Pozemok Turany s krásnym výhľadom

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | 1,322 m²

✅VMREALITY ponúka na predaj stavebný pozemok v Turanoch pri Martine Na predaj pozemok o výme

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Martin

49,900 € 38 €/m²

EXKLUZÍVNE:PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU-NITRA,PRAMEŇ,ul.PRIEZRAČNÁ

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nitra | 800 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa v preferovanej lokalite KLOKOČINA-

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

197,680 € 247 €/m²

Investičný pozemok na výstavbu rodinného domu Dolný Kalník

Reality Dolný Kalník

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 636 m²

Pozemok je ideálny na výstavbu rodinného domu a predstavuje skvelú príležitosť pre tých, ktorí

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kalník

78,000 € 123 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK, 2063 m², NEĎALEKO BOJNÍC, ŠÚTOVCE

Reality Šútovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,063 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok o výmere 2063 m² vhodný na výstavbu jedného alebo dvoch rodi

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Šútovce

85,000 € 41 €/m²

Slnečný pozemok v Prietrži (697m2) s potenciálom výstavby

Reality Prietrž

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 697 m²

Slnečný pozemok v obci Prietrž, ktorý spája pokoj prírody s potenciálom pre výstavbu rodinného

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prietrž

59,900 € 86 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 778m2, SKALICA , JAZERNÉ POLIA

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Cubínkova | 778 m²

...Miesto, ktoré si ľudia vybrali – a vy máte šancu byť ďalší... AVORY Realitné Centrum / v ob

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

131,900 € 170 €/m²

pozemok v centre obce Bzince pod Javorinou, výmera 679 m2 + 104 m2

Reality Bzince pod Javorinou

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 784 m²

NA PREDAJ: V centre obce, medzi existujúcimi rodinnými domami, sa voľné pozemky objavujú už len

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bzince pod Javorinou

85,000 € 108 €/m²

/ Rezervované / Krásny slnečný pozemok o výmere 597 m2, Potôčky / Dolná Krupá /

Reality Dolná Krupá

Pozemok pre rodinné domy | Potôčky | 597 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj rovinatý, slnečný, kompletne oplotený stavebný poze

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Dolná Krupá

127,000 € 213 €/m²

Slnečný stavebný pozemok o výmere 633 m2 vo vyhľadávanej lokalite, Blatné

Reality Blatné

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 633 m²

/ Exkluzívne iba u Nás / Ponúkame na predaj posledný stavebný pozemok vo vyhľadávanej a tichej

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Blatné

126,500 € 200 €/m²

Slnečný pozemok o výmere 588 m2, Jaslovské Bohunice

Reality Jaslovské Bohunice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná Jaslovce | 588 m²

/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na predaj rovinatý, slnečný a veľmi zaujímavý investičný poze

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Jaslovské Bohunice

83,000 € 141 €/m²

Predaj slnečného pozemku s veľkorysým potenciálom v obci Egreš | BÝVAJTE s nami

Reality Egreš

Pozemok pre rodinné domy | 2,949 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a slnečný poz

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Egreš

44,900 € 15 €/m²

BV REAL Na predaj pozemok obec Dubové FM2423

Reality Dubové

Pozemok pre rodinné domy | 5,565 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok obec Dub

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dubové

82,999 € 15 €/m²

NA PREDAJ - UNIKÁTNY POZEMOK PRE DEVELOPÉRA AJ MILOVNÍKA PRÍRODY

Reality Báb

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Báb | 2,878 m²

Hľadáte ideálny pozemok na výstavbu nových domov alebo snívate o vlastnej farme či rekreačnej u

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Báb

245,000 € 85 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok 1022 m² – Tesárske Mlyňany

Reality Tesárske Mlyňany

Pozemok pre rodinné domy | 1,022 m²

Ideálna voľba pre rodinný dom aj investíciu Hľadáte priestranný a perfektne situovaný pozemok

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tesárske Mlyňany

109,000 € 107 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný stavebný pozemok v Poľnom Kesove. Zaujímavá cena!

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | Poľný Kesov | 600 m²

Hľadáte slnečný pozemok pre Váš vysnený dom v Poľnom Kesove! Ponúkame Vám: 600 m² krásneho sln

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

72,000 € 120 €/m²

Na predaj veľký stavebný pozemok pre 1–4 rodinné domy – Veľké Zálužie

Reality Veľké Zálužie

Pozemok pre rodinné domy | Agátová | 1,584 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný stavebný pozemok s výmerou 1 584 m² v obľúbenej a pokojnej l

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Zálužie

204,000 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj investičný pozemok v Prešove – ideálny pre developerov a podnikateľov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Dilongova | 7,448 m²

Lokalita: Prešov Výmera pozemku: 7 448 m² Druh pozemku: Zastavaná plocha a nádvorie Umiestnenie

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj – pozemok 1497 m² v Topoľčiankach pri parkúrovom ihrisku

Reality Topoľčianky

Pozemok pre rodinné domy | Hostianska | 1,497 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť kúpy priestranného pozemku v IBV o výmere 1497 m² v pokojnej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Topoľčianky

95,000 € 63 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🏡 Stavebný pozemok 762 m² | Podhorany – Mechenice

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 762 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok obklopený prírodou v obci Podhorany – časť Mechenice, vzdia

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

77,990 € 102 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🔥 PREDAJ UŽ IBA 3!| 4 stavebné pozemky – Jelenec

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | Šumina | 560 m²

Hľadáte stavebný pozemok v príjemnej obci s výbornou dostupnosťou do Nitry, kde už nebudete boj

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

74,990 € 134 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Stavebný pozemok 664 m² v tichej vilovej štvrti

Reality Nové Zámky

Pozemok pre rodinné domy | Slovenská | 664 m²

Túžite po bývaní v meste, no preferujete pokoj a súkromie? Príďte na obhliadku stavebného pozem

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nové Zámky

117,900 € 178 €/m²

Staňte sa majiteľom pozemku v Poľnom Kesove

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | Poľný Kesov | 630 m²

Hľadáte slnečný stavebný pozemok v Poľnom Kesove? Ponúkame Vám: Slnečný stavebný pozemok s roz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

74,000 € 117 €/m²

🏡 Stavebný pozemok na predaj – Volkovce, okres Zlaté Moravce – 536 m²

Reality Volkovce

Pozemok pre rodinné domy | Obchodná | 536 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v zastavanom území obce Volkovce, len 15 minút jazd

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Volkovce

28,900 € 54 €/m²

Stavebný pozemok na predaj – Dvory nad Žitavou, 640 m², stavebné povolenie, IS, projekt v cene!

Reality Dvory nad Žitavou

Pozemok pre rodinné domy | 640 m²

Stavebný pozemok na predaj – Dvory nad Žitavou, 640 m², stavebné povolenie, IS, projekt v cene

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Dvory nad Žitavou

52,500 € 82 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Rodinné domy na predaj (23079)
Reality v Martine (734)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8560)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Upresniť hľadanie