Investičný pozemok v blízkosti Čunovského jazera

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 3,084 m²

Pozemok v blízkosti už zastavaného územia a Čunovského jazera na predaj. Aktuálne prebieha zmen

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

64,990 € 21 €/m²

NA PREDAJ pozemok + základová doska + projekt priamo pri golfovom areály PENATI GOLF REZORT

Reality Šajdíkove Humence

Pozemok pre rodinné domy | - | 413 m²

Ponúkame na predaj pozemok zo základovou doskou a projektom na výstavbu 4 – izbového domu, využ

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šajdíkove Humence

69,000 € 167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK 14.796 m2, Horné Trhovište (Hlohovec)

Reality Horné Trhovište

Pozemok pre rodinné domy | - | 14,796 m²

Ponúkam Vám na predaj 3 pozemky (na LV orná pôda) o rozlohe 14796 m2 vo výlučnom vlastníctve v

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Horné Trhovište

295,920 € 20 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v obci Vinné

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,082 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v žiadanej lokalite obce Vinné. Pozemok je pripravený n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

Cena dohodou

Pozemok určený IBV - Štitáre

Reality Štitáre

Pozemok pre rodinné domy | Pri kaplnke | 349 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj pozemok určený IBV nachádzajúcu sa v Štitároch pri Nitre.

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Štitáre

39,000 € 112 €/m²

Pozemok 3258 m2 - Žitavany - Zlaté Moravce

Reality Žitavany

Pozemok pre rodinné domy | Kňažice | 3,258 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý investičný pozemok v obci Žitavany, okres Zlaté Moravce. Pozem

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žitavany

290,000 € 89 €/m²

Na predaj pozemok v Nitre na Zobore

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 685 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj krásny pozemok nachádzajúci sa v Nitre na Zobore. Nachádza

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

202,000 € 295 €/m²

Krásny pozemok so stavebným povolením, projektom a základmi s dekou, 698 m2, Hubice, možnosť odpočtu DPH

Reality Hubice

Pozemok pre rodinné domy | Hubice | 698 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 698 m² nachád

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hubice

222,000 € 318 €/m²

stavebný pozemok 578m2 Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 578 m²

SaleA váš partner v realitách Vám prináša do ponuky na predaj slnečný a rovinatý pozemok s vým

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

40,000 € 69 €/m²

stavebný pozemok 578m2 Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 578 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

40,000 € 69 €/m²

Znížená cena! Skvelá investičná príležitosť! Pozemok s rozlohou až 2142 m2 so všetkými IS, Slovenský Grob

Reality Slovenský Grob

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátska | 2,142 m²

Sale-A, Váš partner v realitách, ponúka na predaj veľký pozemok v Slovenskom Grobe. Pozemok má

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Slovenský Grob

370,000 € 173 €/m²

ŽILINA HÁJIK - EXKLUZÍVNY POZEMOK PRE RD - VÝMERA 788m2

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | - | 788 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj stavebný rovinatý, slnečný, pozemok v loka

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

Cena dohodou

Na predaj rozsiahly pozemok 2,94 ha – Stará Huta

Reality Horný Tisovník

Pozemok pre rodinné domy | - | 29,443 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemok 2,94 ha v prírodnom prostredí –

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Horný Tisovník

89,900 € 3 €/m²

Najlepší stavebný pozemok 10km od Košíc (Rozhanovce)

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 758 m²

Čím je táto parcela výnimočná? - pripravený stavebný pozemok so sieťami - 758m2 obklopených k

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

180,000 € 237 €/m²

Stavebný pozemok Veľký Grob na predaj

Reality Veľký Grob

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Grob | 520 m²

Predaj stavebný pozemok na rodinný dom s komplet inžinierskymi sieťami (vodovod, kanalizácia, p

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Grob

95,000 € 183 €/m²

Stavebný pozemok v Nitre, lokalita Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská ulica | 619 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj slnečný, mierne svahovitý stavebný pozemok s výmerou 619 m

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

108,990 € 176 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK ZBYŇOV + DOHODA

Reality Zbyňov

Pozemok pre rodinné domy | Zbyňov | 885.5 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 793 m² v obci Zbyňov pri Rajeckých Tepliciach. Po

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zbyňov

88,550 € 100 €/m²

na predaj pozemok na výstavbu, Ťahanovská ul, obec Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

Pozemok pre rodinné domy | Ťahanovská | 130 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj pozemky na výstavbu

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Ťahanovce

60,000 € 462 €/m²

Na predaj INVESTIČNÉ stavebné pozemky v Golianove

Reality Golianovo

Pozemok pre rodinné domy | Golianovo | 566 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj INVESTIČNÉ stavebné, slnečné, rovinaté pozemky nachádzajúc

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Golianovo

1 € 0 €/m²

Na predaj stavebné pozemky v Trsticiach

Reality Trstice

Pozemok pre rodinné domy | Trstice | 575 m²

Ponúkame na predaj 2 stavebné pozemky v Trsticiach. Pozemky majú rozlohu 575 m2, ich tvar a ro

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trstice

47,500 € 83 €/m²

Predaj, stavebný pozemok 950 m2, ul. Novomeského v Malackách

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Novomeského | 950 m²

V zastúpení majiteľov ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok o rozlohe 950 m2 v Malacká

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Malacky

275,000 € 289 €/m²

PREDAJ, krásny rovinatý stavebný pozemok 997 m2, priamo v lese, Tomky

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | 997 m²

,,pre prípad pracovnej cesty mimo EU prosím kontaktovať aj cez whatsapp a email " V zastúpení

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

69,500 € 70 €/m²

Na predaj krásny slnečný pozemok v TOP lokalite Moldavy n/B

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre rodinné domy | Svätého Rócha | 636 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočný stavebný pozemok s rozlohou 636 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

76,320 € 120 €/m²

NA P R E D A J POZEMOK V JAROVCIACH NA TRNKOVEJ ULICI

Reality Bratislava-Jarovce

Pozemok pre rodinné domy | Trnková | 963 m²

PONÚKAME NA PREDAJ POZEMOK v Jarovciach , na Trnkovej ulici. Pozemok je určený na výstavbu rod

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Jarovce

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (734)
Rodinné domy na predaj (23069)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30434)
Upresniť hľadanie