Výhodná cena -ideálny SP v Green Residencii pri jazere

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 643 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Green Residencii v Hrubej Borši pri Senci, kt

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

270 €/m2 270 €/m2

NA PREDAJ 2864m2 VEĽKÝ POZEMOK S RODINNÝM DOMOM | VSTUP Z DVOCH STRÁN | ABOVSKÁ UL, KOŠICE - BARCA

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Abovská | 2,864 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj skvelý investičný pozemok s rodin

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ – slnečný stavebný pozemok s rozlohou 583m2, Kostolné Kračany časť Šipošovské Kračany

Reality Kostolné Kračany

Pozemok pre rodinné domy | - | 583 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj slnečný, z dvoch strán oplotený pozemok vhodný na okamžitú výs

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kostolné Kračany

69,000 € 118 €/m²

Pozemok 808 m2 s projektom rodinného domu Varín

Reality Varín

Pozemok pre rodinné domy | - | 808 m²

RA Reality vám ponúkajú na predaj pozemok o rozlohe 808 m2 spolu s projektom a stavebným povole

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Varín

120,900 € 150 €/m²

Rovinatý pozemok, vhodný na výstavbu RD, Myslava, Košice

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | - | 351 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok, ktorý je vhodný na výstavbu RD.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

139,000 € 396 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK VIŠŇOVÉ NA VÝSTAVBU 8 RODINNÝCH DOMOV

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | Višňové | 3,750 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky o rozlohe 3750 m 2 s vypracovanou štúdiou na výstavbu 8 rod

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

95 €/m2 95 €/m2

Predaj stavebný pozemok Zbyňov + DOHODA

Reality Zbyňov

Pozemok pre rodinné domy | Zbyňov | 779 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 669 m² + 108 m2 podiel na prístupovej ceste v obc

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zbyňov

100 €/m2 100 €/m2

Predaj pozemok s domom a stavbami, BA II - Klatovská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Klátovská | 760 m²

Predaj pozemok 760 m2 s rodinným domom a dvoma ďalšími budovami, Bratislava II - Ružinov, Trnáv

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

649,900 € 855 €/m²

Stávebné pozemky 450m2 - 767m2 - Šaľa

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Hospodarska | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj pekné stavebné pozemky v novej rezidenčnej štvrti v meste Šaľa s možnosť

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

210 €/m2 210 €/m2

Investičný pozemok v obci Veľké Úľany

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Úľany | 1,642 m²

Koval Reality Vám ponúkajú na predaj vo veľmi atraktívnej oblasti obce Veľké Úľany na preda

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

70 €/m2 70 €/m2

Pozemok na predaj Matúškovo - zaujímavá investičná príležitosť

Reality Matúškovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 37,199 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 37.199m2 vedený ako ostatná plocha

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Matúškovo

577,000 € 16 €/m²

Investičný pozemok v Beladiciach

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Beladice | 6,210 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa v obci Beladice, časť P

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Beladice

320,000 € 52 €/m²

Pozemok 2421 m2 - Žitavany - Zlaté Moravce

Reality Žitavany

Pozemok pre rodinné domy | Kňažice | 2,421 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v obci Žitavany, okres Zlaté Moravce. Pozemok

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žitavany

180,000 € 74 €/m²

Pozemok so starším domom v obci Veľké Revištia

Reality Veľké Revištia

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,297 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný pozemok so starším domom v obci Veľké Revištia. Dom je vhod

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Revištia

39,900 € 17 €/m²

CHRASTNÉ - 3 rovinaté pozemky Pekná lokalita

Reality Chrastné

Pozemok pre rodinné domy | - | 734 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 stavebné pozemky v obci Chrastné, iba 12 km

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Chrastné

117,260 € 160 €/m²

Krásne pozemky pre výstavbu rodinných domov v LEVOČI

Reality Levoča

Pozemok pre rodinné domy | Ovocinárska | 503 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka na predaj pozemky na výstavbu rodinných domov v j

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Levoča

84 €/m2 84 €/m2

Pozemky so stavebným povolením, Za Horou - Zahura, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | - | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 8 samostatných stavebných pozemkov v lokalite Za Horou - Zahura,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

Exkluzívne, 3x pozemok pre rodinné domy, obec Spišské Tomášovce

Reality Spišské Tomášovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov, obec Spišské Tomášovc

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Tomášovce

100 €/m2

Pozemok obec Nálepkovo, časť Zahájnica

Reality Nálepkovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 6,175 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Nálepkovo, časť Zahájnica, okres Gelnica. Mierne svahovitý p

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

49,900 € 8 €/m²

Stavebný pozemok, 716m2, stavebné povolenie, Boldog okres Senec

Reality Boldog

Pozemok pre rodinné domy | Boldog | 716 m²

Znížená cena!!!SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj stavebný pozemok pre rodinný

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Boldog

134,900 € 188 €/m²

Stavebný pozemok, 507m2, IS na pozemku, Kapria ulica, Senec

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Kapria | 507 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj pozemok pre rodinný dom o výmere 507m2 v Se

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Senec

145,000 € 286 €/m²

Slnečný stavebný pozemok v obci Višňové

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | Višňové | 2,364 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v lukratívnej lokalite - v obci Višňové. Nachádza s

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

378,240 € 160 €/m²

Krásny rovinatý stavebný pozemok v Brezne časť Rovne

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Rovne | 1,982 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj krásny, veľký, rovinatý, stavebný pozemok

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

Pozemok 639 m2 pre rodinný dom Šaľa -ul. Kráľovská EXKLUZÍVNE

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Kráľovská | 639 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne iba u Nás na predaj pozemok o výmere 639 m2

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šaľa

105,000 € 164 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (734)
Rodinné domy na predaj (23068)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1394)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Upresniť hľadanie