Na predaj - pozemok v Čáčove

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 1,584 m²

V exkluzívnom zastúpení klienta, Vám ponúkame na predaj priestranný pozemok v Senici, časť Čáčo

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Senica

69,000 € 44 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM 555 M2 + Video

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | 555 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení Ján Halgaš tel.číslo 0948 336 606 Vám ponúka na p

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ stavebné pozemky na Horehroní v obci Braväcovo

Reality Braväcovo

Pozemok pre rodinné domy | 9,481 m²

Pekné bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Dušana Petrášová tel.č. 0903 851 46

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Braväcovo

Cena dohodou

Exkluzívna ponuka - pozemok vo vyhľadávanej lokalite

Reality Medzibrod

Pozemok pre rodinné domy | 840.5 m²

Na predaj: Lukratívny pozemok v obci Medzibrod, okres Banská Bystrica PEKNÉ BÝVANIE realitná k

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Medzibrod

98,800 € 118 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM oproti VLEK 1112 M2

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | 1,667 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení Ján Halgaš tel. číslo 0948 336 606 Vám ponúka na

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

POZEMOK S PRÁVOPL.STAVEB.POVOLENÍM ELEKTRINA VODA VÝHĽAD NA KRÁĽOVU HOĽU A MURÁNSKU PLANINU 2 MIN. OD LYŽ.VLEKU POLOMKA HOREHRONIE

Reality Polomka

Pozemok pre rodinné domy | 770 m²

POZEMOK, KTORÝ LEN TAK V PONUKE NENÁJDETE!! ELEKTRINA, VODA, PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE, PR

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Polomka

58,000 € 75 €/m²

LUKRATÍVNE SLNEČNÉ POZEMKY S PRÍPOJKOU ELEKTRINY A VODY V NAJVYHĽADÁVANEJŠEJ LOKALITE BREZNO - ROHOZNÁ

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Rohozná | 0 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária v zastúpení licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová tel.

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

99 €

NÁDHERNÝ SLNEČNÝ POZEMOK V TICHEJ KĽUDNEJ LOKALITE - BEZPEČNÉ ULOŽENIE FINANĆNÝCH PROSTRIEDKOV

Reality Polomka

Pozemok pre rodinné domy | 889 m²

!!NEPREHLIADNITE!! INVESTIČNÝ POZEMOK PRI JAZERE 2 MINÚTY OD LYŽ.VLEKU ELEKTRINA VODA VRT S ÚŽA

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Polomka

48,000 € 54 €/m²

Na predaj rovinatý slnečný stavebný pozemok v Brezne časť Rovne

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Rovne | 1,940 m²

PEKNÉ BÝVANIE REALITNÁ KANCELÁRIA -ponúka na predaj krásny rovinatý a po celý deň slnkom zaliat

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

62 €/m2 62 €/m2

Predám lukratívny pozemok v Predajnej

Reality Predajná

Pozemok pre rodinné domy | Predajná | 779 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária v zastúpení Zuzana Halgašová tel.: 0917430590 Vám exkluzívne

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Predajná

61,500 € 79 €/m²

POZEMOK PRI JAZERE 2 MINÚTY OD LYŽ.VLEKU ELEKTRINA VRT VODA POLOMKA HOREHRONIE AJ AKO INVESTÍČNÝ

Reality Polomka

Pozemok pre rodinné domy | 875 m²

!!NEPREHLIADNITE!! POZEMOK PRI JAZERE 2 MINÚTY OD LYŽ.VLEKU ELEKTRINA VODA VRT S ÚŽASNÝMI VÝHĽA

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Polomka

47,500 € 54 €/m²

PREDAJ: pozemok na výstavbu domu, chaty Dolná Lehota /pár minút na Krpáčovo/

Reality Dolná Lehota

Pozemok pre rodinné domy | 930 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám výhradne ponúka na p

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Lehota

39,000 € 42 €/m²

Slnečný pozemok vhodný na výstavbu mobilného domu

Reality Nemecká

Pozemok pre rodinné domy | 739 m²

Na predaj: Lukratívny pozemok v obci Nemecká, okres Brezno PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária v

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nemecká

70,200 € 95 €/m²

MAXIMÁLNE SÚKROMIE S JAZEROM, S ÚŽASNÝMI VÝHĽADMI NA KRÁĽOVU HOĽU,MURÁNSKU PLANINU A SLOVENSKÉ RUDOHORIE- VELIKÁNSKY SLNEČNÝ POZEMOK

Reality Polomka

Pozemok pre rodinné domy | 1,764 m²

Licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová tel.: 0907/666 687 Vám exkluzívne ponúka na predaj

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Polomka

92,500 € 52 €/m²

Pozemok Nemecká 280 m2, voda s vodomerom na pozemku,

Reality Nemecká

Pozemok pre rodinné domy | Zámostského | 280 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48 v

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nemecká

Cena dohodou

Stavebný pozemok Pohronská Polhora

Reality Pohronská Polhora

Pozemok pre rodinné domy | Železničná | 700 m²

IBA U NÁS! PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária v zastúpení Ján Halgaštel.: 0948 336 606 Vám exklu

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pohronská Polhora

32,000 € 46 €/m²

Pekný pozemok v obci Liptovský Trnovec blízko Liptovskej Mary a Tatralandie

Reality Liptovský Trnovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,095 m²

Ponúkam na predaj pozemok v Liptovskom Trnovci. Nachádza sa v blízkosti vodnej nádrže Liptovská

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 21.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Trnovec

125,000 € 114 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ Slnečný pozemok - Liptovské Sliače - stredný

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre rodinné domy | 2,497 m²

Ponúkame na predaj krásny, mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v pokojnej časti obce Lipto

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

Cena dohodou

člen NARKS

PREDANÉ - Stavebný pozemok na predaj - Ružomberok, časť ,,Do Dielca,,

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Do Dielca | 841 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v meste Ružomberok, v obľúbenej a pokojnej lokalite

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

104,990 € 125 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok v obci Štiavnička

Reality Štiavnička

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,116 m²

NA PREDAJ: TOP POZEMOK v obci Štiavnička pri Ružomberku – 1116 m² | Skvelá lokalita, výhľady,

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Štiavnička

138,000 € 124 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok na ulici Samulela Tešedíka, lokalita Vrbovec, Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Samuela Tešedíka | 332 m²

Ponúkame na predaj pozemok na ulici samuela Tešedíka , katastrálne územie Vrbovec v Michalovcia

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Michalovce

47,000 € 142 €/m²

Stavebný pozemok 831 m2 Zálesie

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Bazová | 831 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Zálesí pri Ivanke pri Dunaji. Pozemok o výmere 831 m2 je

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Pozemky na predaj Zálesie

279,700 € 337 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom, Kondrótová ul, Bernolákovo, siete, 662 m2, šírka 20 m

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Kondrotova | 662 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Kondrótovej ul. v Bernolákove v novovybudovanej časti.

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Bernolákovo

269,900 € 408 €/m²

Budúci stavebný pozemok Čierna voda - Suché miesto 2, 817 m2, šírka 27m

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre rodinné domy | Suché Miesto 2 | 817 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v tesnej blízkosti Bratislavy, v miestnej časti Chorvátsk

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

93,000 € 114 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23073)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30424)
Reality v Martine (736)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie