7 stavebných pozemkov s IS na výstavbu RD/investícia v obci Láb.

Reality Láb

Pozemok pre rodinné domy | Školská | 558 m²

Ponúkame zasieťované stavebné pozemky v novej tichej lokalite v obci Láb, prístup z ulice Škols

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Pozemky na predaj Láb

Info v RK

Pozemok pre RD/ 516 m2 a 518 m2 v obci Borský Svätý Jur.

Reality Borský Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 518 m²

Na predaj Vám ponúkame 2 stavebné pozemky vedľa seba v obci Borský Svätý Jur. 1. pozemok: vým

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Pozemky na predaj Borský Svätý Jur

69,900 € 135 €/m²

Stavebný pozemok Komárno - časť Kava, 1000 m2 (alebo viac)

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Kava hlavná | 1,000 m²

Ak zvažujete nové bývanie s výbornou dostupnosťou do mesta Komárno v kľudnom prostredí, máme pr

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

39,999 € 40 €/m²

Predáme stavebný pozemok o výmere 1000 m2 v obci Čifáre, okr. Nitra

Reality Čifáre

Pozemok pre rodinné domy | Čifáre | 1,000 m²

Chcete bývať v obci Čifáre, ktorá sa nachádza v blízkosti mesta Vráble a rovnako aj v blízkosti

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Čifáre

49,990 € 50 €/m²

Predáme stavený pozemok, 411 m2, Sokolovce, okr. Piešťany

Reality Sokolovce

Pozemok pre rodinné domy | Vážska | 411 m²

Predajte nudu v meste za domov pri Váhu! Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov, kde budet

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

55,900 € 136 €/m²

Pozemok s výmerou 755 m2 a rozmermi 20x38 m. Kolíňany, Baratsko majere

Reality Kolíňany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 755 m²

Ak hľadáte pozemok v nadštandardne pokojnej lokalite s výborným prístupom na diaľnicu R1 (exit

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kolíňany

26,425 € 35 €/m²

Predáme investičný pozemok, 633 m2, Nitra - Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 633 m²

Iba v našej ponuke! Ak máte záujem investovať do kúpy pozemku v blízkosti krajského mesta Nitr

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

58,000 € 92 €/m²

Investičný pozemok v obci Alekšince - Lahne, 790 m2, okr. Nitra

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 790 m²

Ak preferujete bývanie s výbornou dostupnosťou do okolitých miest v kľudnom prostredí, máme pre

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

49,999 € 63 €/m²

Stavebný pozemok, 569 m2, Poľná ul., Vráble - Horný Ohaj

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 569 m²

Stavebný pozemok na predaj! Ponúkame Vám na predaj stavebnú parcelu nachádzajúcu sa na Poľnej

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

69,500 € 122 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, 600 m2, Kráľov Brod, okr. Galanta

Reality Kráľov Brod

Pozemok pre rodinné domy | Kráľov Brod | 600 m²

Ak preferujete bývanie v kľudnom prostredí s výbornou dostupnosťou do okolitých miest, máme pre

Publikované: 27.06.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kráľov Brod

42,000 € 70 €/m²

Predáme stavebný pozemok, 825 m2, Vráble - časť Horný Ohaj, okr. Nitra

Reality Vráble

Pozemok pre rodinné domy | 825 m²

Vhodných pozemkov na výstavbu rodinného domu je vždy málo, preto aj ich hľadanie je často zdĺha

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vráble

84,500 € 102 €/m²

Predáme stavebný pozemok, 858 m2, Tajná, okr. Nitra

Reality Tajná

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 858 m²

Výborná ponuka v exkluzívnom zastúpení! Máte záujem bývať vo vlastnom rodinnom dome, ale chýba

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Tajná

29,000 € 34 €/m²

Predáme stavebný ppzemok, 1101 m2, Nové Sady, časť Sila

Reality Nové Sady

Pozemok pre rodinné domy | 1,101 m²

Exkluzívna ponuka! Máte záujem bývať vo vlastnom rodinnom dome, ale chýba Vám k tomu vyhovujúc

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

88 €/m2 88 €/m2

PLUS REALITY | Stavebný pozemok v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Maloblahovská | 1,000 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 1 000 m² v mes

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

165,000 € 165 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok v obci Dunajský Klátov na predaj!

Reality Dunajský Klátov

Pozemok pre rodinné domy | 609 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok situovaný v n

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Pozemky na predaj Dunajský Klátov

64,000 € 105 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok s veľkým potenciálom - obec Ňárad na predaj!

Reality Ňárad

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,208 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rozľahlý pozemok v centre obce Ňárad, sit

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.08.2025
Pozemky na predaj Ňárad

88,000 € 40 €/m²

PLUS REALITY | Rozľahlý stavebný pozemok v pokojnej lokalite v meste Gabčíkovo na predaj !

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | 1,387 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rozsiahly pozemok v meste Gabčíkovo, ktor

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

145,000 € 105 €/m²

PLUS REALITY | Pozemky na výstavbu rodinných domov na predaj!

Reality Jelka

Pozemok pre rodinné domy | Jelka | 0 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka jedinečnú príležitosť bývania v súkromnej ulici! P

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.02.2025
Pozemky na predaj Jelka

Cena dohodou

PLUS REALITY | Stavebné pozemky v lukratívnej časti mesta Dunajská Streda – Rényska ulica na predaj!

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Rényska | 616 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť na kúpu stavebných

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 30.09.2025
Pozemky na predaj Dunajská Streda

200 €/m2 200 €/m2

PLUS REALITY | Stavebné pozemky v obci Trnávka pri Šamoríne na predaj!

Reality Šamorín

Pozemok pre rodinné domy | Trnávka | 9,404 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozemky určené na výstavbu rod

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Šamorín

582,400 € 62 €/m²

PLUS REALITY I Obrovský pozemok na predaj v obci Michal na Ostrove!

Reality Michal na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Kolónia | 4,000 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj obrovský pozemok v obci Michal na Ostrove

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 22.10.2025
Pozemky na predaj Michal na Ostrove

280,000 € 70 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok 2 000 m² v obci Blažov na predaj!

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,000 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2 000 m² v obci

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Kútniky

115 €/m2 115 €/m2

PLUS REALITY | Atraktívne pozemky na výstavbu rodinných domov v obci Dunajský Klátov na predaj !

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 1,018 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky s rozlohou od 1018 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

115 €/m2 115 €/m2

PLUS REALITY | Stavebný pozemok – Hrubý Šúr- 1 200 m²

Reality Hrubý Šúr

Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1 200 m² vo výb

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 29.08.2025
Pozemky na predaj Hrubý Šúr

247,700 € 206 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30427)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Reality v Martine (734)
Byty na predaj v Bratislave (8560)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23078)
Upresniť hľadanie