CHRASTNÉ - pozemok so stavebným povolením Tichá lokalita

Reality Chrastné

Pozemok pre rodinné domy | - | 956 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením v obci Chrastné

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Chrastné

130,000 € 136 €/m²

Stavebný pozemok pri centre-Košice-Juh, Slnečná ulica 773m2

Reality Košice-Juh

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 773 m²

video-obhliadka na tomto linku: https://lnk.sk/gjnhlIng. Miroslav Klimek, PhD. zo spoločnosti I

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok v intraviláne obce Klenov

Reality Klenov

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,736 m²

Ing. Miroslav Klimek, PhD. z realitnej kancelárie INSPIREAL, vám prináša príležitosť vlastniť p

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Klenov

35,900 € 21 €/m²

Stavebný pozemok Košice Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,200 m²

Spoločnosť RF Reality Financie Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať pozemok v mestskej čas

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

360,000 € 300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

stavebný pozemok Blažice

Reality Blažice

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

pripravujeme do ponuky stavebný pozemok v obci Blažice v zastavanej časti obce inžinierské s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Blažice

70 €/m2

PREDAJ: STAV. POZEMOK S IS; 769 m2; Medzi Vodami; MLYNICA; 133.500 €

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | IBV Medzi Vodami | 769 m²

ADRIREAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mlynica s nádherným výhľadom na Vy

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

133,500 € 174 €/m²

Pozemok so starším rodinným domom na predaj – Plavecká 15

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Plavecká 15 | 750 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

345,000 € 460 €/m²

Pozemok s panoramatickým výhľadom, 6214 m² , Župčany

Reality Župčany

Pozemok pre rodinné domy | - | 6,214 m²

REALITY - Peter Kočiš s.r.o. – peterkocis.sk, licencovaný realitný maklér, predstavuje na preda

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Župčany

42 €/m2 42 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj dva investičné pozemky v obci Oščadnica, Čadca

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Oščadnica | 2,147 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj dva investičné pozemky v katastrálnom území Oščad

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

20,000 € 9 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

na predaj, pozemok na výstavbu Vlková, 628 m2

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | Levkovce | 628 m²

Kancelária Reailtné Očko má pre Vás ako jediná v exkluzívnom zastúpení so súhlasom majiteľa na

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vlková

69,900 € 111 €/m²

Hľadáme pozemok, Nová Lesná a okolie, ponúknite !

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | - | 800 m²

Kancelária Realitné Očko hľadá pre overeneho klienta Pozemok, kde by našiel pokoj a kľudné býva

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na kúpa Nová Lesná

1 € 0 €/m²

PREDAJ: Jedinečný stavebný pozemok Nitra-Zobor;936m2;Cena v RK

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 936 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Pozemok 1000+ m² Sliač | Ticho, súkromie, skvelá cena

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,200 m²

Stavebný pozemok 1000 m² Sliač | Pod 120 €/m² + súkromie Niektoré pozemky kupujete

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

148,500 € 124 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne SP v Rezidencii so vstupom priamo do jazera

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 1,177 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne stavebne pozemky v Green Rezidencii v Hrubej Borši pri Senci, kto

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

250 €/m2 250 €/m2

Pozemky so stavebným povolením, Za Horou - Zahura, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | - | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 8 samostatných stavebných pozemkov v lokalite Za Horou - Zahura,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

Stavebný pozemok 620 m2, pre rodinný dom so stavebným povolením

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Jarabinová | 620 m²

Ponúkame Vám stavebný pozemok so stavebným povolením, o rozlohe 620 m2, obec Kvetoslavov - rov

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

185,000 € 298 €/m²

Stavebný pozemok 2319 m2, 2x Rodinný dom, 2x skladový priestor, Nákovná ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Nákovná | 2,319 m²

Na predaj 2x rodinný dom, Nákovná ul. Podunajské Biskupice - bližšie informácie radi poskytnem

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Stavebný pozemok v obci Klasov

Reality Klasov

Pozemok pre rodinné domy | Klasov | 685 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Klasov, vzdialenosť od Nitry 13 km

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Klasov

76,000 € 111 €/m²

REZERVOVANÉ!!! Stavebný pozemok v novovznikajúcej štvrti pri Prešove

Reality Svinia

Pozemok pre rodinné domy | Svinia | 1,287 m²

REZERVOVANÉ! Stavebný pozemok pre váš budúci domov! Mgr. Tamara Krajňáková a ANOVIA REAL EST

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Svinia

64,000 € 50 €/m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s projektom a UPI – Detva, Krné (1610 m²) - dohoda

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Krné | 1,610 m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s projektom a UPI – Detva, Krné (1610 m²) Hľadáte miesto, kde sa s

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Detva

63,000 € 39 €/m²

Veľkorysý pozemok v obci Ubľa

Reality Ubľa

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,989 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný pozemok v obci Ubľa, ktorý je vhodný na stavbu rodinného dom

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ubľa

43,000 € 14 €/m²

Investičný pozemok Beladice

Reality Beladice

Pozemok pre rodinné domy | Beladice | 6,378 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj slnečný, mierne svahovitý pozemok nachádzajúci sa v obci B

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Beladice

255,000 € 40 €/m²

Investičný pozemok Kynek, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 976 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj investičný pozemok nachádzajúci sa na Kyneku v Nitre. Poz

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,000 € 127 €/m²

PREDAJ - pozemok v obci Stará Huta - NOVÁ CENA

Reality Stará Huta

Pozemok pre rodinné domy | Stará Huta 115 | 29,443 m²

Na predaj: Pozemok v obci Stará Huta Ponúkame na predaj pozemok v obci Stará Huta so súpisným

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stará Huta

3.7 € 0 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (734)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Upresniť hľadanie