LIETAVSKÁ SVINNÁ BABKOV - POZEMOK 1998m2 + MOBILNÝ DOM

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,998 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj slnečný rozľahlý pozemok o výmere 1998m2 +

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Lietavská Svinná-Babkov

155,000 € 78 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok, 775m2, Stavebné povolenie, Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre rodinné domy | Jána Smreka | 775 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj rovinatý, slnečný stavebný pozemok pre rod

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

89,000 € 115 €/m²

Stavebný pozemok Trnovo

Reality Trnovo

Pozemok pre rodinné domy | 807 m²

🏡 VMREALITY ponúka na predaj krásny stavebný pozemok o výmere 807 m² v obľúbenej lokalite Trnov

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnovo

54,000 € 67 €/m²

Stavebný pozemok na Myjavských kopaniciach, Vrbovce

Reality Vrbovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,417 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1417 m², situovaný v nádhernom prírodnom prostred

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Vrbovce

29,000 € 20 €/m²

Predaj stavebný pozemok Vojňany 1656 m2.

Reality Vojňany

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,656 m²

TOP - CITY Poprad v obci Vojňany ponúka na predaj stavebný pozemok o ploche 1656 m2 a rozmeroch

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vojňany

79,000 € 48 €/m²

SP s budovou v Hidasnémeti, vhodný na tiny house, mobilný dom

Reality Hidasnémeti

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Hidasnémeti | XXX

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 335 m² v Maďarsku pri Košiciach, len 4 km za hranicou v obľ

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hidasnémeti

18,000 € 54 €/m²

Stavebné pozemky vo vyhľadávanej obci DOHŇANY!

Reality Dohňany

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,809 m²

Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj 3 slnečné pozemky v obci Dohňany, okres Pú

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

62 €/m2 62 €/m2

Pozemok v obci Rešica

Reality Rešica

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,202 m²

Spoločnosť RF Reality Financie Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať vlastný pozemok s domom

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rešica

54,900 € 25 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok 5 min. od Košíc, 600 m2, Košické Oľšany

Reality Košické Oľšany

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

ReaL Renáta Leščinská Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj investičný pozemok v Košickýc

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košické Oľšany

84,999 € 142 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: 12,5 ár.pozemok na výstavbu RD, Košice-Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Sabinovská | 1,246 m²

Na predaj ponúkame pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Košice - Lorinčík, okres

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

185,000 € 148 €/m²

9,2 ár.pozemok na výstavbu RD, Nováčany, KE-okolie

Reality Nováčany

Pozemok pre rodinné domy | - | 920 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj pozemok n

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nováčany

134,000 € 146 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Hronseku, okr.Banská Bystrica

Reality Hronsek

Pozemok pre rodinné domy | Hronsek | 1,440 m²

Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1440 m², nac

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hronsek

164,900 € 115 €/m²

pre investorov:57árový pozemok na výstavbu RD, Košice Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | K lesu | 5,759 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj veľký 575

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

1 € 0 €/m²

Na predaj stavebný pozemok - Červená Voda, oks Prešov

Reality Červená Voda

Pozemok pre rodinné domy | - | 572 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Červená Voda, okres Prešo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Červená Voda

44,900 € 78 €/m²

Pozemok pre Váš nový DOMOV, v obci Dohňany

Reality Dohňany

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,609 m²

NA PREDAJ | Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj slnečný pozemok o výmere 1609

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dohňany

72 €/m2 72 €/m2

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Streženice - Keblie

Reality Púchov

Pozemok pre rodinné domy | Streženice | 2,220 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok o celkovej výmere 2220 m2, vo vyhľadávanej obci Strežen

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Púchov

169,000 € 76 €/m²

NA PREDAJ - POZEMOK VALČA 1014 m2

Reality Valča

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,014 m²

*****WFM Reality***** Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozem

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Valča

69,900 € 69 €/m²

Koval & partners ponúka na predaj pozemok zo starým domom na Zobori

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 4,075 m²

Koval & partners ponúka na predaj pozemok v dolnej časti katastrálneho územia Zobor o celkovej

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

148 €/m2 148 €/m2

Na predaj stavebné pozemky - Podtureň/Liptovský Mikuláš

Reality Podtureň

Pozemok pre rodinné domy | - | 555 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj exkluzívne stavebné pozemky v novovznikajúcej rez

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Podtureň

100 € 0 €/m²

Exkluzívne na predaj slnečný pozemok pre stavbu RD pri BB

Reality Moštenica

Pozemok pre rodinné domy | Uhliarska | 850 m²

Pripravili sme pre Vás na predaj rovinatý, slnečný pozemok s výmerou 850 m², vhodný na výstavb

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Moštenica

90,000 € 106 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 650 m² – Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | - | 650 m²

🏡 Na predaj SLNEČNÝ stavebný pozemok 650 m² – Trenčín, Záblatie 🔥 Pripravený na výstavbu – st

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

225 €/m2 225 €/m2

EXKLUZÍVNE stavebné pozemky, Spišské Podhradie

Reality Spišské Podhradie

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov v meste Spišské Podh

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Podhradie

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE stavebný pozemok, Nálepkovo časť Tretí Hámor, okres Gelnica

Reality Nálepkovo

Pozemok pre rodinné domy | Tretí Hámor | 1,919 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Nálepkovo časť Tretí Hámor, okres Gelnica

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

17 €/m2 17 €/m2

CHRASTNÉ - pozemok so stavebným povolením Tichá lokalita

Reality Chrastné

Pozemok pre rodinné domy | - | 956 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením v obci Chrastné

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Chrastné

130,000 € 136 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (734)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie