Predám Stavebný pozemok Horná Poruba, 2179 m2, šírka 13 metrov

Reality Horná Poruba

Pozemok pre rodinné domy | 2,179 m²

2711 V zastavanom území obce predáme pozemok schválený v územnom pláne na výstavbu rodinného do

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Horná Poruba

55,000 € 25 €/m²

pozemok 4770m2 v obci Dolný Lieskov

Reality Dolný Lieskov

Pozemok pre rodinné domy | 4,770 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na pr

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Lieskov

38 €/m2 38 €/m2

Predám Stavebný pozemok Lysá pod Makytou, 2168 m2

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Lysá pod Makytou | 2,168 m²

952741 V obci Lysá pod Makytou predáme pozemok zaradený v územnom pláne na výstavbu rodinného d

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

24,950 € 12 €/m²

Investičný pozemok, 1600 m², Petržalka, dohoda možná

Reality Bratislava-Petržalka

Pozemok pre rodinné domy | Petržalka | 1,600 m²

Číslo ponuky : 1118, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

184,000 € 115 €/m²

Predaj pozemku na bývanie 523m2, Západná, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Západná | 532 m²

190588 - Len necelých 3km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

225 €/m2 225 €/m2

Pekný stavebný pozemok 762m2 Nitra - Podhorany

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 762 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok, len kúsok od mesta Nitra v obci Podhorany- Meche

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

75,000 € 98 €/m²

VISOLAJE-STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ

Reality Visolaje

Pozemok pre rodinné domy | 622 m²

VAŠE REALITY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK – VISOLAJE Hľadáte ideálne miesto pre výs

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Visolaje

79,999 € 129 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 514 M² BOROVCE *VIDEO* /ELEKTRINA, VODA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

189659 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 3 o výmere 514 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

66,306 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÁ CENA...Pozemok 635m2 v tichej lokalite obce Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Výtocká | 635 m²

2592 - Len 10 minút do kúpeľnej časti Piešťan, vám ponúkam na predaj rovinatý slnečný stavebný

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

79 €/m2 79 €/m2

Na predaj Stavebný pozemok Pravenec, 772 m2

Reality Pravenec

Pozemok pre rodinné domy | 772 m²

Vo veľmi peknej lokalite obce Pravenec predáme pozemok v územnom pláne schválený na výstavbu ro

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pravenec

73.5 €/m2 74 €/m2

Na predaj Stavebný pozemok Nimnica, 700 m2

Reality Nimnica

Pozemok pre rodinné domy | Nimnica | 700 m²

189288 V peknej tichej lokalite obce predáme stavebný pozemok s krásnym výhľadom o rozlohe 700m

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nimnica

125 €/m2 125 €/m2

Predám Stavebný pozemok Čereňany, 845 m2

Reality Čereňany

Pozemok pre rodinné domy | Čereňany | 845 m²

943403 V peknom tichom prostredí obce Čereňany predáme slnečný Stavebný pozemok o rozlohe 845 m

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čereňany

54,550 € 65 €/m²

Chorvátsko – Investícia pri Jadrane-stavebný pozemok 1300m2 pri Zadare

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Investícia pri Jadrane: exkluzívny stavebný pozemok 1300 m² – Murvica, obec Poličnik [b]Cena s

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj

93,000 € 72 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 509m2, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 509 m²

190334 - Len necelých 6km od kúpeľného mesta Piešťany, v obci Moravany nad Váhom, ponúkame na p

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

Cena dohodou

Pozemok 537m2, Moravany nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Západná | 537 m²

189807 - Predám stavebný pozemok o ploche 537m2 nachádzajúci sa len necelé 4km od kúpeľného mes

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

Cena dohodou

Kúpa – rodinný dom, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

Pozemok pre rodinné domy | Šaľa - Veča | 1,500 m²

Hľadáme pre konkrétneho klienta rodinný dom v lokalite Šaľa – Veča. Na stave domu nezáleží. P

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na kúpa Šaľa

Cena dohodou

Predaj investičného pozemku, orná pôda o výmere 11.941 m², Bratislava

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | Ľanoviská | 11,941 m²

Číslo ponuky : 1338, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

365,000 € 31 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 621 m2 - Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Pozemok pre rodinné domy | 621 m²

Číslo ponuky: 2595 Kontakt: 0911 455 711 E-mail: kasaj@vasereality.sk Realitná kancelária Vaše

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

74 €/m2 74 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK 561 M² BOROVCE *VIDEO* /ELEKTRINA, VODA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 561 m²

189662 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 6 o výmere 561 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

72,369 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SLOVREAL predaj pozemku Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,149 m²

Stavebný pozemok na predaj – Žiar nad Hronom Realitná kancelária SLOVREAL ponúka na predaj sta

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

75 €/m2 75 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK 864m2, HRAŠOVÍK

Reality Hrašovík

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 864 m²

Na predaj Vám ponúkame slnečný stavebný pozemok 864m2 v obci Hrašovík nachádzajúcej sa 7 km od

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Pozemky na predaj Hrašovík

176,000 € 204 €/m²

ROŽNÝ STAVEBNÝ POZEMOK (607M2)SO SIEŤAMI V NOVOVYBUDOVANEJ LOKALITE RODINNÝCH DOMOV - MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Ľ. Podjavorinskej | 607 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite nových rodinných domov na Podjavorins

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

199,900 € 329 €/m²

Na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Hruboňovo 17km od Nitry

Reality Hruboňovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 979 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Hruboňovo 17km od Nitry, 21km od Topoľčian. Pozemok sa predáv

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Hruboňovo

69,000 € 70 €/m²

Na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu-Hrušovany s vlastnou príjazdovou cestou

Reality Hrušovany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 820 m²

Na predaj rovinatý pozemok v tichej lokalite v obci Hrušovany. Pozemok je určený pre výstavbu r

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 07.12.2025
Pozemky na predaj Hrušovany

45,000 € 55 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23069)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie