pozemok na predaj, HRUŠOVSKÁ ul

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Hrušovská | 840 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok na hranici katastrálneho územia

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

Info v RK

Predaj priestranného pozemku o rozlohe: 3882 m2 určený na výstavbu rodinných domov, obec: Horné Orešany

Reality Horné Orešany

Pozemok pre rodinné domy | Dolné záhumnie | 3,882 m²

Predaj priestranného pozemku určený na výstavbu rodinných domov, obec: Horné Orešany. Veľkosť

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Pozemky na predaj Horné Orešany

72 €/m2 72 €/m2

PREDAJ NÁDHERNÉHO POZEMKU SO VŠETKÝMI INŽ. SIEŤAMI A CESTOU, HRADNÝ KOPEC, PRVOSIENKOVA UL

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Prvosienkova | 1,265 m²

Pozemok je situovaný priamo v starom meste v lukratívnom prostredí plnom zelene na Prvosienkove

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

790 €/m2 790 €/m2

Na predaj rovinatý pozemok v obci Bíňa -1088m2 pri Štúrove .

Reality Bíňa

Pozemok pre rodinné domy | Bíňa | 1,088 m²

Len u nás ! Ponúkame na predaj lacný pozemok v strede dediny Bíňa. Slnečný pozemok je oplote

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bíňa

35,000 € 32 €/m²

TUreality predava zaujimavy pozemok v Toporci.

Reality Toporec

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

TUreality predáva pozemok v Toporci! Hľadáš miesto pre svoj dom bez zbytočne veľkého pozemku

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Toporec

59,900 € 117 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK PRE RD - ulica Surdok, Prešov

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Surdok | 1,412 m²

Exkluzívne v zastúpení majiteľa ponúkame na predaj stavebný pozemok pre okamžitú výstavbu rodin

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

93,000 € 66 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOBRÉ REALITY - PREDAJ - stavebný pozemok Kremnické Bane, okres Žiar n

Reality Kremnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,006 m²

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK o v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kremnické Bane

100 €/m2 100 €/m2

DOBRÉ REALITY - PREDAJ - stavebný pozemok Kremnické Bane, okres Žiar

Reality Kremnické Bane

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,124 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kremnické Bane

100 €/m2 100 €/m2

Slnečný pozemok Párovské Háje, IS, 600 m²

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dialničná ul | 600 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok situovaný v príjemnom a pokojnom prostredí, v okrajovej čast

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

75,000 € 125 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký pozemok v obci Plavecký Štvrtok.

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | Plavecký Štvrtok | 1,995 m²

Ponúkame na predaj veľký pozemok v tichej časti v obci Plavecký Štvrtok. Jedná sa o pozemok v

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

Cena dohodou

Pozemok na stavbu rodinného domu

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Oslobodenia | 1,405 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Malackách na ulici Oslobodenia. Celková výmera pozemku j

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malacky

491,750 € 350 €/m²

Stavebný pozemok pre RD v obci Most pri Bratislave na ul. Športová

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 1,865 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 1865 m2 v obci Most pri Bratislave na Športovej ulici. Pr

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

469,500 € 252 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok na ulici Vtáčie údolie

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Tupého | 1,008 m²

Ponúkame na predaj pozemok na ulici Vtáčie údolie na Kolibe vhodný na výstavbu rodinného domu.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

655,200 € 650 €/m²

Pozemok v meste Malacky

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Legionárska | 504 m²

Ponúkame na predaj pozemok v širšom centre Malaciek na križovatke 2 štátnych ciest (smer Rohožn

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malacky

200,000 € 397 €/m²

Pozemok v Malackách

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | Duklianskych hrdinov | 697 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Malackách na ulici Dukelských hrdinov s celkovou výmerou

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malacky

170,765 € 245 €/m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom pozemok na ulici Vavrinecká v Limbachu.

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom pozemok na ulici Vavrinecká v Limbachu. Pozemok vo výmere 690 m2

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na prenájom Limbach

600 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok so záhradným domčekom, Jablonové

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 572 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 572m2 v zastavanej časti obce. Pozemok má rozmery

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jablonové

190,000 € 332 €/m²

Pozemok v Budmericiach

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | Jána Rašu | 827 m²

Vymeňte prázdnu parcelu za stavebný pozemok s vlastným vinohradom a urasteným ovocným sadom, k

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

128,800 € 156 €/m²

Ideálny stavebný pozemok Budmerice 834m2

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | Revolučná | 834 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok v Budmericiach v zastavanom území na Rev

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

149,000 € 179 €/m²

Stavebný pozemok - Budmerice

Reality Budmerice

Pozemok pre rodinné domy | Modranská | 1,233 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok v Budmericiach. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * veľkosť poz

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

120,000 € 97 €/m²

Ponúkame na predaj 634m2 pozemok, časť Konopiská v Čunove

Reality Bratislava-Čunovo

Pozemok pre rodinné domy | Petržalská | 634 m²

Pozemok sa nachádza na slepej ešte nevybudovanej Hyacintovej ulici projekt Konopiská 2, MHD zas

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Čunovo

300 €/m2 300 €/m2

Na predaj stavebný pozemok o veľkosti 707m2 v obci Kajal, okres Galanta

Reality Kajal

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 707 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Starej ulici v obci Kajal o celkovej veľkosti 707m2. Poz

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kajal

34,900 € 49 €/m²

Pozemok na výstavbu, Považská Bystrica (Prečín) 1000m2, 578 m2

Reality Považská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Prečín | 1,000 m²

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok v obci Prečín, okr. Považská Bystr

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

44 €/m2 44 €/m2

Stavebný pozemok Trenčianske Jastrabie, 500 m2

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Jastrabie. Výmera pozemku je 500m2. Na p

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

46,990 € 94 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie