Slnečné stavebné pozemky v srdci Nízkych Tatier - Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | 473 m²

Chcete si postaviť vysnívanú chalupu alebo rekreačný dom v lone tatranskej prírody? Ponúkame V

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

250 €/m2 250 €/m2

Pozemok na predaj so starším domom - Beňuš - Brezno

Reality Beňuš

Pozemok pre rodinné domy | 1,384 m²

breznoreality.sk Realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok so starším domom v obci Beňuš

Publikované: 08.01.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Beňuš

45,000 € 33 €/m²

Stavebný pozemok 650 m2 na predaj - Brezno - Mazorník s krásnym výhľadom na Nízke Tatry

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | 650 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Brezno – Mazorník. Pozemok

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

71,900 € 111 €/m²

Pozemok v blízkosti lyžiarskeho strediska - Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 2,557 m²

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný pozemok s celkovou rozlohou 2557 m² v obľúbenej lokalit

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

60 €/m2 60 €/m2

Pozemok 607 m² so sieťami a drevenicou, Braväcovo

Reality Braväcovo

Pozemok pre rodinné domy | 607 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš projekt na Horehroní? Breznoreality.sk vám ponúka slnečný pozemo

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Braväcovo

59,000 € 97 €/m²

Pozemok na predaj - Mazorník - Brezno

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Mazorník | 960 m²

Na predaj pozemok o výmere 960 m2 v meste Brezno – časť Mazorníkovo, situovaný v zastavanej lok

Publikované: 04.05.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

40 €/m2 40 €/m2

NA PREDAJ, Pozemok vhodný na výstavbu 1290m2 - Terchová

Reality Terchová

Pozemok pre rodinné domy | 1,290 m²

Na predaj stavebný pozemok s panoramatickým výhľadom – Terchová. Ponúkame na predaj jedinečný s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

193,500 € 150 €/m²

Predaj, EXKLUZÍVNE, pozemok 1302m² na Zobore, Fialková-Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Fialková | 1,302 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok na Zobore, ktorý Vás uchváti krásnymi výhľadmi na Nitru

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

Predaj | Slnečný pozemok s výhľadom, Karlová

Reality Karlová

Pozemok pre rodinné domy | - | 859 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj slnečný a rovinatý pozemok s výmerou 859 m², nachádzajúci s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Karlová

62,900 € 73 €/m²

Stavebný pozemok Nitra - Zobor s krásnym výhľadom

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornozoborská | 1,972.69 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok Hornozoborská ul., Nitra, časť Zobor. - výmera pozemku 197

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

182.5 €/m2 183 €/m2

CHORVATSKO/BRAČ - Stavebný pozemok 150m od krásnej pláže

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Slnko, more, krásne scenérie, žiadne preplnené pláže plné turistov práve tam sa nachádza nami p

Publikované: 30.06.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj

69,990 € 184 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký priestranný pozemok o rozlohe 7445 m2, Jelka

Reality Jelka

Pozemok pre rodinné domy | Slaná dolina | 7,445 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj rozsiahly pozemok o výmere 7

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jelka

297,800 € 40 €/m²

Investičné pozemky na výstavbu RD od 450 - 600m2, Jelka - Slaná dolina

Reality Jelka

Pozemok pre rodinné domy | Slaná | 450 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj 12 pozemkov s budúcim využitím na výstavbu r

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Jelka

30,800 € 68 €/m²

Na predaj pozemok 1647 m2 Podhájska

Reality Podhájska

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,647 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok v zastavanej časti obce Pozba neďaleko od Te

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

18,000 € 11 €/m²

PREDAJ Bývajte pod Tatrami: Slnečný pozemok v Okoličnom so všetkými sieťami!

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 428 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

85,000 € 199 €/m²

POZEMOK S POTENCIÁLOM – IDEÁLNY NA INVESTÍCIU ALEBO PRÍJEMNÚ REKREÁCIU V LESNOM PROSTREDÍ

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 1,305 m²

Ponúkame na predaj pekný pozemok s výmerou približne 1305 m², ktorý sa nachádza v tichej a zele

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Marianka

125,000 € 96 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 987 M2 V ZÁLESÍ – VÝBORNÁ KÚPA V RÝCHLO RASTÚCEJ LOKALITE PRI BRATISLAVE

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Cintorínska | 987 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 987 m² v obľúbenej a dynamicky sa rozvíjaj

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

180,000 € 182 €/m²

Slnečný stavebný pozemok 623 m² - Mojšová Lúčka (17m x 39m)

Reality Žilina

Pozemok pre rodinné domy | Mojšova Lúčka | 623 m²

Mamud reality ponúka výhradne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 623 m² (približne 17 m x 39

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Žilina

240 €/m2 240 €/m2

Predaj stavebné pozemky Neverice- ešte 6 voľných pozemkov od 753 m2

Reality Neverice

Pozemok pre rodinné domy | 753 m²

Ponúkame Vám na predaj rozparcelované stavebné pozemky v Nevericiach vhodné na výstavbu rodinný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Neverice

30,376.5 € 40 €/m²

Rovinatý slnečný pozemok (644 m²) na výstavbu RD / 15 km od Košíc / Seňa

Reality Seňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 644 m²

Na predaj ponúkame slnečný a rovinatý stavebný pozemok s výmerou 644 m² v novej, tichej a postu

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Seňa

79,000 € 123 €/m²

Predaj veľký stavebný pozemok Poľný Kesov s projektom na dva 3-domy

Reality Poľný Kesov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,980 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok v obci Poľný Kesov, ktorý svojou rozlohou a polohou p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Poľný Kesov

130,000 € 66 €/m²

Predaj | 2 stavebné pozemky s povolením na IBV, Bitarová

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj dva pozemky vhodné na výstavbu rodinného domu nachádzajúce

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

83 €

Na PREDAJ pozemok 969m2, stavebné povolenie a IS, Nitra – Malý Lapáš

Reality Malý Lapáš

Pozemok pre rodinné domy | Kremnická ulica | 969 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Pozemky na predaj Malý Lapáš

135,000 € 139 €/m²

Na PREDAJ 676 m2 - stavebný pozemok Močenok

Reality Močenok

Pozemok pre rodinné domy | 676 m²

Zuzana Bojdová +421 904 300 202 e-mail: zuzana.bojdova@v2realestate.sk V2 Real Estate Vám ponú

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Pozemky na predaj Močenok

65,000 € 96 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1388)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie