Svahovitý pozemok pod lesom

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nitra | 1,400 m²

Nebaví Vás rovina? Stavajte vo svahu! V tichej časti obce pod Zoborom, s krásnym výhľadom, ponú

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 13.11.2024
Pozemky na predaj Nitra

90,000 € 64 €/m²

Stavebný pozemok v Nitrianskych Hrnčiarovciach

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nitrianske Hrnčiarovce | 840 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Nitrianskych Hrnčiarovciach. Nachádza sa v tichej časti o

Publikované: 05.08.2024 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Hľadám stavebný pozemok v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nitra | 600 m²

Kúpim stavebný pozemok v Nitre, prípadne v blízkom okolí s rozlohou 6-8 árov. Podmienka IS, vod

Publikované: 13.09.2023 Aktualizované: 02.01.2025
Pozemky na predaj Nitra

120,000 € 200 €/m²

PREDAJ POZEMKU NA ZOBORE SO STAVEBNÝM POVOLENÍM A PROJEKTOM

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 1,194 m²

TOP INVESTIČNÁ PONUKA NA ZOBORE – POZEMOK, KTORÝ SA NEPREDÁVA KAŽDÝ DEŇ Existujú adresy, ktoré

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

197 €/m2 197 €/m2

SortieReal -INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ PRE DEVELOPEROV – Plavecký Štvrtok – schválená IBV zóna

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | 10,179 m²

Pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov, v územnom pláne OBCE! Tieto pozemky v Plaveckom Št

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Pozemky na predaj Plavecký Štvrtok

36 €/m2 36 €/m2

SortieReal - STAVEBNÝ pozemok s ÚPI- 773m2 -všetky IS pred pozemkom, stavebné povolenie na DVOJDOM

Reality Veľké Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Pekná | 773 m²

Realitná kancelária SotieReal ponúka na predaj rovinatý pozemok o výmere 773 m², situovaný v ti

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Veľké Leváre

121,000 € 157 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V KOSTOLIŠTI – IDEÁLNY NA RODINNÝ DOM

Reality Kostolište

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 911 m²

SortieReal - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Kostolište, v pokojnej lokalite „Pri po

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Kostolište

145,760 € 160 €/m²

Stavebný pozemok pre RD vo Virte

Reality Virt

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 751 m²

Ponúkam na predaj lukratívny stavebný pozemok p.č. 2816/10 s rozlohou 751 m2 v obci Virt, s mož

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Virt

Cena dohodou

21. Pozemok 814m2 na RD v Novej Lesnej

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 814 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu v malebnej podtatrans

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

120,390 € 148 €/m²

Skvelá investícia pozemok na rodinný dom v obci Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 600 m²

Video : youtu.be/6rZRAM21q3o?is=06niVYU5tbOtIzxX Ponúkam na predaj pozemky na výstavbu rodinný

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

150 €/m2 150 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v obci Nižná Myšľa

Reality Nižná Myšľa

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 823 m²

Lucia Balteszová z realitnej kancelárie ELI REAL vám ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavb

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Myšľa

87,900 € 107 €/m²

Investičný pozemok Trebišov v priemyselnej zóne

Reality Trebišov

Pozemok pre rodinné domy | Cukrovarská | 17,576 m²

Martin Horník z realitnej kancelárie ELI real Vám ponúka na predaj pozemok v priemyselnej časti

Publikované: 09.10.2023 Aktualizované: 29.05.2024
Pozemky na predaj Trebišov

48 €/m2 48 €/m2

REZERVOVANÉ....19. Pozemok 623 m2 v Novej Lesnej

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 623 m²

REZERVOVANÉ..................Exkluzívne ponúkam na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

93,359 € 150 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Kechnec , Košice-okolie

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 393 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj stavebný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kechnec

55,900 € 142 €/m²

Hľadáme pozemky na Východnom Slovensku

Reality Baška

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL hľadá pozemky v rámci východn

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na kúpa Baška

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok Hosťovce - vhodný aj pre Tiny House

Reality Hosťovce

Pozemok pre rodinné domy | Hosťovce | 1,070 m²

Atraktívny stavebný pozemok v Hosťovciach – ideálne miesto pre váš nový domov! Bc. Alena KIMLER

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Hosťovce

47,900 € 45 €/m²

Znížená cena-priestranný pozemok s domom na rekonštrukciu, Šemša, Košice-okolie

Reality Šemša

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,579 m²

Bc. Alena Kimlerová z realitnej kancelárie ELI REAL Vám ponúka na predaj priestranný pozemok v

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Šemša

225,000 € 142 €/m²

Na predaj pozemky NOVÁ LESNÁ - krásne bývanie ale aj ideálna investícia

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

VIDEO: youtu.be/6rZRAM21q3o?si=5w2CzTPw0LQKyG5- Sarna Ľubomír z realitnej kancelárie ELI REAL

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

150 €/m2 150 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok, Poproč, Košice - okolie

Reality Poproč

Pozemok pre rodinné domy | 685 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka na predaj slnečný

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Poproč

37,499 € 55 €/m²

Exkluzívne na predaj: Slnečný stavebný pozemok v obci Veľká Ida (len 15 minút od Košíc)

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | 920 m²

Lucia Balteszová v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

53,500 € 58 €/m²

Na predaj stavebný pozemok Borša

Reality Borša

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 2,051 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka NA PREDAJ – Staveb

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Borša

29,000 € 14 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ - Pozemok pre stavbu RD v Košice-Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Lorinčík | 787 m²

Martin Horník z realitnej kancelárie ELI real Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný pozemok

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 17.11.2025
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

177,000 € 225 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK, Chmeľov - Podhrabina

Reality Chmeľov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,539 m²

Bc. Alena KIMLEROVÁ v spolupráci s realitnou kanceláriou ELI REAL Vám ponúka investičnú príleži

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 13.11.2025
Pozemky na predaj Chmeľov

Info v RK

Stavebný pozemok v Rači so stavebným povolením a projektom

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 529 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj STAVEBNÝ pozemok v krásnej a tichej lokalite pod lesom v R

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

399,900 € 756 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1388)
Upresniť hľadanie