(Ju96BLm-GeM) Aktualizovaný: 22. 05. 2026 1. publikácia: 22. 05. 2026

Predaj stavebný pozemok Zlaté Moravce

Dlhá
Zlaté Moravce • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

97,860 € 122 €/m²

Základné informácie

Druh:
Pozemok pre rodinné domy

Typ:
Predaj

Plocha pozemku:
802 m²
Info

Miesto, kde si postavíte domov podľa vlastných predstáv.

Hľadáte pokojné bývanie v meste, no zároveň túžite po súkromí a krásnom výhľade na hory? Tento slnečný stavebný pozemok na konci slepej ulice Vám ponúkne ideálne spojenie pokoja, komfortu a výbornej dostupnosti do centra mesta.

Pozemok o výmere 802 m² je rovinatý, s ideálnymi rozmermi približne 20 × 43 m, čo poskytuje dostatok priestoru na výstavbu rodinného domu aj vytvorenie príjemnej záhrady či oddychovej zóny.

Výhodou sú všetky inžinierske siete priamo pri pozemku:
elektrina
plyn
mestská voda
kanalizácia

Prístup zabezpečuje asfaltová cesta, vybudovaný chodník a verejné osvetlenie. Lokalita ponúka pokojné bývanie s minimálnou premávkou, pričom do centra mesta sa dostanete približne za 5 minút autom.

Ak hľadáte miesto, kde spojíte pohodlie mesta s atmosférou pokojného bývania v blízkosti prírody, tento pozemok môže byť práve pre Vás.

Cena: 97 860 €

S predajom nehnuteľnosti zabezpečujeme kompletný právny aj finančný servis.

Plocha pozemku:
802 m²

Šírka pozemku:
20 m

Dĺžka pozemku:
43 m

Prístupová komunikácia:
Asfaltová

Elektrina:
Na pozemku - 230 V

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Adriana Rajtarová

ADRIANA REALITY s.r.o.

ADRIANA REALITY s.r.o.

Duklianska 4/1570 • 95301, Zlaté Moravce (Slovensko)
Celá ponuka spoločnosti

97,860 € 122 €/m²

Kontakt na predajcu

Adriana Rajtarová

ADRIANA REALITY s.r.o.