Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 519 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok so starým rodinným domom v obci Kolta, okres Nové Zámky
32,500 € 63 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,153 m²
SHARK REAL ponúka na predaj slnečný pozemok v Kapinciach. Pozemok šírkou 20m a s výmerou 21
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,218 m²
SHARK REAL vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Šurianky s celkovou výmerou
75,000 € 62 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 667 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Kolta, okres Nové Zámk
22,000 € 33 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný pozemok v obci Andovce. - Stavebný - Rovinatý - Slnečný
106,000 € 133 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,317 m²
POZEMOK pre Rodninný dom s celkovou rozlohou 1317m2 v starej časti obce ZVONČÍN, nachádzajúca
163,000 € 124 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 408 m²
SHARK REAL vám ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa priamo v intraviláne mesta, vhodný na v
59,400 € 146 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 703 m²
Ponúkame Vám na predaj tri samostatné stavebné pozemky v exkluzívnej rekreačno‑oddychovej zóne
80 €/m2 80 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 3,000 m²
Na predaj veľký slnečný pozemok s celkovou výmerou 3000 m², vhodný na výstavbu rodinného domu s
60,000 € 20 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,137 m²
Na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok s celkovou výmerou 2 137 m² v obci Modrovka, okres
139,000 € 65 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,146 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v tichej a zaujímavej lokalite obce Ostrov. Pozemok o výmere 214
58 €/m2 58 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 750 m²
Hľadáte stavebný pozemok v tichu a s väčším súkromím? V okrajovej časti obce Veselé ponúkame na
92 €/m2 92 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 537 m²
Ponúkame Vám na predaj nádherný stavebný pozemok v absolútnej blízkosti kúpeľov SPA Piešťany,
134,000 € 250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 633 m²
Ponúkame Vám na predaj tento výnimočný pozemok s rozlohou 633 m² ako ideálnu príležitosť pre vý
136,900 € 216 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 764 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Jasová, 17 km od mesta Nové Zámky, 16 km od term
21,000 € 27 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hájová | 3,050 m²
Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok v v záhradkárskej oblasti v okrajovej časti mesta Zlaté Mo
124,000 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hraničná | 1,737 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Zobor, Hraničná ulica. Celková výmera
185 €/m2 185 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Malé Chyndice | 4,693 m²
Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok v obci Malé Chyndice vzdialenej 20 km od Nitry a 9 km od Vr
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | Malé Chyndice | 2,373 m²
Ponúkame na predaj rozľahlý slnečný pozemok v obci Malé Chyndice vzdialenej 20 km od Nitry a 9
Cena na vyžiadanie
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná ulica | 2,113 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Malý Lapáš. Pozemok sa nachádza v centre obci, výmer
87,000 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Piešť 1 | 28,228 m²
Ponúkame na predaj súbor nehnuteľností v rámci dedičského vyrovnania v malebnej lokalite Detva
290,000 € 10 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rímska | 3,949 m²
Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v prestížnej a pokojnej lokalite mesta Stupava –
75 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 926 m²
Realitná kancelária AV REALITY Poprad-Tatry vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok s IS
148,160 € 160 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Prostredné | 2,264 m²
Na predaj pekný slnečný pozemok v bezprostrednej blízskosti Svätého Jura - . Pozemok sa nachád
116,200 € 51 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.