Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 573 m²
Hľadáte pozemok na Zemplínskej Šírave? ZNÍŽENÁ CENA Ponúkame exkluzívne pekný pozemok s nád
39,000 € 68 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,039 m²
RE/MAX ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o výmere cca 1039 m2 v obci Ostrov pri Piešť
85 €/m2 85 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,875 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Nová Bašta
5,500 € 3 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 771 m²
Vo výhradnom zastúpení RE/MAX Exclusive ponúka na predaj pozemok na stavbu rodinného domu v ob
84,900 € 110 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 850 m²
RK RE/MAX Joy ponúka v zastúpení klienta na predaj lukratívny pozemok vo vyhľadávanej lokalite
75 €/m2 75 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 600 m²
Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj pozemok na Mlynskej ulici v Dunajskej S
99,000 € 165 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Predmestie | 3,600 m²
Ponúkame na predaj rovinatý pozemok v meste Skalica, lokalita nad Predmestím – orechová alej.
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,377 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný rovinatý pozemok s veľkorysou celkovou rozlohou 1377 m2, s rozm
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 460 m²
Ponúkame Vám na predaj tri slnečné rovinaté stavebné pozemky s celkovou rozlohou 457, 458, 462
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 700 m²
Čo keby ste o rok stáli na vlastnom pozemku a pozerali sa na svoj nový dom alebo chatu? Nie ni
39,500 € 56 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,737 m²
RE/MAX Diamond ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v Modre, časť Kráľová, v celkovej
104 €/m2 104 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 5,893 m²
Realitná kancelária RE-MAX, Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci Zázrivá v časti Do
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 814 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečný rovinatý pozemok s rozlohou 814 m2, nachádzajúci sa v novej z
99,100 € 122 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,440 m²
PREDAJ pozemok s výhľadom na priehradu Kanianka Ponúkame pozemok na predaj v lokalite obce Kan
180 €/m2 180 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 4,151 m²
Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj rozsiahly stavebný pozemok s rozlohou 4151 m², situ
59,000 € 14 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,354 m²
Na predaj stavebný pozemok v obci Belince: Rozloha: 1354 m² Rozmery: šírka 11-12 m, dĺžka pr
55,000 € 41 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 3,082 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok v obci Mo
200,330 €/m2 200330 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 819 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária REMAX Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 819 m2
20,500 € 25 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,000 m²
Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nit
139,000 € 139 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 683 m²
Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj udržiavaný stavebný poz
10,000 € 15 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Korytovská | 660 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj nehnuteľnosť – záhradu/s
58,000 € 88 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,189 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v Malom Lap
99,999 € 84 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Liesková | 1,246 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúc
89,000 € 71 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,715 m²
Realitná kancelária REMAX ponúka na stavebný pozemok - investičný zámer + vydané záväzné stano
115 €/m2 115 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.