ZNÍŽENÁ CENA ! STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ | RIMAVSKÉ JANOVCE

Reality Rimavské Janovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,278 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebné pozemok v obci Rimavské Janovce vhodný na

Publikované: 18.02.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Rimavské Janovce

29,900 € 23 €/m²

Predaj: Na predaj slnečný stavebný pozemok v obľúbenej rekreačnej lokalite – Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,090 m²

RE/MAX Joy ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok v krásnom prostredí obce Mýto pod Ďumbi

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

125,000 € 115 €/m²

Predaj pozemku 1127 m2 v Hlbokej

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,127 m²

RE/MAX JOY Vám exkluzívne ponúka stavebný pozemok s pripravenou dokumentáciou na výstavbou rod

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

84 €/m2 84 €/m2

PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU V OBCI ŠAŠTÍN STRÁŽE

Reality Šaštín-Stráže

Pozemok pre rodinné domy | Novoveská | 1,307 m²

Realitná kancelária RE/MAX v Malackách vám vo výhradnom zastúpení so súhlasom majiteľa ponúka

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Šaštín-Stráže

104,560 € 80 €/m²

Na predaj jedinečný stavebný pozemok v Bratislave Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Strmé sady | 640 m²

https://youtu.be/Oa9xpsNKZcwhttps://youtu.be/Oa9xpsNKZcw Na predaj jedinečnečný stavebný poze

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

Cena dohodou

Komjatice – pozemok 5.478 m² na výstavbu (6 stavebných pozemkov)

Reality Komjatice

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 5,478 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 55á pozemok v obci Komjatice

Publikované: 28.11.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Komjatice

246,510 € 45 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj pozemok Veľké Janíkovce, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Royova | 2,631 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok o ve

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

76 €/m2 76 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK, SĽAŽANY, TICHÁ LOKALITA

Reality Sľažany

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 596 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj stavebný pozemok so všet

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sľažany

39,900 € 67 €/m²

NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK, SEREĎ, KASÁRENSKÁ

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Kasárenská | 3,943 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok s ideálnou polohou v meste Sereď na Kasárenske

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

314,990 € 80 €/m²

Pozemok na predaj s výhľadom na mesto Brezno

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 1,228 m²

Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj pozemok s prekrásnym výhľadom na mesto Brezno

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebného pozemku 600 m2 Veľký Ďur okres Levice.

Reality Veľký Ďur

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 600 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka stavebný pozemok v obci Veľký Ďur

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Ďur

45,000 € 75 €/m²

Stavebný pozemok 600 m² v novej lokalite – Gôtovany, okr. Liptovský Mikuláš

Reality Gôtovany

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 600 m²

Stavebný pozemok na predaj – Gôtovany, okr. Liptovský Mikuláš **OZNAČENIE HRANÍC PARCELY JE I

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Gôtovany

Cena dohodou

Stavebný pozemok Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,065 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Nitre

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

172,000 € 162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebný pozemok Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 903 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj výnimočný, slnečný, investič

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 154 €/m²

Predaj stavebný pozemok 3454m2 Nové Sady časť Ceroviny

Reality Nové Sady

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 3,454 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Nové

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nové Sady

51,810 € 15 €/m²

Jedinečný pozemok v srdci stredného Slovenska s prekrásnym výhľadom.

Reality Drábsko

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 6,446 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj jedinečný pozemok v obci Drábsko, v okrese Bre

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Drábsko

32 €/m2 32 €/m2

Na predaj pozemok v lukratívnej časti mesta Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | D.Maróthyho | 90 m²

RK RE/MAX Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok o rozlohe 2 800 m² v pokojnej, zasta

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

90 €/m2 90 €/m2

**REZERVOVANÉ** PREDAJ, stavebný pozemok Markušovce

Reality Markušovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 697 m²

**REZERVOVANÉ****REZERVOVANÉ** Na základe písomného poverenia majiteľa nehnuteľnosti, Vám rea

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Markušovce

Cena dohodou

Predaj pozemok Nitra 15 km EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,029 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v ob

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

100,000 € 97 €/m²

POZEMOK NA PREDAJ len 3km do centra Brezna

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 900 m²

RK RE/MAX Joy ponúka v zastúpení klienta na predaj lukratívny pozemok vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

75 €/m2 75 €/m2

Pozemok pod Tatrami s komplet prípojkami! 1681 m²

Reality Liptovský Peter

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,681 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok – ideálne miesto pre váš rodinný dom v Liptovskom Petre s

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Peter

121 €/m2 121 €/m2

Pozemok s projektom rekreačnej chaty – Malé Borové, okres Liptovský Mikuláš

Reality Malé Borové

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 561 m²

Ponúkame na predaj pozemok v malebnej horskej obci Malé Borové s kompletným projektom na stave

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malé Borové

45,000 € 80 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ V ZASTAVANEJ ULICI – 800 m² + PODIEL NA CESTE (SPOLU 1120 m²)

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 800 m²

RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Liptovský Mikuláš, mestská časť Okoličné – St

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku, Malé Dvorníky, 1752 m2, záhrada, IS

Reality Malé Dvorníky

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,752 m²

Realitná kancelária REMAX exkluzívne ponúka na predaj pozemok v tichej uličke dediny Malé Dvor

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malé Dvorníky

100 €/m2 100 €/m2

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Rodinné domy na predaj (23074)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30431)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie