Stavebný pozemok na predaj Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 687 m²

PREDAJ : Stavebný pozemok 687 m2, všetky IS, mesto Gabčíkovo. Realitná kancelária RE/MAX ponú

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Gabčíkovo

88,623 € 129 €/m²

Predaj pozemok Nitra - Zobor časť Lupka

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Poniklecová | 5,026 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj projekt pre developera a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Predaj pozemku aj s vypracovaným projektom Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 950 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ – rovinatý

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

161,500 € 170 €/m²

Na predaj pozemok v centre obce Mierovo - 6080 m2

Reality Mierovo

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 6,080 m²

Realitná kancelária RE/MAX Mr & Mrs Vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj priestranný p

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Mierovo

81 €/m2 81 €/m2

Stavebný pozemok na predaj - Veľká Ves | Poltár - Lučenec

Reality Veľká Ves

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,382 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Veľká Ves. Obec Veľká Ve

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ves

25 €/m2 25 €/m2

NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK| Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 490 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 490 m², ktor

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

53,900 € 110 €/m²

REZERVOVANÉ - Stavebný pozemok so stavebným povolením - Na predaj v obci Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 500 m²

Exkluzívny stavebný pozemok – Malé Leváre pri Malackách. Výborná lokalita, inžinierske siete,

Publikované: 11.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malé Leváre

Cena dohodou

PREDAJ POZEMKU 1647 m2 POZBA, okres NOVÉ ZÁMKY

Reality Pozba

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,647 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v Pozbe s rozlohou 1

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pozba

18,000 € 11 €/m²

Predaj stavebný pozemok Nitra, Párovské Háje - Lukov Dvor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hájnická | 983 m²

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nit

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

125,000 € 127 €/m²

Krásny rovinatý pozemok pre Váš nový dom, chatu, chalupu, menší penzión.

Reality Valaská

Pozemok pre rodinné domy | Strojárenská | 1,307 m²

Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok so starým rodinným domom na

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Valaská

73 €/m2 73 €/m2

Predaj stavebný pozemok Nitra Čermáň EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnočermánska | 4,445 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúc

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

690,000 € 155 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ pozemok s panoramatickým výhľadom

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 1,746 m²

RK RE/MAX Joy ponúka v zastúpení klienta na predaj lukratívny pozemok vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

75 €/m2 75 €/m2

Na predaj pozemok o výmere 648 m2, všetky inžinierske siete, Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 648 m²

"ÚJ NEGYED" ("NOVÁ ŠTVRŤ"), ako ju nazývajú miestny obyvatelia. Ide o novú obytnú lokalitu, za

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

104 €/m2 104 €/m2

Predaj stavebných pozemkov o rozlohe 1 674 m² – Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Koncová | 1,674 m²

Ponúkame na predaj pozemky v lokalite Nemecká dolina, Bratislava – Vajnory. Celková výmera poz

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

226,200 € 135 €/m²

Na predaj pozemok pre výstabu rodinných domov v obci Vinohrady nad Váhom, okres Galanta

Reality Vinohrady nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,000 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj pozemok ( orná pôda ) na výstavbu rodin

Publikované: 14.06.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vinohrady nad Váhom

89,900 € 90 €/m²

Investičná príležitosť, stavebný pozemok 2 194 m2, Hradská ulica - Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Pozemok pre rodinné domy | Hradská | 2,194 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný stavebný pozemok so starším

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

949,000 € 433 €/m²

Predaj pozemok Nitra/ Alekšince

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,176 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok v obci Alekšince v o

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

75,990 € 65 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemok 588 m2 Nitra/ Alekšince

Reality Alekšince

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 588 m²

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Alekšince

39,000 € 66 €/m²

Predaj pozemok Nitra/ Báb 2247 m2

Reality Báb

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,247 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v ob

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Báb

195,000 € 87 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku s rozlohoz 1424 m2. Veľký Meder mestská časť Ižop

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Konopná | 1,424 m²

Ponúkam na predaj pozemok o výmere 1424 m² nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej časti Ve

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

90 €/m2 90 €/m2

PREDAJ - stavebný pozemok na rodinný dom Kocúrany okres Prievidza

Reality Kocurany

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,116 m²

Pozemky na PREDAJ lokalita Prievidza - Kocurany Ponúkame na predaj stavebný pozemok v lokalite

Publikované: 09.06.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kocurany

62,000 € 56 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj slnečného pozemku 2.108 m2 vhodného na stavbu mobilného domu, investíciu.Solka okr. Prievidza

Reality Nitrianske Pravno

Pozemok pre rodinné domy | Savinova | 2,108 m²

Hľadáte pozemok ako investíciu do budúcnosti? S nádherným výhľadom a tichom okolo??? Ponúkame

Publikované: 29.11.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Pravno

26,000 € 12 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ Stavebný pozemok so všetkými inž. sieťami

Reality Kláštor pod Znievom

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 856 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Kláštor pod Znievom o výmere 856 m2.

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kláštor pod Znievom

87,990 € 103 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok Námestovo, Oravská Jasenica

Reality Oravská Jasenica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,045 m²

Na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu Oravská Jasenica 1045 m2. Realitná kancelária RE

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Oravská Jasenica

113 €/m2 113 €/m2

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23076)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie