NEO| Stavebné pozemky v obci Hrádok

Reality Hrádok

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 664 m²

V obci Hrádok vzniká nová moderná štvrť Hrádok, ktorá ponúka na predaj 43 stavebných pozemkov.

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hrádok

110 €/m2 110 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: Stavebný pozemok priamo v centre mesta Kremnica_400m2

Reality Kremnica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 400 m²

ABSOLÚTNE JEDINEČNÁ PONUKA! TOTO BEŽNE NA REALITNOM TRHU NENÁJDETE! STAVEBNÝ POZEMOK PRIAMO V

Publikované: 30.07.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

140 €/m2 140 €/m2

Predaj pozemku 2675 m2, Detva časť Piešť I

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,675 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj rovinatý slnečný pozemok v meste Detva

Publikované: 15.02.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Detva

107,000 € 40 €/m²

Na predaj investičný pozemok v Senci, 1 032 m2

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,032 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok v obci Senec, v blíz

Publikované: 26.10.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Senec

90,000 € 87 €/m²

Investičná príležitosť - pozemok pre výstavbu rodinných domov, obec Veľké Úľany

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 2,644 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj investičný pozemok v obci Veľké Úľany, okres Galan

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

224,900 € 85 €/m²

PREDAJ: Stavebný pozemok v obci Pitelová_893m2_okres Žiar nad Hronom

Reality Pitelová

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 893 m²

✨ Slnečný pozemok s potôčikom a mobilným domom – Pitelová (10 min od ZH). RE/MAX Diamond vám

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

49,900 € 56 €/m²

NA PREDAJ Stavebný pozemok v Martine na ul. Kratinova

Reality Martin

Pozemok pre rodinné domy | Kratinová | 880 m²

Na predaj rovinatý stavebný pozemok 880 m² – Martin, Priekopa (ul. Kratinova) Ponúkame na pre

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Martin

149,000 € 169 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok Námestovo, Oravská Jasenica

Reality Oravská Jasenica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,852 m²

Na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu Oravská Jasenica 1852 m2. Realitná kancelária RE

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Oravská Jasenica

120,000 € 65 €/m²

Veľkorysý pozemok na výstavbu rodinného domu - Solka

Reality Nitrianske Pravno

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 1,110 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s veľkorysou výmerou 1110 m² v malebnej a tichej čast

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianske Pravno

55,500 € 50 €/m²

Investičný pozemok 27.279 m2 v dosahu sietí a cesty, obec Norovce 12 km od Topoľčian.

Reality Norovce

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 27,279 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Norovce, vhodný aj na zástavbu, v dosahu inžinerských sietí,

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Norovce

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ ! Rovinatý stavebný pozemok - 469 m2 - Prievidza - Necpaly

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 469 m²

REZERVOVANÉ ! Ponúkame Vám na predaj slnečný rovinatý pozemok s rozlohou 469 m2, / 17 x 30 m2

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Prievidza

Cena dohodou

Predaj veľký stavebný pozemok Dvorany nad Nitrou, okr. Topoľčany

Reality Dvorany nad Nitrou

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 3,157 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj veľký slnečný stavebný pozemok v obci D

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dvorany nad Nitrou

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Stavebný pozemok v Nitrianskej Blatnici, okres Topoľčany

Reality Nitrianska Blatnica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 717 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok o rozlohe 717 m², ideálne situova

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nitrianska Blatnica

46,500 € 65 €/m²

Na predaj stavebný pozemok o výmere 600 m2, Veľký Meder, mestská časť Ižop

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 600 m²

Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 600 m² nachádzajúci sa vo vyhľadávanej

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

106 €/m2 106 €/m2

Predaj pozemku 1300m2 v centre mesta Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,300 m²

Realitná kancelária RE/MAX Attractive ponúka na predaj pozemok s rozlohou 1300 m2 v centre mes

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Meder

156,000 € 120 €/m²

Stavebný pozemok 607m2 - Vasiľov okr. NO

Reality Vasiľov

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 607 m²

Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý pozemok s výmerou 607 m², nachádzajúci sa v pokojnej čas

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vasiľov

64,200 € 106 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK V CENTRE CHVOJNICE - so stavebným povolením

Reality Chvojnica

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 233 m²

Niekedy potrebujete len správne miesto. A to je presne to, čo tento pozemok ponúka - centrum o

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Chvojnica

18,500 € 79 €/m²

Predaj stavebné pozemky Práznovce, okr. Topoľčany

Reality Práznovce

Pozemok pre rodinné domy | Hviezdoslavova | 2,266 m²

Exkluzívna ponuka od realitnej kancelárie RE/MAX – Pozemky na predaj v obci Práznovce, okr. To

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Práznovce

59 €/m2 59 €/m2

Predaj 2/3 podielu na pozemkoch v Harmónii

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 8,622 m²

Realitná kancelária RE/​MAX ponúka exkluzívne na predaj 2/3 podiel na pozemku v srdci prírody

Publikované: 07.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Modra

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ investičný stavebný pozemok vo Vajnoroch

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 800 m²

Investičná príležitosť – stavebný pozemok 800 m² vo vyhľadávanej lokalite Vajnory, Nemecká dol

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

110 €/m2 110 €/m2

Pozemok 1068 m², Lula okres Levice

Reality Lula

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,068 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v okrajovej

Publikované: 27.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lula

34,990 € 33 €/m²

Posledná príležitosť v novej štvrti: Stavebný pozemok s IS a optikou (983 m²)

Reality Šaštín-Stráže

Pozemok pre rodinné domy | Novoveská | 983 m²

Posledná príležitosť v novej štvrti: Stavebný pozemok s IS a optikou (983 m²) VIDEO : https:/

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Šaštín-Stráže

78,640 € 80 €/m²

Pozemok 800m2 v chatovej oblasti Kaluža

Reality Kaluža

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 800 m²

Ponúkame na predaj pozemok v chatovej oblasti Kaluža s nádherným výhľadom na Zemplínsku Šíravu

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

63,000 € 79 €/m²

Na predaj: Rozľahlý stavebný pozemok v srdci Veľkých Úľan

Reality Veľké Úľany

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 3,625 m²

Realitná Kancelária RE/MAX ponúka: Hľadáte ideálne miesto na výstavbu rodinného domu či radov

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

271,900 € 75 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8556)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23076)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie