Stavebný pozemok v obci Bučany na predaj

Reality Bučany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,686 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 2686m2 na Svätojánskej ulici v obci Bučany. Šírka pozem

Publikované: 05.03.2024 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Bučany

82.5 €/m2 83 €/m2

Pozemok o výmere 9,9á na Trnavskej ceste v Seredi na predaj

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská cesta | 990 m²

Ponúkame na predaj pozemok v osobnom vlastníctve na výstavbu rodinného domu na Trnavskej ceste

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Sereď

143 €/m2 143 €/m2

Pozemok o výmere 492m2 na Murgašovej ul. na predaj

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Murgašova | 492 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 492m2 na Murgašovej ulici v Seredi na výstavbu rodinného do

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 13.06.2025
Pozemky na predaj Sereď

99,500 € 202 €/m²

Lukratívny pozemok o výmere 9858m2 na Trnavskej ul. v Seredi

Reality Sereď

Pozemok pre rodinné domy | Trnavská cesta | 9,858 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok o výmere 9858m2 na Trnavskej ceste v Seredi v blízkos

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Pozemky na predaj Sereď

76 €/m2 76 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK so starým rodinným domom

Reality Báhoň

Pozemok pre rodinné domy | SNP | 1,062 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výmerou 1.062 m² z toho zastavaná plocha domu 329 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Báhoň

133,000 € 125 €/m²

Mesačná ul., Častá - stavebný pozemok s prípojkami

Reality Častá

Pozemok pre rodinné domy | 793 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok so sieťami v novom zastavanom území obc

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Častá

186 €/m2 186 €/m2

Stavebný pozemok s bonusom

Reality Dlhá

Pozemok pre rodinné domy | 464 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok, ktorý je ako stvorený pre stavbu moderného prízemného rod

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá

64,500 € 139 €/m²

Ivanka pri Dunaji - 15arový pozemok so Stavebkom

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok SPOLU S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM ROZHODNUT

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

Ivanka Pri Dunaji - 900m2 SP s platným stavebným povolením

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 900 m²

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

Cena dohodou

INVESTIČNÝ POZEMOK 765 m2 – STARÉ GRUNTY, BRATISLAVA IV – KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Staré Grunty | 765 m²

Exkluzívne v zastúpení majiteľa ponúkame na predaj strategický investičný pozemok vo vyhľadávan

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

225 €/m2 225 €/m2

Na predaj stavebný pozemok v obci Telince

Reality Telince

Pozemok pre rodinné domy | 1,400 m²

All Perfect Reality Vám ponúkajú na predaj veľkorysý stavebný pozemok v obci Telince, ktorý je

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Pozemky na predaj Telince

39,990 € 29 €/m²

Stavebný POZEMOK na predaj v novovybudovanej časti

Reality Cífer

Pozemok pre rodinné domy | Pác | 487 m²

All Perfect Reality Vám ponúka na predaj stavebné pozemky pre výstavbu rodinných domov v novovy

Publikované: 19.10.2022 Aktualizované: 27.01.2025
Pozemky na predaj Cífer

91,069 € 187 €/m²

Na predaj pozemok na výstavbu Rodinného domu - Chmeľovec

Reality Chmeľovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,540 m²

Exkluzívne!!! Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu Rodinného domu v obci Chmeľovec (smer Podh

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Chmeľovec

45 €/m2 45 €/m2

Na predaj pozemok na stavbu Rodinného domu v obci Chmeľovec.

Reality Chmeľovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,533 m²

Exkluzívne!!! Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu Rodinného domu v obci Chmeľovec ( smer Pod

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Chmeľovec

45 €/m2 45 €/m2

Predaj pozemku na výstavbu Rodinného domu - Krušinec

Reality Krušinec

Pozemok pre rodinné domy | Krušinec | 1,180 m²

Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v tichej lokalite obce Krušinec okres St

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Krušinec

39 €/m2 39 €/m2

Pozemok na výstavbu rodinného domu - obec Chmeľovec

Reality Chmeľovec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,533 m²

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Chmeľovec

45 €/m2 45 €/m2

Na predaj pozemok pre RD 1.401 m2 v novej lokalite, Sp. Belá - Strážky

Reality Spišská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Strážky | 1,401 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený výstavbu rodinného domu v Spišskej Belej - Strážkach s výmero

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Spišská Belá

209 €/m2 209 €/m2

Stavebný pozemok 600 m² na predaj v novej lokalite – Spišská Belá, časť Strážky

Reality Spišská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Strážky | 600 m²

Ponúkame na predaj pozemok určený výstavbu rodinného domu v Spišskej Belej - Strážkach - výmeru

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Spišská Belá

209 €/m2 209 €/m2

Pozemok pre výstavbu rodinného domu s TOP výhľadom 514 m2 v obci Vlková

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

EXKLUZÍVNE - Ponúkame na predaj viacero stavebných pozemkov vhodných na okamžitú výstavbu rodin

Publikované: 22.03.2024 Aktualizované: 09.01.2026
Pozemky na predaj Vlková

110 €/m2 110 €/m2

Hľadáme stavebný pozemok na RD v Poprade a širšom okolí

Reality Poprad

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Hľadáme stavebný pozemok na rodinný dom v v Poprade a okolí. Klient má seriózny záujem. Pre via

Publikované: 08.02.2012 Aktualizované: 29.01.2021
Pozemky na kúpa Poprad

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE – Stavebný pozemok 517 m2 s výhľadom na Vysoké Tatry, obec Vlková

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | 517 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok s ideálnymi parametrami pre výstavbu rodinného d

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Pozemky na predaj Vlková

56,870 € 110 €/m²

Kúpime stavebný pozemok v Spišskej Belej a okolí

Reality Spišská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Pre klienta hľadáme stavebný pozemok v Spišskej Belej a okolí. Ponúknite na 0918 606 438 alebo

Publikované: 11.11.2013 Aktualizované: 29.01.2021
Pozemky na kúpa Spišská Belá

1,000,000 € 1250 €/m²

stavebný pozemok v lukratívnej časti párovské háje, rozloha pozemku 683m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Ulica poľovníkov | 683 m²

VitoReality ponúka na predaj stavebný pozemok v lukratívnej časti Párovské Háje. Rozloha pozemk

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

105,000 € 154 €/m²

DOLINKY - stavebné pozemky pri Piešťanoch, právoplatne skolaudované siete

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | x | 2,015 m²

Čo by malo spĺňať Vaše ideálne nové bývanie? Komfortné, bezpečné, kvalitné a obklopené krásnou

Publikované: 20.10.2020 Aktualizované: 22.12.2025
Pozemky na predaj Piešťany

62.5 €/m2 63 €/m2

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1389)
Rodinné domy na predaj (23076)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Upresniť hľadanie