Kľúčovec.Slnečný stavebný pozemok do 10km od mesta Veľký Meder

Reality Kľúčovec

Pozemok pre rodinné domy | 913 m²

Realitná kancelária Xpert Reality s.r.o. Vám ponúka jedinečnú príležitosť kúpy pozemku v obci K

Publikované: 12.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kľúčovec

50,215 € 55 €/m²

Na predaj stavebné pozemky v meste Galanta, časť Hody.

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | Hodská | 0 m²

Na predaj stavebné pozemky v meste Galanta, časť Hody. Pozemky sa nachádzajú vo vyhľadávanej a

Publikované: 31.01.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

1 €

Lukratívny pozemok s potenciálom

Reality Galanta

Pozemok pre rodinné domy | 2,130 m²

Lukratívny pozemok s potenciálom – výnimočná príležitosť pre bývanie aj investíciu! Ponúkame n

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Galanta

145 € 0 €/m²

PREDANÉ - POZEMOK

Reality Vrakúň

Pozemok pre rodinné domy | Biely járok | 3,453 m²

Ponúkam Vám na predaj slnečný veľký stavebný pozemok v okolí Dunajskej Stredy v obci Vrakúň. Ak

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Vrakúň

65 €/m2 65 €/m2

PREDAJ Pozemok v srdci prírody v Lúčkach pri Kremnici

Reality Lúčky

Pozemok pre rodinné domy | 1,500 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Lúčky

75,000 € 50 €/m²

NA PREDAJ: Stavebný pozemok s projektom rodinného domu a právoplatným stavebným povolením

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Čulenova | 250 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 250 m², 315 m² a 269 m² s kompletným pr

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

175 €/m2 175 €/m2

ZNÍŽENÁ CENA ! Na predaj ponúkame pozemok v Novoveskej Hute

Reality Spišská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Novoveská Huta | 1,032 m²

Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 1 032 m² v obľúbenej lokalite Novoveská Huta, len pár minú

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

106,000 € 103 €/m²

Stavebný pozemok v meste Kremnica (ul. Továrenská)

Reality Kremnica

Pozemok pre rodinné domy | 1,689 m²

IMG real Vám ponúka stavebný pozemok v srdci historického mesta Kremnica (ul. Továrenská).

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

70 €/m2 70 €/m2

STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ, ZLATÁ BAŃA 3104 m2

Reality Zlatá Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,104 m²

BENARD reality ponúka exkluzívne na predaj pozemok o výmere 3.104 m2 určený na bývanie alebo r

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Zlatá Baňa

129,999 € 42 €/m²

Rovinatý pozemok 5300 m2, Košice okole

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | 5,300 m²

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o rozlohe 5300 m2 v intraviláne obce Veľká Ida, Košice Okol

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

221,900 € 42 €/m²

Posledný pozemok 750 m2, Košice – Západ, oproti rezidencii Nová Terasa, IS na pozemku

Reality Košice-Západ

Pozemok pre rodinné domy | Popradská | 750 m²

POSLEDNÝ voľný pozemok v súkromnom areáli – 750 m2, Popradská ulica Hľadáte maximálne súkromie

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Západ

279,000 € 372 €/m²

Stavebný pozemok 870 m2 so sieťami, Košice okolie

Reality Slanec

Pozemok pre rodinné domy | 870 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Slanec, vzdialenej cca 20 km od Košíc. P

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Slanec

44,900 € 52 €/m²

Pozemok 11 ár, v intraviláne Vyšná Kamenica, Košice Okolie

Reality Vyšná Kamenica

Pozemok pre rodinné domy | 1,070 m²

Ponúkame na predaj pozemok na rodinný dom v intraviláne obce Vyšná Kamenica v okrese Košice Oko

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 08.02.2024
Pozemky na predaj Vyšná Kamenica

52,900 € 49 €/m²

Predaj: * MAXEN*, Pozemok na stavbu rodinného domu alebo bytového domu, 2100 m2, intravilán obce Ždaňa, Košice - okolie

Reality Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,100 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu, alebo bytového domu

Publikované: 24.06.2024 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Ždaňa

230,000 € 110 €/m²

Na predaj stavebný pozemok 3655 m2 Zemianske Sady okr. Galanta

Reality Zemianske Sady

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,655 m²

Mgr. Helena Štrebová – RK Diamant Real má pre Vás v ponuke starý vidiecky dom, chalupu v obci

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 26.06.2025
Pozemky na predaj Zemianske Sady

104,000 € 28 €/m²

člen NARKS

Na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Žihárec okr. Šaľa

Reality Žihárec

Pozemok pre rodinné domy | Žiharecká | 1,944 m²

IBA u nás DOHODA na CENE VŽDY istá ! pretože spolupracujete s PROFESIONÁLNOU a LICENCOVANOU

Publikované: 26.09.2023 Aktualizované: 29.05.2025
Pozemky na predaj Žihárec

30 € 0 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok a 2x BONUS – Tešedíkovo okr. Šaľa

Reality Tešedíkovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 752 m²

Ako si predstavujete komfortné a ideálne miesto na bývanie, oddych a súkromie ? Na vidieku ale

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Pozemky na predaj Tešedíkovo

Cena dohodou

člen NARKS

NA PREDAJ 10 árový stavebný pozemok

Reality Malé Chyndice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 986 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok v tichej časti obce Malé Chyndice, ktorý spĺňa všetk

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Pozemky na predaj Malé Chyndice

51,990 € 53 €/m²

Na predaj 12-árový pozemok v žiadanej časti Zobora v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnozoborská | 1,244 m²

VM Real Vám ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 1244 m², nachádzajúci sa na Dolnozobors

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Stavebný pozemok s výhľadom na Baziliku – Šaštín-Stráže, časť Stráže (514 m²)

Reality Šaštín-Stráže

Pozemok pre rodinné domy | Vršky | 514 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov v tichej a malebnej lokalite? Ponúkame vám stavebný

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Pozemky na predaj Šaštín-Stráže

49,900 € 97 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v meste Skalica – 882 m² v atraktívnej lokalite

Reality Skalica

Pozemok pre rodinné domy | Mallého | 882 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov? Ponúkame vám jedinečnú príležitosť na kúpu krásneho

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Pozemky na predaj Skalica

165 €/m2 165 €/m2

Pozemok pre výstavbu RD nad sídl.3 v Prešove -Zľava!

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Ulica Jána Lazoríka | 916 m²

Ponúkame na predaj pekný slnečný a rovinatý pozemok o bohatej výmere 916 m2 v Prešove nad sídli

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

Cena dohodou

Stavebný pozemok 961 m2, Kapušany pri Prešove - ZĽAVA

Reality Kapušany

Pozemok pre rodinné domy | Sekčovská | 961 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok pod Kapušianskym hradom /10 km od centra Prešova/ o výmere

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Kapušany

105,000 € 109 €/m²

Stavebný pozemok v Haniske pri Prešove

Reality Haniska

Pozemok pre rodinné domy | LEMEŠIANSKA | 1,242 m²

Ponúkame na predaj pekný rovinatý stavebný pozemok v lokalite prešovskej Hanisky. Na pozemku

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 23.09.2025
Pozemky na predaj Haniska

140 €/m2 140 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23061)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality v Martine (738)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Upresniť hľadanie