Pozemok pre rodinné domy | Priečnica | 1,209 m²
Ponúkame Vám na predaj pozemok v krásnej lokalite obce Olešná. Pozemok je východne orientovaný
22.5 €/m2 23 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Závozy | 1,817 m²
Ponúkame Vám na predaj úžasný pozemok v Oščadnici, len na skok od vleku Snowparadise Veľká Rača
27 €/m2 27 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Predmierska cesta | 2,815 m²
Nádherný stavebný pozemok v Turzovke – priestor pre vaše veľké plány! ? Ponúkame Vám na predaj
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Čierne | 701 m²
Ponúkame Vám exkluzívny stavebný pozemok ideálny na výstavbu rekreačnej chaty, len 2 minúty peš
65,000 € 93 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čierne | 518 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečný pozemok o rozlohe 519 m2 v obci Makov. Pozemok sa nachádza v
47,530 € 92 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Svätoplukova | 533 m²
TOP Realitka - Exkluzívne - SP 533m2, všetky IS, Súkromný Areál, Centrum Obce - Chorvátsky Grob
154,999 € 291 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 507 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rovinatý pozemok s možnosťou využitia na výstavbu. Celková rozloh
160 €/m2 160 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,639 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci KRÁĽOVIČOVE KRAČANY v lokalite Jastrabie
144,700 € 88 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 630 m²
Ponúkame na predaj pozemok vo výmere 630 m2 (šírka cca 15m), ktorý sa nachádza v Bratislave, MČ
650 €/m2 650 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Malý Dunaj | 900 m²
Ponúkame na predaj 5x stavebný pozemok so stavebným povolením a projektom na 5 rekreačných domo
59 €/m2 59 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 797 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rovinatý pozemok s 2i rodinným domom a s možnosťou využitia európ
116 €/m2 116 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Mandľová | 4,017 m²
Pozemky - bývanie na predaj v Bratislave - Jarovce Na predaj stavebný pozemok – Jarovce, Bratis
430 €/m2 430 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²
Budúce stavebné pozemky v obci Párnica sa nachádzajú v časti obce smer Zázrivá – Žilina nad ce
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 756 m²
GRAVITAS ponúka na predaj investičný pozemok s rodinným domom nachádzajúci sa v centre obce Re
156,000 € 206 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Triblavinská | 746 m²
Na predaj investičný pozemok s výmerou 746 m² v obci Chorvátsky Grob – Čierna Voda, rozvojová l
120 €/m2 120 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Búdková | 767 m²
Lukratívny pozemok s obrovským potenciálom v prestížnej lokalite – Búdková ulica, Staré Mesto
899,000 € 1172 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hodská | 0 m²
Na predaj stavebné pozemky v meste Galanta, časť Hody. Pozemky sa nachádzajú vo vyhľadávanej a
1 €
Pozemok pre rodinné domy | 1,396 m²
Realitná kancelária XpertReality Vám ponúka na predaj STAVEBNÝ POZEMOK na okraji obce Horná Pot
95,000 € 68 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Realitná kancelária Xpert Reality s.r.o. Vám ponúka jedinečnú príležitosť kúpy pozemku v obci K
55 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Kludná | 862 m²
Ponúkam na predaj oplotený pozemok v obci Vydrany pri Dunajskej Strede. Na pozemku sú všetk
86,200 € 100 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 22,427 m²
Predaj stavebných pozemkov v katastri Malé Blahovo okres DS Možnosť predaja 50% z celej plochy
80 €/m2 80 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – STAVEBNÝ POZEMOK 2 992 m² URČENÝ NA VÝSTAVBU RODINNÝCH DOMOV V OBCI
143,616 €
Pozemok pre rodinné domy | Hodská | 0 m²
1 €
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 225 m²
Predaj pozemkov cca 30kusov na Radové 4i domy v obci Hviezdoslavov. Pozemky su o výmere od 225
550 €/m2 550 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.