Predaj pozemku pre budúcu výstavbu v pokojnej lokalite Turzovka

Reality Turzovka

Pozemok pre rodinné domy | Predmierska cesta | 930 m²

? Stavebný pozemok s nádherným výhľadom v Turzovke – ideálne miesto pre váš vysnívaný dom! Pon

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Turzovka

43,500 € 47 €/m²

Predaj: pozemok vhodný na výstavbu 2414 m2 v Krásne nad Kysucou

Reality Krásno nad Kysucou

Pozemok pre rodinné domy | 2,414 m²

1. Reality rent Vám ponúka na predaj pozemok zaradený do územného plánu obce. Nachádza sa v ti

Publikované: 23.09.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Krásno nad Kysucou

58 €/m2 58 €/m2

pozemok na výstavbu domu v Čadci- Rieke

Reality Čadca

Pozemok pre rodinné domy | Rieka | 1,700 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na predaj jedinečný pozemok v Čadci-Rieke s rozlohou 1700 m2. Pozemo

Publikované: 09.06.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Čadca

99 €/m2 99 €/m2

Predaj pozemku na výstavbu evidovaný ako záhrada v obci Staškov

Reality Staškov

Pozemok pre rodinné domy | Staškov | 675 m²

Ponúkame Vám na predaj malebný pozemok v okrajovej časti obce Staškov s celkovou výmerou 675 m²

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Staškov

44,000 € 65 €/m²

Predaj pozemku pri lyžiarskom stredisku v intraviláne Oščadnica

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Dedovka | 1,229 m²

Pozemok na výstavbu chaty v krásnom horskom prostredí obce Oščadnica, kúsok od zjazdoviek Snow

Publikované: 25.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

48 €/m2 48 €/m2

Pozemok na výstavbu s kamennou pivnicou a potôčikom v Novej Bystrici

Reality Nová Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Vychylovka | 776 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok uprostred prírody na výstavbu domu, alebo chaty v pokojnom prost

Publikované: 07.09.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nová Bystrica

Cena dohodou

Predaj nádherných pozemkov pri lyžiarskom svahu Makov

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | Makov | 575 m²

„Doprajte si život, kde sa luxus dotýka snehu. Vyjdete z domu, obujete lyžiarky a pár krokov vá

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Makov

55,990 € 97 €/m²

Predaj slnečného pozemku v Oščadnici

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Švancari | 1,292 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný, slnečný pozemok v obci Oščadnica-časť Švancari s celkovou výme

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

48.5 €/m2 49 €/m2

Predaj nádherného pozemku na výstavbu v KNM (MO)

Reality Kysucké Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 807 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokalite umiestnený v zastavanom ú

Publikované: 21.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kysucké Nové Mesto

97,500 € 121 €/m²

Predaj stavebného rovinatého pozemku v Korni (MO)

Reality Korňa

Pozemok pre rodinné domy | Centrum | 760 m²

Ponúkame Vám na predaj jedinečný pozemok v zastavanom území obce Korňa s rozlohou 760 m2. Pozem

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Korňa

63,500 € 84 €/m²

Úžasné pozemky na výstavbu domu v Skalitom

Reality Skalité

Pozemok pre rodinné domy | Skalité | 542 m²

Ponúkame vám na predaj nádherný pozemok v obci Skalité, ktorý sa nachádza v príjemnej, slnečnej

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Skalité

95 €/m2 95 €/m2

Predaj pozemkov v územnom pláne na výstavbu rodinných domov v KNM

Reality Kysucké Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Kukučínova | 3,598 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na predaj pozemky na výstavbu rodinných domov s celkovou výmerou vrá

Publikované: 30.01.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Kysucké Nové Mesto

79 €/m2 79 €/m2

Predaj pozemku na výstavbu v Rakovej- pri Milošovskom rybníku

Reality Raková

Pozemok pre rodinné domy | Milošovský rybník | 1,166 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný, rovinatý pozemok v pokojnej lokalite Milošovského rybníka. Poz

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Raková

59,968 € 51 €/m²

Predaj: Stavebný pozemok 400m2 v Bytči vo vilovej štvrti (MO)

Reality Bytča

Pozemok pre rodinné domy | Veľká Bytča | 402 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok o výmere 400m2 v katastrálnom území Veľká Bytča. Pozemo

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bytča

67,900 € 169 €/m²

Nádherný stavebný pozemok s projektom domu v obci Makov

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | Makov | 864 m²

Na predaj krásny pozemok len pár minút od centra obce Makov s rozlohou 864 m² a mimoriadne atra

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Makov

41,000 € 47 €/m²

Pozemok v krásnej prírode obce Makov

Reality Makov

Pozemok pre rodinné domy | Čierne | 764 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rekreačnej chaty v Makove v blízkosti cca 1 km lyži

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Makov

63,000 € 82 €/m²

Predaj nádhernej usadlosti súboru a obrovských pozemkov v Oščadnici

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Oščadnica | 26,420 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na predaj veľkú usadlosť v Oščadnici s pôvodným rodinným domom s poz

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

Cena dohodou

Predaj nádherného pozemku po Živčákovou- Korňa

Reality Korňa

Pozemok pre rodinné domy | Centrum | 1,830 m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný pozemok s výmerou 1830 m2 na výstavbu domu, chaty, zrubu v obci

Publikované: 21.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Korňa

24 €/m2 24 €/m2

Jedinečná ponuka predaja pozemku na výstavbu v Povine

Reality Povina

Pozemok pre rodinné domy | Povina | 2,061 m²

1. Reality Rent Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v perspektívnej lokalite Niva

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Povina

90 €/m2 90 €/m2

Ponúkame na predaj pozemok 1587 m2 v Moravanoch nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Pozemok pre rodinné domy | 1,587 m²

1. Reality Rent ponúka na predaj pozemok 1587 m2 v Moravanoch nad Váhom určený v územnom pláne

Publikované: 11.10.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Moravany nad Váhom

50 €/m2 50 €/m2

Predaj pozemku na výstavbu v krásnej lokalite Oščadnica

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Rovne | 1,032 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok určený územným plánom na výstavbu v krásnej prírode obce

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

59 €/m2 59 €/m2

Na predaj stavebný pozemok 707 m2 v Konskej

Reality Konská

Pozemok pre rodinné domy | 707 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s rozlohou 707 m², nachádzajúci sa v malebnej obci Konská

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Konská

53,000 € 75 €/m²

Investičná príležitosť s výnimočným potenciálom v Oščadnici

Reality Oščadnica

Pozemok pre rodinné domy | Vreščovka | 3,281 m²

Investičná príležitosť s výnimočným potenciálom v srdci Kysúc – Oščadnica, Vreščovka Ponúkame

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

158,000 € 48 €/m²

Predaj nádherného pozemku na výstavbu domu, chaty v Dlhej nad Kysucou

Reality Dlhá nad Kysucou

Pozemok pre rodinné domy | 2,676 m²

✨ Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok o výmere 2676 m² v malebnej obci Dlhá nad Kysuc

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dlhá nad Kysucou

42 €/m2 42 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Reality v Martine (739)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23058)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8556)
Upresniť hľadanie