PRIPRAVENÝ STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI KOŠÚTY – 861 m²

Reality Košúty

Pozemok pre rodinné domy | x | 861 m²

STAVEBNÝ POZEMOK S INŽINIERSKYMI SIEŤAMI A EXISTUJÚCOU STAVBOU – KOŠÚTY Hľadáte pozemok, na kt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Košúty

69,990 € 81 €/m²

Stavebný pozemok 423m2 Hronsek - Na Pažiti

Reality Hronsek

Pozemok pre rodinné domy | Na pažiti | 423 m²

V zastúpení klientov vám ponúkame na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Hronsek,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Hronsek

110,000 € 260 €/m²

Na predaj, Stavebné pozemky Ďurčina, RES group

Reality Ďurčiná

Pozemok pre rodinné domy | 636 m²

Niektoré miesta si kúpite kvôli pozemku. A niektoré kvôli tomu, ako sa na nich budete cítiť.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ďurčiná

49,000 € 77 €/m²

Veľká Lúka – investičný pozemok, určený na výstavbu, 1028 m2 – predaj

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | Záhumnie | 1,028 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok v celkovej výmere 1028 m2, nachádzajúci sa v intravilá

Publikované: 09.06.2023 Aktualizované: 22.11.2023
Pozemky na predaj Veľká Lúka

70,000 € 68 €/m²

Zvolen, Sarvaška – stavebný pozemok so stav. povolením a projektom, výmera 864 m2

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 864 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 864 m2 v lukratívnej časti mesta Zvolen

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Pozemky na predaj Zvolen

179,000 € 207 €/m²

Zvolenská Slatina – investičný stavebný pozemok, výmera 1789 m2 – predaj

Reality Zvolenská Slatina

Pozemok pre rodinné domy | Zvolenská Slatina | 1,789 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok vhodný na výstavbu dvoch samostatných rodinných domov,

Publikované: 04.02.2025 Aktualizované: 04.02.2025
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

143,000 € 80 €/m²

Pozemok pre výstavbu 2 rodinných domov- Močenok okr.Šaľa

Reality Močenok

Pozemok pre rodinné domy | Švábska | 1,989 m²

Ponúkame na predaj lukratívny pozemok v obci Močenok na výstavbu dvoch rodinných domov. Skvelo

Publikované: 22.05.2024 Aktualizované: 17.02.2026
Pozemky na predaj Močenok

Info v RK

Na predaj slnečný pozemok, Kuklov

Reality Kuklov

Pozemok pre rodinné domy | 1,043 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný POZEMOK nachádzajúci sa v okrajovej časti o

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Kuklov

39,900 € 38 €/m²

POZEMOK NA ROZSIAHLY RD -VŠETKY SIETE - RELAX- 710m2 VLASTNÝ KĽUD - VLASTNA URODA .......

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Centrálna ulica | 835 m²

Slnečný stavebný pozemok so vzrastlými stromami a kompletnými sieťami – súkromie zaručené Hľadá

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

188,000 € 225 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok na 2 rodinné domy Mudroňova ul. 1708 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Mudroňova | 1,708 m²

Príležitosť pre súkromných investorov, alebo developerov Charakteristika:  Pozemok v najlukr

Publikované: 10.05.2024 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj- rozľahlý svahovitý pozemok (2073 m2) s 8- izb. RD + stavba 1 nového RD s pekným výhľadom v lukratívnej časti Dúbravky, ul. Koprivnická

Reality Bratislava-Dúbravka

Pozemok pre rodinné domy | Koprivnická | 2,073 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý svahovitý pozemok o výmere 2073 m2 so samostatne stojacim trojpodla

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

599,000 € 289 €/m²

člen NARKS

Predaj- posledných 5 atraktívnych stavebných pozemkov (od 660 m² do 747 m²) v novej obytnej zóne malebnej obce Nickelsdorf, Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

747 m² určených pre výstavbu rodinných domov v novovznikajúcej obytnej zóne malebnej obce Nicke

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj

180 €/m2 180 €/m2

člen NARKS

Predaj- jedinečný stavebný pozemok pre dom alebo dvojdom pri národnom parku Donau-Auen v malebnej časti obce Maria Ellend, Rakúsko

Reality Rakúsko

Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko

Exkluzívne z poverenia majiteľa Vám ponúkame ideálne orientovaný stavebný pozemok (juhovýchod,

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Pozemky na predaj

350,000 € 538 €/m²

člen NARKS

Pozemok Kráľovské údolie s platným stavebným povolením na 1 RD

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Kráľovské údolie | 421 m²

Charakteristika: • Pozemok v lukratívnej časti Bratislavy – Staré Mesto • Južná orientácia na v

Publikované: 23.10.2024 Aktualizované: 27.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

650,000 € 1544 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok na 2 RD - 1766 m² v Lamači, so starším RD, v stabilizovanej zóne

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Segnáre | 1,766 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v tichej a zelenej časti Lamača, na ulici Segnár

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

690,000 € 391 €/m²

člen NARKS

Pozemok v k.ú. Lamač na predaj – Vysokohorská ul.

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Vysokohorská | 1,086 m²

Ponúkame pozemok v oblasti Lamač – Zečák, parcela registra „C“ o celkovej výmere 1086m2, druh p

Publikované: 05.06.2023 Aktualizované: 05.06.2023
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

280 €/m2 280 €/m2

člen NARKS

Stavebný pozemok 1.595 m² Kvačany, pri potoku, na výstavbu RD, alebo rekreačnej chalupy

Reality Kvačany

Pozemok pre rodinné domy | Kvačany | 1,595 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v rekreačnej oblasti Liptova, v Kvačianskej doline, v intra

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Kvačany

75 €/m2 75 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok na RD v blízkosti hrádze, VIS Hamuliakovo

Reality Hamuliakovo

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 617 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Hamuliakovo, v existujúcej zástavbe rodinných domov, v st

Publikované: 24.10.2024 Aktualizované: 18.12.2025
Pozemky na predaj Hamuliakovo

225,000 € 365 €/m²

člen NARKS

Pozemok na výstavbu 73 rodinných domov Lehnice 30 km od Bratislavy

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Lég | 83,518 m²

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 83.518 m² v obci Lehnice, 30 km od Bratislavy, na

Publikované: 20.03.2024 Aktualizované: 29.01.2026
Pozemky na predaj Lehnice

5,900,000 € 71 €/m²

člen NARKS

Pozemok v súkromí a zeleni - 920 m² na RD v lokalite Vinohrady - Vtáčnik

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Vtáčnik | 920 m²

Lokalita Vtáčnik sa nachádza na úpätí Malých Karpát západne od Pionierskej ulice. Lokalita má b

Publikované: 08.03.2024 Aktualizované: 01.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

868 €/m2 868 €/m2

člen NARKS

Predaj- veľký stavebný pozemok pre dom alebo dva dvojdomy- spolu 8 bytových jednotiek (1024 m2) priamo pri Anna parku, ul. Platanová, Miloslavov

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Platanová ulica | 1,024 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok výmere 1024 m2 (cca20 m x 50 m) na ul. Platanová- v priamom

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

260 € 0 €/m²

člen NARKS

Predaj stavebného pozemku 702 m² v centre Pezinka

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | Holubyho | 702 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok na Holubyho ulici v centre mesta Pezinok, v blízkosti želez

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Pozemky na predaj Pezinok

250 €/m2 250 €/m2

člen NARKS

ASTER PREDAJ: POZEMOK, od 805m2, Miloslavov - Alžbetin Dvor - centrum obce

Reality Miloslavov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 805 m²

ASTER Reality ponúka na predaj pozemok - pre rodinný domy v obci Miloslavov - časť Alžbetin dvo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Miloslavov

149,990 € 186 €/m²

ASTER Predaj: stav. pozemok, 958m2, Nová Dedinka, vr. IS

Reality Nová Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | 958 m²

ASTER Reality ponúka na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu,

Publikované: 31.03.2025 Aktualizované: 31.03.2025
Pozemky na predaj Nová Dedinka

199,000 € 208 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Reality v Martine (739)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23057)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Upresniť hľadanie