BOSEN | Slnečný 14á pozemok Cabaj-Čápor, časť Riegler

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Riegler | 1,432 m²

BOSEN NITRA Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok 14á s vidieckym domčekom, 15 km od Nitry R

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

95,000 € 66 €/m²

člen NARKS

BOSEN I Pozemok so starým domom s krásnym výhľadom, Ružomberok, Baničné - Jelence, 1247m2

Reality Ružomberok

Pozemok pre rodinné domy | Jelence | 1,247 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj ideálny pozemok pre stavbu vysnívaného domu v meste Ružomberok

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ružomberok

249,900 € 200 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Investičný pozemok, Sekule

Reality Sekule

Pozemok pre rodinné domy | 5,700 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj investičný pozemok v obci Sekule, časť Šutrovňa. POZEMOK: rov

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Sekule

70 €/m2 70 €/m2

člen NARKS

ARISE | Predaj-exkluzívny pozemok s panorámou Partizánskeho

Reality Partizánske

Pozemok pre rodinné domy | - | 15,420 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj Investičný pozemok s pan

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Partizánske

39 €/m2 39 €/m2

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Investičný pozemok 2865 m2 - Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

Pozemok pre rodinné domy | 2,865 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj pozemok vhodný na investičné účely v Novej Dubnici - ulica SNP

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Na predaj Investičný pozemok, 1256 m2, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 1,256 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1 256 m2 v území určenom na výstavbu

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Na predaj Investičný pozemok, 2 ha, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Malodvornícka cesta | 20,389 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2 ha v území slúžiacom ako plochy bý

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN | Pozemok s potenciálom pre výstavbu rodinných domov

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Hadovce | 2,105 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Komárno, časť Hadovce o výmere 2 105

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

225,000 € 107 €/m²

člen NARKS

BOSEN| Stavebný pozemok, 701 m2, Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 701 m²

BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj výnimočný stavebný pozemok, situovaný v tichej a obľúbenej lok

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

94,500 € 135 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Stavebný pozemok v nádhernom prostredí, Vojka nad Dunajom, 550m2

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 550 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu vo vyhľadávanej lok

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

75,000 € 136 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Pozemok určený na výstavbu rodinných domov

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre rodinné domy | Nálepkova | 0 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj pozemky určené na výstavbu rodinných domov v obci Moste pri Br

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

1,200,000 €

člen NARKS

BOSEN | Stavebný pozemok, 35 min od Prahy, nádherné okolie, Bořislav, 5709 m2

Reality Bořislav

Pozemok pre rodinné domy | Česká republika | Bořislav | Bořislav

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v

Publikované: 24.07.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Bořislav

200,000 € 35 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Stavebný pozemok s potokom, Limbach, 1379m²

Reality Limbach

Pozemok pre rodinné domy | Krátka | 1,379 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka jedinečný pozemok s prírodnou hodnotou, vhodný na výstavbu ro

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

299,900 € 217 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Stavebný pozemok pre rodinný dom, výhľad, príroda.

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | 752 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom, o výmere 752 m2,

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Badín

115,000 € 153 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Na predaj stavebný pozemok 648 m² - Skalka nad Váhom

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o veľkosti 648 m² v Skalke nad Váhom. POZEMO

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

65,900 €

člen NARKS

BOSEN | Na predaj stavebné pozemky na výstavbu RD - Ladce

Reality Ladce

Pozemok pre rodinné domy | Janka Kráľa | 1,252 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 stavebné pozemky v časti Horné Ladce o výmere 1 2

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Ladce

95 €/m2 95 €/m2

člen NARKS

LOYALTERS | stavebný pozemok Krupina

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | 1,096 m²

POZEMOK: Lichobežníkový mierne svahovitý slnečný pozemok s výmerou 1096 m2, registra C, je situ

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

Cena dohodou

člen NARKS

BOSEN I Investičný stavebný pozemok s rozlohou 855 m2

Reality Dunajská Lužná

Pozemok pre rodinné domy | 855 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v okrese Senec, obci Dunajská Lužn

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Lužná

240,000 € 281 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN I Investičný pozemok na predaj, Modra

Reality Modra

Pozemok pre rodinné domy | 1,110 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 1110 m2 v obci Modra v časti Harmóni

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Modra

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Trebišov – 300 - 660 m2 STAVEBNÉ POZEMKY aj na splátky

Reality Trebišov

Pozemok pre rodinné domy | M. R. Štefánika | 300 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trebišov

19,500 € 65 €/m²

Bánovce nad Bebravou - 4.485 m2 INVESTIČNÝ POZEMOK

Reality Veľké Chlievany

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,485 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V KATASTRÁLNOM ÚZEMÍ DVOREC! – pozemky v prebiehajúcej komasácii začatej

Publikované: 17.06.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Veľké Chlievany

29,000 € 6 €/m²

Štrkovec – 1.380 m2 STAVEBNÝ pozemok v obci

Reality Štrkovec

Pozemok pre rodinné domy | 1,312 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj pozemok s výmerou 1.380 m2 v zastavanej časti

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Štrkovec

10,000 € 8 €/m²

Handlová - 2.840 m2 pozemok na projekt - VÝSTAVBA RODINNÝCH DOMOV

Reality Handlová

Pozemok pre rodinné domy | Mostná | 2,840 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj investičný pozemok s rozlohou 2.838,00 m2 vhod

Publikované: 30.08.2024 Aktualizované: 02.04.2026
Pozemky na predaj Handlová

68,500 € 24 €/m²

Dudince – 1.120 m2 a 1.150 m2 STAVEBNÝ POZEMOK pre RD

Reality Dudince

Pozemok pre rodinné domy | 2,270 m²

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj 2 väčšie stavebné pozemky pri kúpeľnom mestečk

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Dudince

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1295)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (739)
Byty na predaj v Bratislave (8557)
Byty v Banskej Bystrici (1389)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)