Pozemok pre rodinné domy | Poľnohospodárska | 650 m²
Ponúkame na predaj slnečný a rovinatý stavebný pozemok v mestskej časti Záblatie, na ulici Poľn
162,800 € 250 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Dolnom konci | 2,169 m²
V EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Mýtne Ludany pri Lev
35,000 € 16 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,278 m²
Pozemok s nádherným výhľadom Ponúkame vám jedinečnú šancu získať pozemok v skvelej lokalite,
75 €/m2 75 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,529 m²
Ponúkam na predaj pozemok so schváleným stavebným povolením v tichej lokalite – Nová Baňa Pozem
69,000 € 45 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Domadice | 4,102 m²
Exkluzívne predávame pozemok o rozlohe 4102 m2 v zastavanej časti obce Domadice. Tento pozemok
27,000 € 7 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 802 m²
Ponúkame na predaj 2 stavebné pozemky v obci Hontianska Vrbica, v tichej uličke v blízkosti Ob
25,000 € 31 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Karpatská | 1,496 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok na úpätí Malých Karpát v obci Lozor
478,720 € 320 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 650 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj stavebný pozemok s výmerou 1509m2. POZEMOK: Výmera pozemku j
85 €/m2 85 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Orešianková | 579 m²
REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením na dvoj
295,000 € 509 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 526 m²
BOSEN Group Vám ponúka na predaj pozemok v intraviláne s projektom na 3 izbový bungalov. Tento
150,000 € 285 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 654 m²
Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok s PRÁVOPLATNÝM
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 6,116 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Veľkorysý pozemok s potenciálom, Prašník (časť Grnča) BOSEN GROUP Vám e
166,000 € 27 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 911 m²
Predstavte si bývanie, kde sa namiesto ruchu mesta ráno prebúdzate v tichu, v krásnej lokalite
33,000 € 36 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,449 m²
BOSEN NITRA Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý pozemok so starším domom v tichej lokalit
119,600 € 83 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sotinská | 1,780 m²
Bosen Group Vám exkluzívne predstavuje výnimočný stavebný pozemok s výmerou 1780 m2 v Senici.
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nová | 1,096 m²
Bosen Group Vám exkluzívne predstavuje slnečný stavebný pozemok s výmerou 1096 m2. 3D MODEL PO
115 €/m2 115 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | - | 4,445 m²
Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj rozľahlý pozemok s vidie
31.4 €/m2 31 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Plavecký Mikuláš | 594 m²
Bosen Group Vám predstavuje slnečný stavebný pozemok s výmerou 594 m² v jednej z najvyhľadávane
99 €/m2 99 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 3,342 m²
Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj veľký pozemok s domom v pôvod
72,990 € 22 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 2,304 m²
Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group vám ponúka na predaj pozemok vhodný na výstav
55 €/m2 55 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Platanová | 1,023 m²
Bosen Group Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v tichej časti obce Bučany na ulici P
105,000 € 103 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 44 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinných domov o výmere 44 448
45 €/m2 45 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 688 m²
POZEMOK: má výmeru 688, v dosahu sú inžinierske siete, prístup na pozemok tvorí obecná asfalt
77,000 € 112 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,186 m²
Realitná kancelária LOYALTERS by BOSEN GROUP Vám ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.