Na predaj 4izb. starší rodinný dom na 8 árovom pozemku v obci Lehnice -Sása.

Reality Lehnice

Rodinný dom | Sása | 125 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj štvorizbový rodinný dom vo vyhľadávanej časti Lehníc - Sása.

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

130,000 € 1040 €/m²

HOMreal.sk | REZERVOVANÝ

Reality Trnava

1 izbový byt | Terézie Vansovej | 37 m²

Na predaj ponúkame väčší a moderne zariadený 1.izbový byt s balkónom, pivnicou a vlastným parko

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trnava

167,000 € 4514 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK NA PREDAJ

Reality Mlynica

Iný stavebný pozemok | - | 10,426 m²

TOP CITY realitná kancelária Vám ponúkame na predaj investičný pozemok v podtatranskej obci Mly

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

23 €/m2 23 €/m2

Jeden z najkrajších pozemkov v Limbachu - Na Vyhliadke

Reality Limbach

Pozemok pre bytovú výstavbu | Silvánska | 1,624 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v obci Limbach, lokalita Na Vyhliadke (Silvánska

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Limbach

395 €/m2 395 €/m2

Na predaj 4 izbová moderná novostavba 15 km od Komárna obec VIRT

Reality Virt

Rodinný dom | Virt | 105 m²

KOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA !!!! Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú modernú novostavbu tipu BUNGALOV

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Virt

225,000 € 2143 €/m²

Maďarská certifikovaná RK Hunnia Home ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom s vlastným lesíkom v Dunakiliti.

Reality Dunakiliti

Rodinný dom | Maďarsko | Dunakiliti

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý, kompletne zrekonštruobaný 4-izbový rodinný dom na pozemku o

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunakiliti

329,000 € 1828 €/m²

Ihneď voľný, rodinný dom len 10 minút od kúpeľného mesta Dudince.

Reality Hrkovce

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii (rok 2006), nachádzajúci sa v ob

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrkovce

130,000 € 1083 €/m²

Predám stavebný pozemok 1178 m2 v novej ulici HURBANOVO

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | Hurbanovo | 1,178 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebý pozemok na výstavbu rodinného domu v meste Hurbanovo v novej štv

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

74,180 € 63 €/m²

Rodinný dom s garážou a záhradou blízko pri Poprade

Reality Jánovce

Rodinný dom | - | 1,259 m²

AV REALITY Vám v obci Jánovce ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom s garážou a veľkou záhradou

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jánovce

155,000 € 123 €/m²

NA PREDAJ 2- IZBOVÝ BYT V MESTE MARTIN-SEVER

Reality Martin

2 izbový byt | - | 55 m²

KOLLAR REALITY Vám ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt s rozlohou 55m2 v obľúbenej lokalite M

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2727 €/m²

PREDAJ: 2i apartmán s balkónom; 49 m2; Horec-Donovaly; cena v RK

Reality Donovaly

Apartmán | Horec | 45.38 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj 2-izbový apartmán o výmere 45,38 m2 s balkónom 3,

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

154,500 € 3405 €/m²

Historická chalupa s atmosférou starých čias v obci Stará Lehota okres Nové Mesto

Reality Stará Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 120 m²

Predaj tradičnej chalupy v srdci Starej Lehoty – úpätie Tematínskych vrchov Ponúkame na predaj

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Lehota

69,900 € 583 €/m²

Jedinečný pozemok v Mariánke pri lese

Reality Marianka

Rekreačný pozemok | Borinská | 916 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na investíciu do pozemku v malebnej obci Marianka, nach

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

225 €/m2 225 €/m2

NA PREDAJ stavebný pozemok Hôrka

Reality Hôrka

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 3,866 m²

AV Reality Poprad/Tatry Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ stavebný pozemok o rozlohe 3 866 m2. P

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hôrka

160,000 € 41 €/m²

VYSOKÉ TATRY - apartmány PANORÁMA

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Veľký Slavkov | 51.5 m²

Hľadáte bezpečnú investíciu, rekreačné bývanie alebo nový domov pod Tatrami? Obytná zóna Panorá

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

161,100 € 3128 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok, orná pôda, Veľký Biel

Reality Veľký Biel

Orná pôda | Kostolná | 3,344 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - orná pôda Veľký Biel, Kostolná. Plocha: pozemku 3344m2. Cena d

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

Cena na vyžiadanie

NA PREDAJ: 5-IZBOVÝ POSCHODOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI Rajka – IDEÁLNY PRE VIACČLENNÚ RODINU

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový poschodový rodinný dom situovaný na začiatku obce Rajka

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

185,000 € 1850 €/m²

AARK: Samostatný rodinný dom s garážou - 170 m², Cífer - PÁC

Reality Cífer

Rodinný dom | 170 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. l Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Cífer

430,500 € 2532 €/m²

360° 3D 4 IZBOVÝ MEZONET S PREDZÁHRADKOU V HVIEZDOSLAVOVE

Reality Hviezdoslavov

4 izbový byt | Pestrecová | 92 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu novostavieb 4-izbových mezonetov v obci Hviezdo

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

219,000 € 2380 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nadštandardný, priestranný 2i byt (58 m²) v tichej časti Rajky – Villa domy

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Popis nehnuteľnosti: Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor rodinného domu s komfortom bytu? Pon

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

142,990 € 2465 €/m²

Moderné 3-izbové bývanie v Rajke – Navrhnite si domov podľa vlastných predstáv!

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Hľadáte spojenie kvality, úspory a komfortu na skok od Bratislavy? Ponúkame na predaj novostavb

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

147,800 € 2488 €/m²

PREDAJ: Veľkorysý 2i meštiansky byt s vysokými stropmi v srdci Mosonmagyaróváru

Reality Mosonmagyaróvár

2 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár

Hľadáte bývanie s dušou, kde sa historický šarm snúbi s maximálnym komfortom? Ponúkame vám unik

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

148,000 € 1947 €/m²

PREDAJ – 3i, 66 m2 byt, Vígľašská, BA – Petržalka.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vígľašská | 66 m²

F-1one reality Vám ponúka na predaj príjemný, svetlý a výborne dispozične riešený 3-izbový byt

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

257,500 € 3902 €/m²

Ponúkame na predaj moderný, samostatne stojaci 3-izbový bungalov-NOVOSTAVBA

Reality Lehnice

Rodinný dom | - | 80 m²

Ponúkame na predaj moderných, samostatných stojaci 3-izbový bungalov v obci Bellova Ves, ktorý

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehnice

279,990 € 3500 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23105)
Reality v Martine (741)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Upresniť hľadanie