AARK: Záhrada - 506 m², Chvojnica - MYJAVA

Reality Chvojnica

Záhrada | Nezadaná | 506 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Peter Benedik 0918 456 305 Ponúkame na predaj krásnu záhradu

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Chvojnica

12,000 € 24 €/m²

AARK: 3 izbový byt - 96,20 m² - s 2 parkovacími miestami, Brezová, Veľký Biel okr. Senec

Reality Veľký Biel

3 izbový byt | Brezová | 96 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135 Ponúkame na predaj

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Veľký Biel

250,000 € 2604 €/m²

AARK: Samostatný rodinný dom s garážou - 170 m², Cífer - PÁC

Reality Cífer

Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. l Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Cífer

389,500 € 2291 €/m²

AARK: Investičný pozemok - 947 m², Na Hôrke, Nitra - časť Klokočina

Reality Nitra

Záhrada | Na Hôrke | 947 m²

Sabina Kožáková 0947 970 437, kozakova@aark.sk V zastúpení klienta ponúkame na predaj pozemok,

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 89 €/m²

AARK: 3 izbový byt - 96,20 m² s 2 parkovacími miestami, Brezová, Veľký Biel okr. Senec

Reality Veľký Biel

3 izbový byt | Brezová | 96 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Veľký Biel

250,000 € 2791 €/m²

AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Suchá nad Parnou

Rodinný dom | Vlčia dolina | 93 m²

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Suchá nad Parnou

320,000 € 3441 €/m²

AARK: Stavebný pozemok vhodný na dvojdom, HÁJSKE - 25 km od Nitry

Reality Hájske

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 768 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s

Publikované: 19.12.2024 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Hájske

44,500 € 58 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 68 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 67.83 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

178,100 € 2626 €/m²

Bývanie v úspešnom projekte – Rajka Park III, ponuka 2izbový byt s predzahrádkou

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Predstavujeme vám pokračovanie úspešného rezidenčného projektu Rajka Park III. Ponúkame na pre

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

137,000 € 2114 €/m²

3-izbový veľký byt Žilina-Hliny 5

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 84 m²

Realitná kancelária Salea – Váš realitný partner vám ponúka na predaj priestranný byt s veľkory

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 2500 €/m²

Historická chalupa s atmosférou starých čias v obci Stará Lehota okres Nové Mesto

Reality Stará Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 120 m²

Predaj tradičnej chalupy v srdci Starej Lehoty – úpätie Tematínskych vrchov Ponúkame na predaj

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Lehota

69,900 € 583 €/m²

Jedinečný pozemok v Mariánke pri lese

Reality Marianka

Rekreačný pozemok | Borinská | 916 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na investíciu do pozemku v malebnej obci Marianka, nach

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

225 €/m2 225 €/m2

NA PREDAJ: 5-IZBOVÝ POSCHODOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI Rajka – IDEÁLNY PRE VIACČLENNÚ RODINU

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový poschodový rodinný dom situovaný na začiatku obce Rajka

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

185,000 € 1850 €/m²

Reality Cífer

Rodinný dom | 170 m²

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Cífer

430,500 € 2532 €/m²

360° 3D 4 IZBOVÝ MEZONET S PREDZÁHRADKOU V HVIEZDOSLAVOVE

Reality Hviezdoslavov

4 izbový byt | Pestrecová | 92 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť na kúpu novostavieb 4-izbových mezonetov v obci Hviezdo

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hviezdoslavov

219,000 € 2380 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nadštandardný, priestranný 2i byt (58 m²) v tichej časti Rajky – Villa domy

Reality Rajka

2 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Popis nehnuteľnosti: Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor rodinného domu s komfortom bytu? Pon

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

142,990 € 2465 €/m²

Moderné 3-izbové bývanie v Rajke – Navrhnite si domov podľa vlastných predstáv!

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Hľadáte spojenie kvality, úspory a komfortu na skok od Bratislavy? Ponúkame na predaj novostavb

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajka

147,800 € 2488 €/m²

Rodinný dom s garážou a záhradou blízko pri Poprade

Reality Jánovce

Rodinný dom | - | 1,259 m²

AV REALITY Vám v obci Jánovce ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom s garážou a veľkou záhradou

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jánovce

155,000 € 123 €/m²

NA PREDAJ 2- IZBOVÝ BYT V MESTE MARTIN-SEVER

Reality Martin

2 izbový byt | - | 55 m²

KOLLAR REALITY Vám ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt s rozlohou 55m2 v obľúbenej lokalite M

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Martin

150,000 € 2727 €/m²

PREDAJ: 2i apartmán s balkónom; 49 m2; Horec-Donovaly; cena v RK

Reality Donovaly

Apartmán | Horec | 45.38 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj 2-izbový apartmán o výmere 45,38 m2 s balkónom 3,

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

154,500 € 3405 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok Hôrka

Reality Hôrka

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 3,866 m²

AV Reality Poprad/Tatry Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ stavebný pozemok o rozlohe 3 866 m2. P

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hôrka

160,000 € 41 €/m²

VYSOKÉ TATRY - apartmány PANORÁMA

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Veľký Slavkov | 51.5 m²

Hľadáte bezpečnú investíciu, rekreačné bývanie alebo nový domov pod Tatrami? Obytná zóna Panorá

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

161,100 € 3128 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok, orná pôda, Veľký Biel

Reality Veľký Biel

Orná pôda | Kostolná | 3,344 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - orná pôda Veľký Biel, Kostolná. Plocha: pozemku 3344m2. Cena d

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľký Biel

Cena na vyžiadanie

PREDAJ: Veľkorysý 2i meštiansky byt s vysokými stropmi v srdci Mosonmagyaróváru

Reality Mosonmagyaróvár

2 izbový byt | Maďarsko | Mosonmagyaróvár

Hľadáte bývanie s dušou, kde sa historický šarm snúbi s maximálnym komfortom? Ponúkame vám unik

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Mosonmagyaróvár

148,000 € 1947 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23108)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Upresniť hľadanie