Vidiecky dom | - | 350 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú historickú kúriu s rozsiahly
349,900 € 1000 €/m²
Rodinný dom | - | 94 m²
STARS REALITY ponúka na predaj dva samostatne stojace, poschodové rodinné domy s celoročným vyu
325,000 € 3457 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 805 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka pozemok určený na výstavbu rodinného domov v obc
140,875 € 175 €/m²
3 izbový byt | - | 60 m²
STARS REALITY ponúka na predaj 3-izb. byt v NOVOSTAVBE nachádzajúci sa v tesnej blízkosti obcho
128,000 € 2133 €/m²
2 izbový byt | Baničova | 42 m²
STARS REALITY ponúka bývanie, ktoré spája moderný dizajn, súkromie a pokojné prostredie. Ponúka
184,900 € 4402 €/m²
Rodinný dom | - | 105 m²
STARS REALITY Vám v novom deloperskom projekte ponúka na predaj moderné a energeticky úsporné 4
239,000 € 2276 €/m²
2 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 63 m²
STARS REALITY Vám pomúka príjemný 2-izbový byt (63 m²) s priamym vstupom do vlastnej záhrady o
229,000 € 3635 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 808 m²
141,400 €/m2 141400 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 752 m²
123,900 € 165 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | A.Kmeťa | 1,042 m²
Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj stavebný pozemok v rámci centra mesta Bánovce nad Bebravou
182,500 € 175 €/m²
Obchodné priestory | - | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj objekt pre obchod Zvolen. Plocha: úžitková 120m2, zastavaná 128m2, pozem
350,000 € 2917 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Trenčianske Mitice | 709 m²
Do predaja práve pribudla táto zaujímavá nehnuteľnosť v blízkom dosahu krajského mesta Trenčín.
85,000 € 120 €/m²
3 izbový byt | Staré grunty | 70.3 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny priestranný 3 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ve
424,900 € 6044 €/m²
3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²
Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas
444,900 € 6284 €/m²
3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²
444,900 € 6284 €/m²
4 izbový byt | Staré grunty | 88.9 m²
Ponúkame na predaj 4 izb byt v novostavbe v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré Gru
479,900 € 5398 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Jakoňovec | 865 m²
Predaj hotových slnečných stavebných pozemkov pod úpätím Považského Inovca v obci Zlatníky sa p
33,735 € 39 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 547 m²
Ponúkame Vám na predaj 6 stavebných pozemkov (1 pozemok s pravoplatným stavebným povolením na v
191,500 € 350 €/m²
4 izbový byt | Staré grunty | 89.6 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt v Bratislave v mestskej časti Karlova Ves – Staré G
489,900 € 5468 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Hubeného | 635 m²
Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt na Hubeného ulici v Bratislave – Rača - Krasňany Dvojpodl
1,390,000 € 2189 €/m²
Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj modernú 4 izbovú novostavbu v obci Dvory nad Žitavou. Plocha: úžitková 1
119,000 € 1083 €/m²
Objekt pre obchod | Holého | 422 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj modernú komerčnú budovu s výbornou dostupnosťou a
633,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 137 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu v novej vybudovanej ulici obci Dvory nad Žitavou. Pl
138,900 € 949 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Veterná | 900 m²
ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Gánovce (okres Poprad) s
205,000 € 228 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.