Na prenájom sklad 350 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 350 m²

ID-500279-27BB Ponúkame na prenájom priestor na sklad v Banskej Bystrici. Rozloha priestoru: 3

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom obchodný priestor 100 m2 centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Nám. Š. Moysesa | 100 m²

ID-500301-25BB Ponúkame na prenájom obchodný priestor priamo v historickom centre mesta Banská

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,270 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom priestor 27 m2 s vodou na služby centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Bakossova | 24 m²

ID-50092-25BB Ponúkame na prenájom priestor s vodou v centre mesta Banská Bystrica. Rozloha pr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

280 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor 50 m2 centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kapitulská | 50 m²

ID-500288-25BB Ponúkame na prenájom obchodný priestor na prízemí v historickom centre mesta Ba

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom kancelárie centrum Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | V. P. Tótha | 20 m²

ID-500269-27BB Ponúkame na prenájom priestory v administratívnej budove v centre mesta Zvolen.

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Info v RK

Prenájom Žiar nad Hronom – hala v priemyselnej zóne

Reality Žiar nad Hronom

Priestor pre sklad | nezadaná | 779 m²

P50003-27ZP Skvelá ponuka pre Vaše podnikanie. Ponúkame na prenájom halu v priemyselnej zóne

Publikované: 08.12.2021 Aktualizované: 30.01.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

1,168.5 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Predaj domu v obci Hronec

Reality Hronec

Rodinný dom | Hronská | 280 m²

Hľadáte chalupu, kde si po ťažkom pracovnom týždni môžete oddýchnuť? Alebo sa chcete cítiť ako

Publikované: 22.04.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Hronec

179,000 € 639 €/m²

Predaj 2 izbový prerobený byt v centre Žiar nad Hronom.

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | J. Hollého | 69 m²

V TeEq Reality v zastúpení majiteľa predávame veľkometrážny 2 izbový byt po rekonštrukcii. Byt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

119,900 € 1738 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom apartmány Bulharsko Nesebar Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Posledné voľné termíny!!! Ponúkame na prenájom kompletne zariadený a vybavený apartmán pre 4

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom

55 €/deň 2 €/deň/m²

Na prenájom 10 kancelárií + sklad Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Partizánska cesta | 400 m²

ID-500201-27BB Ponúkame na prenájom samostatný objekt v Banskej Bystrici - časť Partizánska ce

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom skladovo-kancelársky priestor 201 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 201 m²

ID-500260-26BB Ponúkame na prenájom prízemný obchodno-skladový priestor na Zvolenskej ceste v B

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom skladové priestory 200 m2, 800 m2, 1200 m2 Martin

Reality Martin

Priestor pre sklad | Priekopská | 1,200 m²

ID-500151-26BBb Ponúkame na prenájom výrobno-skladové priestory v priemyselnom areáli v Martin

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Martin

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Dolná | 100 m²

ID-500293-25BB TOP lokalita v centre mesta – obchodný priestor na pešej zóne Ponúkame na pren

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom dve kancelárie centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Bakossova | 30 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v centre mesta Banská Bystrica. Kancelárie sa nachád

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

305 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom nákladná garáž 40 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Garáž | Partizánska cesta | 45 m²

ID-500300-27BB Ponúkame na prenájom nákladnú garáž s vysokou bránou v Banskej Bystrici. Rozloh

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom 3-kancelária Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 53 m²

ID-500291-27BB Ponúkame na prenájom 3-kancelársky priestor v Banskej Bystrici. Ide o 3 kancelá

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

567 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Predaj slnečného 4 izbového bytu v meste Žarnovica ul. F.Kráľa

Reality Žarnovica

4 izbový byt | Fraňa Kráľa | 82 m²

P500092-114-LOS V TeEq Reality Vám ponúkame na predaj 4 izbový slnečný byt v meste Žarnovica, u

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Žarnovica

135,000 € 1646 €/m²

Na prenájom 300 m2 reprezentatívne kancelárske priestory Banská Bystrica centrum

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Dolná | 300 m²

P50031-26BB Ponúkame na prenájom krásne nadštandardne zrekonštruované kancelárske priestory v

Publikované: 06.04.2022 Aktualizované: 04.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

2,300 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj 2 izbového bytu Zvolen centrum.

Reality Zvolen

2 izbový byt | I. Lihoveckého | 72.78 m²

EXKLUZÍVNE !!! Ponúkame na predaj priestranný, dvojizbový byt v centre Zvolena, na Lihoveckého

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Zvolen

164,900 € 2266 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom kancelária 16 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Zvolenská cesta | 16 m²

ID-500242-27BB Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v Banskej Bystrici - priamo pri Zvol

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 02.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Na prenájom obchodný priestor 72 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kyjevské námestie | 72 m²

ID-500249-25BB Ponúkame na prenájom obchodný priestor v polyfunkčnom objekte v Banskej Bystrici

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 29.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom samostatný skladovo-kancelársky objekt Banská Bystrica

Reality Vlkanová

Skladový objekt | Továrenská | 420 m²

ID-500287-25BB Ponúkame na prenájom samostatný skladovo-kancelársky objekt v Banskej Bystrici -

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na prenájom Vlkanová

Info v RK

Investičná príležitosť – pozemok 2351 m2 v širšom centre Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Horné záhrady | 2,351 m²

ID-500292-14BB Ponúkame na predaj investičný pozemok v zastavanej časti mesta Banská Bystrica

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

197 €/m2 197 €/m2

Predaj domu v obci Horná Ždaňa.

Reality Horná Ždaňa

Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²

Rezervované. V TeEq Reality Vám ponúkame na predaj dom v obci Horná Ždaňa s pozemkom 874m2. Dvo