Na prenájom spevnená plocha 500 m2 pri R1 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Spevnené plochy | Zvolenská cesta | 500 m²

ID-500254-26BB Ponúkame na prenájom spevnenú plochu viditeľnú priamo pri R1 a Zvolenskej ceste

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom 10 kancelárií + malý sklad Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Partizánska cesta | 300 m²

ID-500201-27BB Ponúkame na prenájom samostatný objekt v Banskej Bystrici - časť Partizánska ce

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom skladovo-obchodný priestor 201 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 201 m²

ID-500260-26BB Ponúkame na prenájom prízemný obchodno-skladový priestor na Zvolenskej ceste v B

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom obchodno-skladový priestor 201 m2 Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Zvolenská cesta | 201 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom výrobno-skladový objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Výrobný objekt | Zvolenská cesta | 1,800 m²

ID: 500254-26BB Hľadáte priestranný sklad s kanceláriami v strategickej lokalite? Tento samost

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Dopyt: pozemok, celoročná chatka (N095-4-DASE)

Reality Žilina

Rekreačný pozemok | . | 350 m²

Pre moju konkrétnu klientku aktuálne hľadám nehnuteľnosť v blízkom okolí Žiliny. Lokalita: Žil

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na kúpa Žilina

13,000 € 37 €/m²

Predaj: záhrádná chatka Mojšová Lúčka (N094-13-DASEa)

Reality Mojš

Chalupa, rekreačný domček | Mojšová Lúčka | 0 m²

N094-13-DASEa Ponúkame vám na predaj útulnú záhradnú chatku v lokalite Mojšova Lúčka. Nachád

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mojš

39,900 €

Predaj: rovinatý pozemok (N092-14-DASEa)

Reality Považská Bystrica

Rekreačný pozemok | 2,355 m²

N092-14-DASEa Ponúkame Vám na predaj krásny rovinatý pozemok v pokojnej lokalite Šebešťanová,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Považská Bystrica

94,200 € 40 €/m²

Rodinný dom v Tatranskej Štrbe na predaj ID: N044-12-STKE

Reality Štrba

Rodinný dom | Tatranská | 334 m²

N044-12-STKE Ponúkam Vám na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v centre Tatranskej Štrby obe

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Štrba

159,000 € 476 €/m²

CHRASTNÉ - pozemok na výstavbu Rodinných domov 23801 m²

Reality Chrastné

Pozemok pre rodinné domy | - | 23,801 m²

Realitná kancelária MH Real ponúka na predaj pozemok v obci Chrastné, ideálny pre developerský

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Chrastné

1,716,100 € 72 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt Bližšie informácie Vám radi poskytneme

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 120 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po či

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

155,000 € 1292 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | 40 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 1-izbový byt v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po č

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

60,000 € 1500 €/m²

Novinka
Novinka

Dom s dušou a priestorom pre život aj tvorbu — len 15 minút od Banskej Bystrice, Poniky

Reality Poniky

Rodinný dom | 350 m²

V tichej slepej uličke v obci Poniky, len 15 minút od Banskej Bystrice, sa nachádza dom s atmos

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Poniky

149,000 € 426 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Pokojné miesto pre dom, víkendový únik aj investíciu – veľký pozemok v obci Kolta

Reality Kolta

Rekreačný pozemok | 1,403 m²

V tichej slepej uličke v obci Kolta ponúkame na predaj krásny, priestranný pozemok s výmerou 14

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Kolta

45,000 € 32 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Historický banícky dom s krásnym výhľadom

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | 100 m²

Miesto, kde sa história spája s prírodou a každý kút dýcha jedinečnou atmosférou. Táto chalúpka

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

79,000 € 790 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Slnečný pozemok na predaj - Budmerice

Reality Budmerice

Rekreačný pozemok | Budmerice | 900 m²

Directreal Pro - Directreal Pro | Veľký slnečný pozemok na predaj v obci Budmerice, 900m² Hľa

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Budmerice

53,000 € 59 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | 1 m²

HĽADÁM PRE KLIENTA: 2i byt Galanta – WEST – Pre môjho konkrétneho a bonitného klienta hľadám na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Galanta

150,000 € 150000 €/m²

Novinka
Novinka

V novostavbe PUNTA 2 izbový byt na Čiližskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Čiližská | 46.42 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Čiližská v Bratislave. Nachádza sa na 8. poschodí v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

208,500 € 4492 €/m²

Novinka
Novinka

TOP Mezonet (holobyt) s terasou na ulici Páričkova v Bratislave – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Páričkova | 221.6 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový mezonet s vlastným výťahom v nadstavbe na ulici Páričkova v Bratisl

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

V tehlovom bytovom dome 2 izbový byt na ulici Trebišovská v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trebišovská | 51.27 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome na Trebišovskej ulici v Bratislave -

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

590 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM – V novostavbe AGÁTY 1 izbový byt s parkovacím státím v BA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 24.25 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v novostavbe AGÁTY s parkovacím státím na ulici Agátová v Bra

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

550 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE: Dom s panoramatickým výhľadom na hrad a Malé Karpaty

Reality Smolenice

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte bývanie v Malých Karpatoch, kde sa môžete hneď pustiť do práce? V zastúpení majiteľa vá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Smolenice

179,000 € 1193 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj rodinný dom v malebnej obci Sľažany

Reality Sľažany

Rodinný dom | Dolné Sľažany | 150 m²

Spoločnosť Diamond reality Nitra, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový r

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Sľažany

110,000 € 733 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8540)
Upresniť hľadanie