Radový dom v La Mata – 300 m od pláže, 2 spálne, komunitný bazén

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj očarujúci a prakticky riešený radový

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

205,900 € 3268 €/m²

Luxusný 2 izbový apartmán s výhľadom na more, prvá línia, DIT Majestic Beach Resort, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3641 Znížená cena!!! Pôvodná cena 119.000€, znížená cena na 115.000€ Rea

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

114,999 € 1386 €/m²

2-izbový apartmán v luxusnom Harmony Suites Monte Carlo, 400m od pláže, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3610 Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na pred

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

112,000 € 2000 €/m²

Štúdiový apartmán v 5* Barcelo Royal Beach, prvá línia pri mori, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj priestranné a moderne z

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

88,000 € 1760 €/m²

Moderný apartmánový dom so 6 jednotkami – Trogir, 150 m od mora, výborná investícia

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderný apartmánový dom so šiestimi s

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

664,350 € 3355 €/m²

3-izbový apartmán s moderným zariadením – Čiovo, Okrug Gornji, len 120 m od mora

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj komfortný a funkčne riešený 3-izbový

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

339,900 € 5761 €/m²

Samostatne stojaci dom blízko mora s dvoma apartmánmi – ostrov Čiovo, Slatine, investičná príležitosť

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj samostatne stojaci dom v obľúbenej lo

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

545,900 € 4874 €/m²

Moderné štúdio s terasou pri mori – Čiovo, Dalmácia, len 110 m od pláže

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderné štúdio s priestrannou terasou

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

162,744 € 4932 €/m²

Luxusná vila priamo pri mori s bazénom – ostrov Korčula, prvá línia, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj luxusnú vilu priamo na pobreží ostrov

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

2,266,000 € 6867 €/m²

Prvá línia! Štúdiový apartmán v 4★ rezorte DIT Majestic, s nájomnou zmluvou, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderný štúdiový apartmán s výmerou 4

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

69,990 € 1522 €/m²

Prímorský dom v 1. línii pri mori, ostrov Čiovo – Dalmácia

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj krásny prímorský dom situovaný v prvej línii pri mori na

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

1,339,000 € 11158 €/m²

Dve apartmánové jednotky s výhľadom na more, Sumpetar – Omiš

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Relax Properties vám ponúka na predaj nehnuteľnosť pozostávajúcu z dvoch samostatných apartmáno

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

314,150 € 2137 €/m²

Výhľad na more! 2-izbový luxusný DIT Majestic, prvá línia, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj luxusný 2-izbový apartmán s panoramat

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

106,000 € 1262 €/m²

Luxusný 2-izbový apartmán v prestížnom komplexe Sweet Homes 6, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Relax Properties vám ponúka na predaj luxusný 2-izbový apartmán v Bulharsku, nachádzajúci sa v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

83,000 € 1844 €/m²

2 izbový apartmán v Gerber Residence 4, 400m od pláže, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3705 Relax Properties vám ponúka na predaj útulný 2-izbový apartmán o výme

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

76,500 € 1594 €/m²

Priestranný 2-izbový apartmán, komplex Sea Lighthouse, Sveti Vlas, len 200 m od mora, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3648 Ponúkame na predaj elegantný 2-izbový podkrovný apartmán nachádzajúci

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

89,990 € 1428 €/m²

Priestranné zariadené štúdio s výhľadom na bazén v komplexe Palazzo, Slnečné pobrežie – len 200 m od mora

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3585 Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na pred

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

62,900 € 1210 €/m²

Luxusný apartmán s výhľadom na more, Dolce Vita 2, prvá línia pri mori, Sveti Vlas

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3520 Na predaj ponúkame premium 2-izbový apartmán s výhľadom na more s roz

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

117,900 € 1814 €/m²

Slnečné štúdio pri mori, Costa Calma, Ravda – 42 m², priamy výhľad na more

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Referenčné číslo: B_3657 Relax Properties vám ponúka na predaj priestranné štúdio s celkovou v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

56,000 € 1333 €/m²

Apartmán s bazénom a terasou len 150 m od pláže La Mata, Torrevieja

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj útulný apartmán v jednej z najžiadane

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

157,000 € 3019 €/m²

Novostavba bungalovu CAPRI – Vistabella Golf, 2 spálne, bazén

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderné novostavby bungalovov v proje

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

245,900 € 3564 €/m²

Priestranné štúdio 50 m², komplex Flores Park, len 300 m od pláže, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Relax Properties Vám ponúka na predaj priestranné štúdio v obľúbenom komplexe Flores Park, ktor

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

65,500 € 1310 €/m²

Zrekonštruovaný apartmán s výhľadom na more a veľkou záhradou – Trogir, 100 m od mora

Reality Chorvátsko

4 izbový byt | Chorvátsko

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj moderný, kompletne zrekonštruovaný ap

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

432,600 € 4283 €/m²

Luxusný 2-izbový apartmán s garážovým parkovaním, Venera Palace, 350m od mora, Slnečné pobrežie

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Ponúkame na predaj kompletne zariadený 2-izbový apartmán v prestížnom luxusnom komplexe Venera

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

98,500 € 2141 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Rodinné domy na predaj (23109)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie