Pozemok pre rodinné domy | Cesta na Klanec | 723 m²
Predstavte si miesto, kde sa ranné ticho lesa stretáva s komfortom Hlavného mesta, kde vzduch v
230,000 € 318 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 63 m²
Na kompletnú rekonštrukciu je určený trojizbový byt na Bellovej ulici v Martine. Tichá lokalita
133,000 € 2111 €/m²
3 izbový byt | Benkova | 70 m²
Ponúkame na predaj jedinečný trojizbový byt na ulici Benkovej v Martine, na obľúbenom sídlisku
133,000 € 1900 €/m²
3 izbový byt | Daniela Michaelliho | 69 m²
Na predaj je trojizbový byt typu bauring, kompletne zrekonštruovaný pred siedmimi rokmi. Sú v ň
165,000 € 2391 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Ideálny pre rodinu, ktorá hľadá kvalitné a pokojné bývanie, je rodinný dom na predaj v Turčians
300,000 € 1500 €/m²
2 izbový byt | Rumunskej armády | 70 m²
Na prenájom je vkusne zrekonštruovaný a kompletne zariadený dvojizbový byt na ulici Rumunskej a
490 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Jána Fraňa | 70 m²
Ponúkame na predaj trojizbový byt na ulici Jána Fraňa v Martine, na obľúbenom sídlisku Jahodník
169,000 € 2414 €/m²
1 izbový byt | Jána Fraňa | 28 m²
Na prenájom je príjemný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený jednoizbový byt s rozlohou 28 m²
420 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Kollárova | 36 m²
Na prenájom je určený príjemný zariadený jednoizbový byt s rozlohou 36 m² na siedmom podlaží p
400 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Zvolenská | 36 m²
Na prenájom je určený príjemný zariadený jednoizbový byt s rozlohou 36 m² na 3. podlaží bytovéh
350 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
V atraktívnej chalupe, ktorá je na predaj v obci Turecká (okres Banská Bystrica) sa spojila his
215,000 € 1075 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 364 m²
So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom situovan
730,000 € 2005 €/m²
3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 80 m²
Predmetom predaja je 3 izbový byt v DNV Bratislava IV So súhlasom majiteľa bytu predáme 3 izb
234,900 € 2936 €/m²
Rodinný dom | Koperníkova | 85 m²
So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti -- kontakt na makléra 0905 977 266 Ponúkame na predaj v e
280,000 € 3294 €/m²
2 izbový byt | Liptovská | 47 m²
Hľadáte moderné bývanie bez ďalších investícií? Tento kompletne zariadený 2-izbový byt v novos
156,500 € 3330 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 91.24 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s mo
196,000 € 2148 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 135.97 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v ob
137,000 € 1008 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 127 m²
Realitná kancelária GOFAR exkluzívne ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v pokojnej o
269,900 € 2125 €/m²
Rodinný dom | Malá | 60.14 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľký celoročne obývateľný a kompletne za
155,000 € 2577 €/m²
Záhrada | Nezadaná | 814 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj slnečný svahovitý pozemok o výmere 814m²,
85,000 € 104 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 207 m²
Realitná kancelária Gofar ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci rodinný dom s garážou
288,500 € 1394 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj štýlovú novostavbu 4i rodinného domu v ti
216,000 € 1846 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²
Rodinný dom v novovzniknutej lokalite Dolné lúky v obci Dechtice v blízkosti krásnej prírody le
225,000 € 2073 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 990 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľkorysý stavebný pozemok v tvare pravid
159,000 € 161 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.