Upravená cena Predmetom predaja je rodinný dom na ulici Koperníkova v Bratislave II, lokalita Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Koperníkova | 85 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti -- kontakt na makléra 0905 977 266 Ponúkame na predaj v e

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

280,000 € 3294 €/m²

2 izbový byt Litovská Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Liptovská | 47 m²

Hľadáte moderné bývanie bez ďalších investícií? Tento kompletne zariadený 2-izbový byt v novos

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

156,500 € 3330 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Predaj | Nadčasová architektúra a priestor – 4i RD pri Dunaji s terasou, záhradou a parkovaním, Horný Bar, okr. DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 91.24 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s mo

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Lehnice

196,000 € 2148 €/m²

Predaj | Moderný 4i RD v radovej zástavbe iba 5min od Veľkého Medera a 10 od Győru (HU) | Gofar| Exkluzívne

Reality Baloň

Rodinný dom | Nezadaná | 135.97 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v ob

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Baloň

137,000 € 1008 €/m²

Predaj| 4i RD v super lokalite na R7 (cca 2 min)+terasa (31m2)+garáž+záhrada-Holice, DS |Gofar |Exkluzívne

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 127 m²

Realitná kancelária GOFAR exkluzívne ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v pokojnej o

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Holice

269,900 € 2125 €/m²

Predaj| Celoročne obývateľný kompletne zariadený rekreačný dom v chránenej oblasti, Číčov, okr KN |Exkluzívne |Gofar RK

Reality Číčov

Rodinný dom | Malá | 60.14 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľký celoročne obývateľný a kompletne za

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Číčov

155,000 € 2577 €/m²

Predaj| Slnečný pozemok (814m2) v Rači – tichá lokalita, krásne výhľady na Bratislavu| GOFAR | Exkluzívne

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 814 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj slnečný svahovitý pozemok o výmere 814m²,

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

85,000 € 104 €/m²

Predaj| 3i RD podpivničený+samostatná garáž so skladom, pozemok 575 m2 |Gofar |Exkluzívne

Reality Kyselica

Rodinný dom | Nezadaná | 207 m²

Realitná kancelária Gofar ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojaci rodinný dom s garážou

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kyselica

288,500 € 1394 €/m²

Moderná novostavba 4iRD+krb+terasa+záhrada+2xparking Horný Bar (DS) |Predaj |Gofar |Exkluzívne

Reality Horný Bar

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj štýlovú novostavbu 4i rodinného domu v ti

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Horný Bar

216,000 € 1846 €/m²

Na predaj 4 - izbový bungalov, pozemok 672 m2, obec Dechtice

Reality Dechtice

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Rodinný dom v novovzniknutej lokalite Dolné lúky v obci Dechtice v blízkosti krásnej prírody le

Publikované: 24.11.2022 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dechtice

225,000 € 2073 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA | Veľkorysý stavebný pozemok 990 m² v prestížnej lokalite Florida Park – ideálne miesto pre váš vysnívaný domov v Dunajskej

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 990 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľkorysý stavebný pozemok v tvare pravid

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

159,000 € 161 €/m²

Na predaj 4 izbový bungalov, pozemok 630 m2, obec Dechtice

Reality Dechtice

Rodinný dom | Nezadaná | 105.2 m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v novej lokalite Dolné lúky. Rodinný dom je umiest

Publikované: 24.11.2022 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dechtice

225,000 € 2120 €/m²

Na predaj 4 - izbový bungalov, pozemok 906 m2, obec Dechtice

Reality Dechtice

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Dechtice

235,000 € 2136 €/m²

Pozemok v obci Svatoplukovo

Reality Svätoplukovo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,129 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Svätoplukove, 10km od Nitry. Výmera pozemku 1129m2, Id

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Pozemky na predaj Svätoplukovo

Info v RK

Na predaj stavebný pozemok, výmera 1881 m2, obec Brestovany

Reality Brestovany

Pozemok pre rodinné domy | Lovčická | 1,881 m²

Hľadáte domov, ktorý má dušu, priestor aj atmosféru? Predstavujeme vám stavebný pozemok, ktorý

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Pozemky na predaj Brestovany

115,000 € 61 €/m²

Rezervované - Na predaj 4 izbový bungalov, pozemok 700 m2, obec Dechtice

Reality Dechtice

Rodinný dom | Nezadaná | 115 m²

Rezervované - Na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v novej lokalite Dolné lúky. Rodinný

Publikované: 23.11.2022 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Dechtice

218,000 € 1896 €/m²

Dechtice: Vytvor si nový domov práve tu - spustená 3 etapa predaja

Reality Dechtice

Rodinný dom | Dechtice | 110 m²

Videoprehliadka (link): https://www.instagram.com/reel/Cqc9vlyuD9w/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng== O

Publikované: 01.10.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dechtice

219,000 € 1991 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom o výmere 76,46 m2, Koniarekova ul. , Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Koniarekova | 77 m²

Hľadáte svetlý, priestranný a kompletne zrekonštruovaný byt v Trnave, do ktorého sa môžete nasť

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Trnava

215,000 € 2792 €/m²

Rodinný dom s galériou, pozemok 568 m2 obec Dolné Dubové

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov s krásnou galériou. Rodinný do

Publikované: 15.11.2022 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

218,000 € 2014 €/m²

NOVÝ DOMOV BEZ STAROSTÍ – K O M P L E T N E zrekonštruovaný 4-izbový byt Tupolevova - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | tupolevova | 83 m²

Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú priestranné a moderné bývani

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

319,900 € 3854 €/m²

Novinka
Novinka

JEDINEČNÉ BÝVANIE rodinný dom vo vidieckom štýle na skok od mesta s krásne vysadeným pozemkom ZVOLEN

Reality Zvolen

Rodinný dom | 150 m²

NEST realitná kancelária v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj vkusne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zvolen

299,000 € 1993 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Unikátny 4 izbový mezonet s galériou, terasou a parkovaním – Kuzmányho nábrežie

Reality Zvolen

4 izbový byt | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

NEST realitná kancelária vám exkluzívne ponúka na predaj dizajnový – 4-izbový mezonet s veľkory

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

JEDINEČNÝ 4 izbový mezonet s galériou a terasou 174 m2 /+ parkovacie miesto/ ZVOLEN

Reality Zvolen

Mezonet | Kuzmányho nábrežie | 174 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Zvolen

355,000 € 2040 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÉ PRIESTORY od 150 m2 na prenájom priamo v CENTRE MESTA

Reality Zvolen

Obchodné priestory | Námestie SNP | 150 m²

NOVÉ OBCHODNÉ PRIESTORY - KANCELÁRIE v centre mesta ZVOLEN - výborná lokalita - hneď vedľa Euro

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Info v RK

člen NARKS

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30358)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Rodinné domy na predaj (23113)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie