3 izbový byt | Ďurgalova | 104 m²
!!PREDANÉ!! EXKLUZÍVNE NA PREDAJ!!! Prémiový 3-izbový byt s parkovacím boxom v srdci Kramárov.
387,000 € 3721 €/m²
2 izbový byt | Taliansko
V centrálnej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbo
119,000 € 2767 €/m²
Obchodné priestory | Komárňanská | 240 m²
Ponúkame na prenájom modernú modulovú polyfunkčnú budovu s 3 samostatnými, plne vybavenými byto
3,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Lastovičková | 270 m²
Predaj priestranného 7-izbového domu po kompletnej rekonštrukcii – Veľký Meder Ponúkame na p
399,990 € 1481 €/m²
Rodinný dom | Kukučínová | 260 m²
Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v lukratívnej časti Prešova na Solivare, ulica Kukučí
275,000 € 1058 €/m²
3 izbový byt | - | 73 m²
Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj tento krásny 3-izbový byt v pôvodnom, ale max
169,990 € 2329 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Krajná | 47 m²
Ponúkame Vám na prenájom (BEZ NUTNOSTI PLATIŤ PROVÍZIU) prémiové kancelárie na Zlatých pieskoch
705 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Taliansko
Neďaleko pobrežia a slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame v
119,000 € 1044 €/m²
Rodinný dom | x | 85 m²
BF reality realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom, nachádzajúci sa v pokojne
98,000 € 1153 €/m²
4 izbový byt | 89.75 m²
AHHA reality vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v novostavbe v centre Cho
272,000 € 3031 €/m²
3 izbový byt | Rakúsko | Lofer
LOFER – DOTYK ALPÍNSKEHO LUXUSU V SRDCI RAKÚSKA AHHA REALITY Vám s potešením predstavuje byty
Cena dohodou
3 izbový byt | Nové Zámky | 78 m²
Ponúkame Vám na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt s 2x balkónom v meste Nové Zámky,. Ploc
145,000 € 1859 €/m²
Rodinný dom | - | 115 m²
*Opäť v ponuke* Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny komp
219,990 € 1913 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Krásna | 661 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj investičn
46,500 € 70 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Dlhá | 41 m²
Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Žilina, Dlhá. Plocha: úžitková 41 m 2
8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
2 izbový byt | - | 55.65 m²
MODERNÉ BÝVANIE, KTORÉ SI ZAMILUJETE – 2 IZBOVÝ BYT V BZOVÍKU Hľadáte bývanie, kde sa spája po
111,300 € 2000 €/m²
3 izbový byt | - | 75.06 m²
MODERNÉ BÝVANIE, KTORÉ SI ZAMILUJETE – 3 IZBOVÝ BYT V BZOVÍKU Hľadáte bývanie, kde sa spája po
150,120 € 2000 €/m²
1 izbový byt | Železničný rad | 41.7 m²
Podlahová plocha bytu : 41,7m2. Nachádza sa na 2. poschodí bez výťahu. Podlaha: parkety, dlažba
63,000 € 1511 €/m²
2 izbový byt | - | 65 m²
Kancelária Realitné očko hľadá pre klienta 2-izbový byt v centre Prešova s balkónom do 150 000
150,000 € 2308 €/m²
Rodinný dom | - | 125 m²
Kancelária Realitné Očko vám ponúka na predaj rodinný dom pri Počúvadlianskom jazere (1 km) |
179,900 € 1439 €/m²
Polyfunkčný objekt | - | 352 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj budovu s pozemkami v obci Veľké Ludince, okres Le
Cena dohodou
Objekt pre obchod | - | 158 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj budovu s oplotenými pouemkami v obci Nižná Oľka ,
30,900 € 196 €/m²
2 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 169 m²
STARS REALITY predáva príjemný 2-izbový byt (63 m²) s priamym vstupom do vlastnej záhrady o vý
229,000 € 1355 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 250 m²
Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom nachádazjúci sa v obci Jasov. Dom sa je postavený na veľ
125,000 € 500 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.