NOBELOVA – 3i BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S NOVOU KUCHYNSKOU LINKOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 59.29 m²

POZRITE si TENTO 3i BYTÍK na NOBELOVEJ ulici v NOVOM MESTE. DOKONČUJEME REKONŠTRUKCIU a TEŠÍME

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

254,900 € 4299 €/m²

2 izb. byt v novostavbe, NÁMESTIE PRI SÝPKE

Reality Bratislava-Jarovce

2 izbový byt | Smaragdová | 60.48 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 2 izbový byt v pokojnom prostredí bratislavských J

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

229,000 € 3786 €/m²

Dom pri Zemplínskych vrchoch – príroda a vinárska atmosféra

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Realitná kancelária STORY REAL ponúka na predaj rodinný dom v tradičnom gazdovskom štýle v obci

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj

49,900 € 665 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

187 m2 – reprezentatívne priestory v štýlovej budove

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Kollárovo námestie | 187 m²

■ administratívne priestory v najvyššom A štandarde ■ v blízkosti Kollárovho námestia ■ vstupná

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

90 m2 – príjemné kancelárie v tichom prostredí v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Tomášikova | 90 m²

■ 90 m2 – samostatný celok v malom polyfunkčnom objekte ■ novostavba v tichom prostredí v Ružin

Publikované: 23.08.2020 Aktualizované: 23.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

CreeX reality - Moderný 2-izbový byt s veľkou terasou a 2 parkovacími miestami v obci Biely Kostol

Reality Biely Kostol

2 izbový byt | Slnečná | 48 m²

Na prenájom: Moderný 2-izbový byt s veľkou terasou a 2 parkovacími miestami v obci Biely Kostol

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Biely Kostol

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

KOLAUDUJEME_2 izb. byt "č.7" s veľkým šatníkom a kuchynskou linkou /50m2/ ŽILINA - širšie CENTRUM

Reality Žilina

2 izbový byt | Hollého | 50 m²

3D obhliadka bytu tu: https://vrjourneys.online/Holleho24_7/ Ako exkluzívny predajca Vám ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Žilina

199,900 € 3998 €/m²

Novinka
Novinka

RIVERS | Dizajnový byt v Sky parku s priamym kontaktom so zeleňou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 79.42 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj dizajnový byt v projekte Sky Park, ktorý

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 7542 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Exkluzívne : Na prenájom pekný 2,5 izbový byt na Fončorde – Okružná ulica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Okružná | 51 m²

AAA-Real, exkluzívne ponúka na prenájom : pekný 2,5 izbový byt v mestskej časti Fončorda na

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Exkluzívne na predaj - novostavba - 3-izbový byt v rodinnom dome

Reality Baka

Rodinný dom | Nezadaná | 77.13 m²

Ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu v rodinnom dome, ktorá sa nachádza v obci Baka vz

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Baka

189,000 € 2450 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový byt s garážou a záhradou

Reality Most pri Bratislave

3 izbový byt | Dunajská | 96.76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Moste pri Bratislave. Rozloha bytu je 96,76 m2 a

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Most pri Bratislave

239,900 € 2479 €/m²

Reality Baka

3 izbový byt | Nezadaná | 77.13 m²

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Baka

189,000 € 2450 €/m²

Exkluzívne na predaj – slnečný 2 izbový byt s presklenou lodžiou vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 70.64 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s presklenou lodžiou a krásnym výhľadom n

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3822 €/m²

Novostavba - 4-i veľký dom s pozemkom v uzavretom areáli (1/2 dvojdomu) - 25 km od BA - v ŠTANDARDE

Reality Rohovce

Rodinný dom | Nezadaná | 120.5 m²

Ponúkame vám kvalitné bývanie za rozumnú cenu v obci Rohovce v blízkosti Bratislavy (28 km), Ša

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Domy na predaj Rohovce

224,900 € 1866 €/m²

Krásny priestranný 4-izbový bungalov s výbornou dispozíciou v kľudnej obci pri Dunaji

Reality Kyselica

Rodinný dom | Nezadaná | 132.9 m²

Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu moderného 4-izbového bungalovu na rovinatom oplotenom p

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Domy na predaj Kyselica

299,000 € 2250 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – 3-izbový slnečný byt v novostavbe s predzáhradkou v uzavretom bytovom komplexe s parkovacím státím a garážou.

Reality Vojka nad Dunajom

3 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový slnečný byt na 1. podlaží v novo vybudovanej súkromnej uzavretej o

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Byty na predaj Vojka nad Dunajom

168,900 € 2815 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový slnečný byt v novostavbe s predzáhradkou v uzavretom bytovom komplexe s parkovacím státím

Reality Bratislava-Čunovo

3 izbový byt | Dlhá | 59.94 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

168,900 € 2818 €/m²

NOVOSTAVBA - Veľký 4 izbový dom v ŠTANDARDE - 25 km od BA

Reality Šamorín

Rodinný dom | Bratislavská | 120.5 m²

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 08.12.2025
Domy na predaj Šamorín

224,900 € 1866 €/m²

Slnečný pozemok s veľkým potenciálom na 2 domy vo Vojke nad Dunajom

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | Vojka nad Dunajom | 901 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 901 m2 s veľkým potenciálom v obci Vojka nad Dunajom s veľm

Publikované: 25.10.2023 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

144,990 € 161 €/m²

Stavebné pozemky v Krasňanoch - lokalita pri "kórejskej dedinke"

Reality Krasňany

Pozemok pre rodinné domy | 520 m²

Stavebné pozemky Krasňany – na predaj sú dva stavebné pozemky určené na výstavbu rodinných domo

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Krasňany

65,000 € 125 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt, ktorý má všetko, čo rodiny hľadajú | Brančská – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Brančská | 70 m²

Sú byty, ktoré si len pozriete. A potom sú byty, pri ktorých si okamžite poviete: „Tu by sa nám

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3714 €/m²

Dom pre pokojnejšie bývanie, než by ste v meste čakali

Reality Komárno

Rodinný dom | Zvolenská | 80 m²

Väčšina ľudí sa po Zvolenskej ulici v Komárne nikdy neprejde. Nie preto, že by neexistovala. Al

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Komárno

130,000 € 1625 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou a terasou | Plaštovce

Reality Plášťovce

Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou a terasou | Plaštovce Ponúkame na predaj priestranný, ko

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Plášťovce

290,000 € 1115 €/m²

člen NARKS

Rekreačná chata s bazénom a veľkým pozemkom – Šahy

Reality Šahy

Záhradná chatka | Agátová | 30 m²

Váš súkromný relax pri bazéne: Viničný domček s čarovným výhľadom v Šahách Predstavte si let

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šahy

Cena dohodou

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23028)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Upresniť hľadanie