Rodinný dom na peknom pozemku v Zdobe (Sady nad Torysou)

Reality Sady nad Torysou

Rodinný dom | 133 m²

Pozemok 778 m² • Úžitková plocha 133 m² • Cena: 170 000 € Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobi

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Sady nad Torysou

170,000 € 1278 €/m²

Garážové státie Panoráma

Reality Košice-Vyšné Opátske

Garáž | Cédrova | 18 m²

Ponúkam na prenájom garážové státie v Panoráme na ulici Cédrová 14, číslo státia 27. Cena pren

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

80 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Rezervované! Rodinný dom Slanské Nové Mesto

Reality Slanské Nové Mesto

Rodinný dom | 918 m²

Miesto, kde sa spomaľuje čas – gazdovský dom s dušou v Slanskom Novom Meste Predstavte si rán

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Slanské Nové Mesto

74,000 € 81 €/m²

Prenájom kancelárií v centre Pezinka

Reality Pezinok

Administratívny objekt | 38 m²

Ponúkame na prenájom 2 kancelárske priestory v uzavretej pasáži nachádzajúcej sa v centre Pezi

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Pezinok

295 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE - Štýlový dom v srdci prírody v Erdőhorváti (TOKAJ)

Reality Erdőhorváti

Rodinný dom | Maďarsko | Erdőhorváti | VVV

Nehnuteľnosť s atmosférou, ktorú si zamilujete. Dom v Erdőhorváti v Maďarsku, v objatí takmer n

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Erdőhorváti

116,000 € 1289 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ:STAV.POZEMOK S IS; 747 m2; Poprad - Mlynica; 133.500 €

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Medzi Vodami | 747 m²

ADRIREAL v zastúpení majiteľa ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Mlynica s inžinierskymi

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

133,500 € 179 €/m²

PREDAJ: STAV.POZEMOK S IS; 699 m2; Poprad - Mlynica; 135.000€

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Medzi Vodami | 699 m²

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

135,000 € 193 €/m²

PREDAJ: RD inv. príležitosť Bystrá; 632 m2 pozemok; 252.700€

Reality Bystrá

Rodinný dom | Bystrá | 115 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v obci Bystrá, okres Brezno, na pozem

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bystrá

252,700 € 2197 €/m²

3 izbový Apartmán v Chorvátsku 120 metrov od mora.

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT exkluzívne ponúka 3-izbový apartmán v obľúbenej dovolenkovej oblasti ostrov VIR, iba 120

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 2415 €/m²

Menší RD s veľkou dušou a panorámou – Füzérradvány

Reality Füzérradvány

Vidiecky dom | Maďarsko | Füzérradvány | x

Sú miesta, ktoré si ťa získajú okamžite… Ticho, príroda, výhľady a autentická atmosféra, ktorú

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Füzérradvány

122,000 € 1743 €/m²

Výnimočné bývanie vo Füzérradvány s výhľadom na kaštieľ

Reality Füzérradvány

Vidiecky dom | Maďarsko | Füzérradvány | -

Predstav si ráno s výhľadom na historický Károlyi kaštieľ, ticho, čistý vzduch a absolútny poko

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Füzérradvány

122,000 € 1356 €/m²

1,5 izbový byt Národná trieda, Košice Sever

Reality Košice-Sever

1 izbový byt | Národná Trieda | 36 m²

Ponúkame na prenájom moderne zrekonštruovaný 1,5-izbový byt na Národnej triede v mestskej časti

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Na predaj 3 izb.byt s dvomi balkónmi v pôvodnom stave. Výhodný na rekonštrukciu

Reality Zvolen

3 izbový byt | Jána Švermu | 76 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s dvomi balkónmi s peknými výhľadmi na západ a juh. Byt je v

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Zvolen

155,000 € 2039 €/m²

Prenajmem komerčný priestor ul. Dolná - B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Dolná | 38 m²

V polyfunkčnej nehnuteľnosti na ul. Dolná 11 - B. Bystrica , ponúkam do dlhodobého nájmu komerč

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

690 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prémiový 2-izbový byt na 2. poschodí s balkónom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s b

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5437 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný dom v Abaújvári – bývanie hneď za hranicou

Reality Abaújvár

Rodinný dom | Maďarsko | Abaújvár | .

​Hľadáte bývanie ihneď v pokojnom prostredí, ale potrebujete byť v Košiciach za 20 minút? Tento

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Abaújvár

159,900 € 1881 €/m²

Predaj pozemku v zastavanom území Zvolenskej Slatiny

Reality Zvolenská Slatina

Iný stavebný pozemok | Očovská cesta | 2,107 m²

Vo východnej časti obce nad hlavnou cestou, mimo záplavovej zóny ponúkam na predaj potencionáln

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

19 €/m2 19 €/m2

Pozemok s budovou – Hidasnémeti, 25 minút do Košíc

Reality Hidasnémeti

Pozemok pre rodinné domy | Maďarsko | Hidasnémeti | vvv

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 471 m² nachádzajúci sa v obci Hidasnémeti (Maďarsko), len 2

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Hidasnémeti

25,000 € 53 €/m²

Hala + obhodný priestor 1490m2 Zvolenská cesta na prenájom

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Zvolenská Cesta | 1,490 m²

Ponúkame Vám na prenájom sklad Banská Bystrica, Zvolenská Cesta. Plocha: úžitková 1490m2.Stav o

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Poschodie 900m2 Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Zvolenská Cesta | 900 m²

Ponúkame Vám na prenájom Banská Bystrica, Zvolenská Cesta. Plocha: úžitková 950m2. Cena 5 €/m2/

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pozemok 23486m2 určený na priemyselnú zástavbu - sklady

Reality Zvolen

Komerčná zóna | - | 23,486 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - priemyselný pozemok Zvolen. Plocha: pozemku 23486m2. Cena 26 €

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

26 €/m2 26 €/m2

Predaj | Rovinatý pozemok s výhľadom, Blatnica

Reality Blatnica

Orná pôda | Blatnica | 2,320 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj slnečný a rovinatý pozemok vedený ako orná pôda v obci Blat

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Blatnica

95,700 € 41 €/m²

Hala 460m2 pre výrobu alebo sklad

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Jegorovova | 460 m²

Ponúkame na prenájom výrobnú skladovaciu halu o výmere 460 m2 so samostatným vchodom. Volná plo

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026