PRÍJEMNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM SO SÚKROMÍM, UPRAVENÁ ZÁHRADA, RASCOVÁ UL.

Reality Malinovo

Rodinný dom | Tri vody | 144 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame 4-izbový rodinný dom v obci Most pri Bratislave, v obľ

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 03.12.2025
Domy na predaj Malinovo

439,000 € 3049 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, VALČA

Reality Valča

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 11,487 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj investičný pozemok na výstavbu rodinných domov

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Valča

399,000 € 35 €/m²

PRIESTRANNÝ 4-IZB. RODINNÝ DOM V PÔVODNOM STAVE S POZEMKOM, ČUNOVO

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 92 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom na tichej ulici, kompl

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

420,000 € 4565 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 653 M² SO SKVELÝMI ROZMERMI V ZÁLESÍ ZA BEZKONKURENČNÚ CENU

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | Starobystrická | 653 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 653 m², ktorý vyniká ideálnymi rozmermi 25 × 28 m

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Zálesie

215 €/m2 215 €/m2

INVESTIČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK, BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Poľná | 528 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinné

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

149,000 € 282 €/m²

BÝVANIE ČI PODNIKANIE V BLÍZKOSTI ŽELEZNEJ STUDNIČKY, INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ AJ PRE DEVELOPÉRA, 4 BYTOVÉ JEDNOTKY, INTERIÉR 358 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Pri Suchom mlyne | 358 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízk

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

849,000 € 2372 €/m²

KRÁSNA NOVOSTAVBA 3 IZB. DOMU PRI JAZERE - VAJNORY, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Príjazdná | 93 m²

VIDEO OBHLIADKA: https://youtu.be/i14-LiH64lg V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krás

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

320,000 € 3441 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIESTRANNÝ 5,5 IZBOVÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU A PEKNÝM POZEMKOM - RUSOVCE

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Balkánska | 257.77 m²

Ponúkame na predaj nádherný 5,5 izbový tehlový rodinný dom s upraveným exteriérom a priestranný

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

795,000 € 3084 €/m²

KOMERČNÝ POZEMOK, KRÁĽOVÁ PRI SENCI

Reality Kráľová pri Senci

Komerčná zóna | Nezadaná | 66,780 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok vhodný na výrobu a sklady bl

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Kráľová pri Senci

3,272,000 € 49 €/m²

ÚTULNÝ 4-IZB RODINNÝ DOM, NOVOSTAVBA, TICHÁ ULICA

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Tichá | 84.6 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj 4-izbový samostatný rodinný dom so záhradou na konci sl

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

315,000 € 3723 €/m²

POZEMOK S BUKOVÝM LESOM, KOŠARISKÁ

Reality Košariská

Lesná pôda | Nezadaná | 5,200 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v katastri obce Košariská. ZÁKLADNÉ ÚDA

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Pozemky na predaj Košariská

5,900 € 1 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK, VOJKA NAD DUNAJOM

Reality Vojka nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | Vojka nad Dunajom | 564 m²

1.BCR Vám ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v pokojnej lokalite obce

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Vojka nad Dunajom

80,000 € 142 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK, LIDO PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

Záhrada | Kočánkova | 461 m²

1.BCR Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok kategórie záhrada v Petržalke v lokal

Publikované: 21.05.2024 Aktualizované: 07.02.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

130,000 € 282 €/m²

SLNEČNÝ INVESTICNÝ STAVEBNÝ POZEMOK 1845m2, VINOSADY, PEZINOK

Reality Vinosady

Pozemok pre rodinné domy | Muškátová | 1,845 m²

1BCR ponúka exkluzívnom zastúpení na predaj veľkorysý investičný pozemok na výstavbu rodinných

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Vinosady

283,900 € 154 €/m²

NÁDHERNÝ SLNEČNÝ POZEMOK ZA RODINNÝMI DOMAMI V OBCI PRIETRŽ - DOLNÝ DEBERNÍK

Reality Prietrž

Záhrada | Dolný Deberník | 2,359 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný pozemok o výmere 2359 m2, ktorý je na liste vlastníctva vede

Publikované: 02.06.2022 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Prietrž

6.5 €/m2 7 €/m2

STAVEBNÝ INVESTIČNÝ POZEMOK KARLOVA VES - STARÉ GRUNTY - 3106 M2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Komerčná zóna | Liptovská | 3,106 m²

1.BCR ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok v Bratislavskej m. č. Karlova Ves pri Star

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 22.08.2024
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

950,000 € 306 €/m²

TTP + OSTATNÁ PLOCHA V BLÍZKOSTI CYKLOTRASY, 6920 M2 - VYSOKÁ PRI MORAVE

Reality Vysoká pri Morave

Orná pôda | Hlavná | 6,917 m²

Ponúkame na predaj dva pozemky v katastrálnom území Vysoká pri Morave v blízkosti cyklotrasy. N

Publikované: 11.01.2023 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Vysoká pri Morave

5 €/m2 5 €/m2

MARIANKA | VÝNIMOČNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S ATMOSFÉROU, KTORÚ SI ZAMILUJETE PRI PRVEJ NÁVŠTEVE

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Budovateľská | 1,023 m²

Ponúkame Vám na predaj výnimočný stavebný pozemok o výmere 1023 m² v obľúbenej lokalite Mariank

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

312,015 € 305 €/m²

ADMINISTRATÍVNA BUDOVA S 15-TIMI APARTMÁNMY PRI CENTRALI

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Levická | 627 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj päťpodlažnú, tehlovú, administratívnu budovu po hĺbkovej, kom

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne v RK SPIRIT – NA PREDAJ moderný 2-izbový byt v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Československej armády | 53.5 m²

Realitná kancelária RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ moderný 2-izbový byt v centre Banskej Bystri

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

165,000 € 3084 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ Stavebný pozemok v obci Žitavce

Reality Žitavce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,275 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov bez zbytočných starostí? Ponúkame Vám na predaj veľk

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Žitavce

43,000 € 34 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok Nitra - Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nitre, lokalita Zobor - Narcisová ul. Parametre ponu

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Nitra

114,000 € 253 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom s veľkým pozemkom Nitra-Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Orechová | 285 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom s výnimočným potenciálom na Zobore – Orechová ul., Nitra Hľadáte bývani

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 1295 €/m²

NA PREDAJ stavebné pozemky Nevidzany

Reality Nevidzany

Pozemok pre rodinné domy | 543 m²

V Exkluzívnom zastúpení vlastníka Vám ponúkame NA PREDAJ 7 stavebných pozemkov rôznych výmer na

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Pozemky na predaj Nevidzany

50 €/m2 50 €/m2

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30377)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23112)
Reality v Martine (736)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie