ADMINISTRATÍVNA BUDOVA S 15-TIMI APARTMÁNMY PRI CENTRALI

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Levická | 627 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj päťpodlažnú, tehlovú, administratívnu budovu po hĺbkovej, kom

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 30.11.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne v RK SPIRIT – NA PREDAJ moderný 2-izbový byt v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Československej armády | 53.5 m²

Realitná kancelária RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ moderný 2-izbový byt v centre Banskej Bystri

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

165,000 € 3084 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ stavebný pozemok Nitra - Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 450 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nitre, lokalita Zobor - Narcisová ul. Parametre ponu

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Pozemky na predaj Nitra

114,000 € 253 €/m²

NA PREDAJ Stavebný pozemok v obci Žitavce

Reality Žitavce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,275 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj nový domov bez zbytočných starostí? Ponúkame Vám na predaj veľk

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Pozemky na predaj Žitavce

43,000 € 34 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom s veľkým pozemkom Nitra-Zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Orechová | 285 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom s výnimočným potenciálom na Zobore – Orechová ul., Nitra Hľadáte bývani

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Nitra

369,000 € 1295 €/m²

NA PREDAJ stavebné pozemky Nevidzany

Reality Nevidzany

Pozemok pre rodinné domy | 543 m²

V Exkluzívnom zastúpení vlastníka Vám ponúkame NA PREDAJ 7 stavebných pozemkov rôznych výmer na

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 17.11.2025
Pozemky na predaj Nevidzany

50 €/m2 50 €/m2

NA PREDAJ stavebný pozemok pri Nitre

Reality Neverice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 761 m²

Ponúkame Vám NA PREDAJ stavebný pozemok pre stavbu rodinného domu za výnimočnú cenu. Pozemok sa

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Neverice

35,000 € 46 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok v obci Čeľadice

Reality Čeľadice

Pozemok pre rodinné domy | 1,351 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok v obci Čeľadice. - výmera

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Pozemky na predaj Čeľadice

71,000 € 53 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom Volkovce

Reality Volkovce

Rodinný dom | 124 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Volkovce. Dom: prízemný

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Volkovce

112,000 € 903 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom v obci Dolné Obdokovce

Reality Dolné Obdokovce

Rodinný dom | Nezadaná | 104 m²

VÝBORNÁ CENA! V Exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Dolné Obdokovce

99,990 € 961 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok Jelenec

Reality Jelenec

Pozemok pre rodinné domy | 710 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 susediace stavebné pozemky v novej ulici v obci Jelenec - výmera každé

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Jelenec

64,900 € 91 €/m²

NA PREDAJ 1-izbový investičný byt pri lanovke

Reality Ružomberok

1 izbový byt | Hrabovská dolina | 29.5 m²

V Exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame 1-izbový byt s balkónom v bytovom dome pod rekrea

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Ružomberok

104,000 € 3525 €/m²

Podiely na pozemkoch v Starej Turej

Reality Stará Turá

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 2,381.5 m²

Ponúkame vám možnosť investovať do pozemkov v pokojnej lokalite na okraji Starej Turej, s dobrý

Publikované: 05.07.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

15,900 € 7 €/m²

Ideálne miesto pre bývanie – stavebný pozemok v obci Lubina

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 590 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Lubina, situovaný v pokojnej vedľajšej ulici len

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

58,990 € 100 €/m²

Rekreačný pozemok uprostred nádhernej prírody v Cetuni

Reality Bzince pod Javorinou

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,306 m²

Ak túžite po mieste, kde si oddýchnete od každodenného ruchu a budete obklopení prírodou, tento

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Bzince pod Javorinou

15 €/m2 15 €/m2

Pozemky na predaj v k.ú. Lubina

Reality Lubina

Lúka, pasienok | Podkozince | 1 m²

Hľadáte pozemok v tichej prírode, no zároveň s dobrou dostupnosťou? Ponúkame vám na predaj via

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

5 €/m2 5 €/m2

Krásny pozemok iba minútu od Starej Turej

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²

Ak hľadáte ideálne miesto na výstavbu domu alebo rekreačnej nehnuteľnosti v tichom prírodnom pr

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

68,500 € 62 €/m²

Na predaj pozemok v blízkosti Starej Turej

Reality Stará Turá

Záhrada | 1,658 m²

Pripravujeme pre vás na predaj pozemok o výmere 1 658 m² v katastrálnom území Stará Turá. Pozem

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

Info v RK

Rekreačná chata v lone prírody

Reality Stará Turá

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 107.47 m²

Ponúkame vám na predaj štýlovú rekreačnú chatu po kompletnej rekonštrukcii, situovanú v tichom

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok s najkrajším výhľadom v Starej Turej!

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 770 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite mesta Stará Turá, situovaný v poko

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

48,500 € 63 €/m²

Miesto, kde si užijete nielen jar naplno

Reality Stará Turá

Chata, drevenica, zrub | Holubyho | 24 m²

Hľadáte miesto, kde môžete hneď oddychovať aj pestovať? Táto chata s upravenou záhradou je prip

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

24,000 € 1000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukcii

Reality Vaďovce

Rodinný dom | Nezadaná | 98 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s pokojom a súkromím rodinného domu? Tento zrekonštr

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vaďovce

129,990 € 1326 €/m²

Dvojgeneračná chalupa na Myjavských kopaniciach

Reality Košariská

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 203 m²

Na Myjavských kopaniciach, obklopená tichom a prírodou, stojí chalupa s príbehom, ktorý sa píše

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košariská

176,990 € 872 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok za skvelú cenu na okraji Papradi

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,194 m²

Ponúkame vám na predaj veľký stavebný pozemok s výmerou 3 194 m², ktorý si zamilujete najmä vďa

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

69,990 € 22 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23112)
Reality v Martine (736)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30377)
Upresniť hľadanie