Predaj zrekonštruovaného 4.izb. bytu v blízkosti Devínskej Kobyly – Tranovského ulica.

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Tranovského ulica | 75.43 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa nachádza v ob

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

285,000 € 3778 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj parkovacieho státia – Metodova, ul., projekt Ludwigov mlyn

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Metodova | 19 m²

Predaj parkovacieho státia – Metodova, ul., projekt Ludwigov mlyn Ponúkame na predaj garážové

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 2100 €/m²

Nové Apartmány na predaj - Tajch Klinger - Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Klinger 13 | 31 m²

Exkluzívne bývanie aj investícia v srdci Štiavnických vrchov Ponúkame na predaj rekreačné apar

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

110,515 € 3565 €/m²

Predaj veľkometrážneho mezonetového bytu s terasou, parkingom a výhľadom na Staré Mesto – Šustekova ulica

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Šustekova ulica | 177.9 m²

Ponúkame na predaj výnimočný dvojpodlažný byt nachádzajúci sa na 7. poschodí novostavby na Šust

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

670,000 € 3766 €/m²

Zaujímavá ponuka RD v centre Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Pod Červenou studňou | 300 m²

Nehnuteľnosť je situovaná na rozľahlom, rovinatom pozemku o výmere 2.229 m2 na ulici Pod Červe

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

362,900 € 1210 €/m²

Ponúkame na predaj výnimočnú vilu na prestížnej adrese Bratislavy o výmere 821 m² a úžitkovou plochou 676,20 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mudroňova | 676.2 m²

Predaj - exkluzívne vám ponúkame na predaj výnimočnú vilu na jednej z najprestížnejších adrie

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

VÝBORNÁ LOKALITA - KOMERČNÝ PRIESTOR V RUŽINOVE, ONDAVSKÁ UL.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Ondavská | 700 m²

PREDAJ ATRAKTÍVNEHO KOMERČNÉHO PRIESTORU V II.BRATISLAVSKOM OBVODE, RUŽINOV - ONDAVSKÁ UL. Kom

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj pozemku na výstavbu 4 RD so sieťami a komunikáciou v atraktívnej lokalite Rača - Popolná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 3,270 m²

Ponúkame vám na predaj posledné 4 voľné pozemky, umiestnené vedľa seba, určené na výstavbu samo

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

Piešťany -komerčný pozemok o výmere 2363 m2+ 108m2, rovinatý; je mimo zastavaného územia obce, výborné napojenie na D1, v tesnej blízkosti piešťanského letiska

Reality Piešťany

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Žilinská | 2,363 m²

Predaj: Piešťany -komerčný pozemok o výmere 2363 m2+ 108m2, rovinatý; je mimo zastavaneho územ

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

130 €/m2 130 €/m2

Predaj rozostavaného 4i rodinného domu o výmere 121,8 m2 na pozemku 871 m2 v obci Gbelce, okr. Nové Zámky

Reality Gbelce

Rodinný dom | 121.8 m²

Ponuka - predaj rozostavaného rodinného domu v obci Gbelce, okr. Nové Zámky Dom: celková podla

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Gbelce

80,000 € 657 €/m²

Predaj pozemku na výstavbu rodinných domov - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | 1,920 m²

Pozemok v Lamači na výstavbu rodinných domov – Ideálne miesto pre váš nový domov! Ponúkame na

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

445,000 € 232 €/m²

Krahule - predaj krásneho rekreačného pozemku pri lyžiarskom vleku

Reality Krahule

Rekreačný pozemok | 668 m²

Stavebný pozemok o výmere 668 m2 sa nachádza v turistami obľúbenej obci Krahule . Krahule sú re

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Krahule

110,000 € 165 €/m²

Predaj - obchodný priestorna prízemí o výmere 82,64 m2, Bratislava II, Ružinov/Gagarinova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Gagarinova | 82.64 m²

Predaj - obchodný priestor o výmere 82,64 m2, Bratislava II, Ružinov/Gagarinova ul. Ponúkame

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

1,800 €/m2 22 €/m2

Predaj atraktívneho pozemku s neobmedzeným výhľadom v Rači - Popolná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 742 m²

Ponúkame vám na predaj posledné 4 pozemky, nachádzajúce sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

Moderné bývanie v tichej časti nových rodinných domov - Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Agátová alej | 115 m²

Na predaj: Moderný 3-izbový murovaný tehlový dom, súčasť dvojdomu s upravenou záhradou a teraso

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

223,900 € 1947 €/m²

Na predaj veľkorysý pozemok, 5 izbový rodinný dom s hospodárskou časťou

Reality Veľký Grob

Rodinný dom | 550 m²

Na PREDAJ: Rodinný dom s veľkým pozemkom vo Veľkom Grobe – ideálna príležitosť na bývanie aj po

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Grob

147,000 € 267 €/m²

PREDAJ -veľký priestranný mezonet pre rodinu alebo skvelá investícia na Airbnb

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Záhradnícka | 125 m²

NA PREDAJ: Ponúkame jedinečný 3-izbový mezonet v žiadanej lokalite m.č. Ružinov, len pár minú

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Agátová alej | 115 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

223,900 € 1947 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkorysý byt vhodný pre rodinu aj prácu z domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 125 m²

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 5 izbového rodinného domu - Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Lipová | 130 m²

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU S TERASOU, BALKÓNOM A ZÁHRADOU – BERNOLÁKOVO P

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

375,000 € 2885 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ATRAKTÍVNY KOMERČNÝ PRIESTOR V RUŽINOVE, S POZEMKOM, NIVY-ONDAVSKÁ UL.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Ondavská | 700 m²

PREDAJ KOMERČNÉHO PRIESTORU V RUŽINOVE V UZAVRETOM AREÁLI - LOKALITA NIVY - ONDAVSKÁ UL. Ponúk

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Záhrada - potencionálne investičný pozemok !

Reality Bratislava-Lamač

Rekreačný pozemok | Pod Zečákom | 2,487 m²

Lamač – Zlatá hora – pozemok o výmere 2487 m2, nachádzajúci sa v bývalej záhradkárskej osade, i

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

80 €/m2 80 €/m2

Záhrada - potencionálne investičný pozemok !

Reality Bratislava-Lamač

Záhrada | Pod Zečákom | 2,487 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

80 €/m2 80 €/m2

Nadštandardný rodinný dom na Alžbetinom ostrove – exkluzívna lokalita, súkromie a komfort

Reality Komárno

Rodinný dom | Platanová alej | 1,372 m²

Ekluzívne na predaj: Ponúkame výnimočný rodinný dom s veľkorysou výmerou a vysokým štandardom

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Komárno

637,000 € 464 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30377)
Rodinné domy na predaj (23107)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Reality v Martine (736)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Upresniť hľadanie