PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný rodinný dom v radovej výstavbe v obci Macov s rýchlou dostupnosťou do Šamorína na predaj!

Reality Macov

Rodinný dom | 106 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj nízkoenergetický rodinný dom v radovej vý

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Domy na predaj Macov

Cena dohodou

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný štvorizbový byt s balkónom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 137 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový podkrovný byt s v

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

179,000 € 1307 €/m²

PLUS REALITY | Moderný 4-izbový rodinný dom s terasou a veľkým pozemkom v Orechovej Potôni na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 140 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom s veľkorysým

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

265,000 € 1893 €/m²

PLUS REALITY | Štvorizbový rodinný dom v obci Slovenský Grob na predaj!

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | 105.48 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne rekonštruovaný štvor

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

210,000 € 1991 €/m²

PLUS REALITY | Moderný štvorizbový rodinný dom s garážou pri termálnom kúpalisku a rýchlym napojením na R7 na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 130.57 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a moderne riešený štvorizbový

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

285,000 € 2183 €/m²

PLUS REALITY | Stavebný pozemok 2 000 m² v obci Blažov na predaj!

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,000 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 2 000 m² v obci

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Pozemky na predaj Kútniky

115 €/m2 115 €/m2

PLUS REALITY | Výnimočný rodinný dom v centre mesta Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 334 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný poschodový rodinný dom situovan

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 28.01.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

299,000 € 895 €/m²

PLUS REALITY | Štýlová chata pri Šulianskom jazere na predaj!

Reality Vojka nad Dunajom

Chalupa, rekreačný domček | 64 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka ponúka na predaj útulnú a kompletne zrekonštruovanú

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 09.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Vojka nad Dunajom

160,000 € 2500 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Štýlový štvorizbový rodinný dom v meste Dunajská Streda na predaj!

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 218 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný tehlový rodinný dom s úžitkov

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

237,000 € 1087 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný štvorizbový rodinný dom v obci Ohrady na predaj!

Reality Ohrady

Rodinný dom | 118 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj samostatne stojaci štvorizbový rodinný do

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Ohrady

250,000 € 2119 €/m²

PLUS REALITY | Moderný dvojizbový mezonet s vlastnou záhradou v obľúbenej lokalite Vajnory - novostavba na predaj!

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | 42 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť moderný dvojizbový m

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

185,000 € 4405 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný štvorizbový rodinný dom s garážou a krásnym pozemkom – Báč na predaj!

Reality Báč

Rodinný dom | 193.9 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom s gar

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Báč

299,900 € 1547 €/m²

PLUS REALITY | Rekreačný pozemok v Gabčíkove na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rekreačný pozemok | 500 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok s výmerou 500 m² v Gabčí

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 28.11.2025
Pozemky na predaj Gabčíkovo

41,500 € 83 €/m²

PLUS REALITY | Svetlý štvorizbový byt s komorou a šatníkom – v Karlovej Vsi v meste Bratislava na predaj!

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový byt s loggiou, ko

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

300,000 € 3125 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Priestranný štvorizbový rodinný dom s vlastným parkovaním a záhradou v obci Michal na Ostrove-Kolónia na predaj!

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | 103.91 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom v dvo

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

184,900 € 1779 €/m²

PLUS REALITY | Atraktívne pozemky na výstavbu rodinných domov v obci Dunajský Klátov na predaj !

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | 1,018 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj atraktívne pozemky s rozlohou od 1018 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

115 €/m2 115 €/m2

PLUS REALITY | Zrekonštruovaný trojizbový rodinný dom v obľúbenej lokalite v obci Bernolákovo na predaj!

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | 84 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj kvalitne zrekonštruovaný, trojizbový rodi

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Bernolákovo

259,000 € 3083 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Trojizbový byt v meste Šamorín na predaj!

Reality Šamorín

3 izbový byt | 65 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný a veľmi príjemný trojizbový b

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Šamorín

174,000 € 2677 €/m²

PLUS REALITY I Na predaj prevádzkovo-administratívna budova a budova skladu v areáli ŽSR na Pražskej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Prevádzkový areál | Pražská | 654 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj prevádzkovo - administratívnu budovu sp

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 711 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný trojizbový byt s balkónom, klimatizáciou v meste Dunajská Streda na predaj !

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 81 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj trojizbový byt s výmerou 81 m², ktorý zau

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

140,000 € 1728 €/m²

PLUS REALITY | Moderný trojizbový byt v novostavbe s veľkorysou terasou pri City Parku na predaj !

Reality Rovinka

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj výnimočný trojizbový byt v kvalitnej tehl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Rovinka

230,000 € 3485 €/m²

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný štvorizbový dom v obci Povoda na predaj!

Reality Povoda

Rodinný dom | 107 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY vám ponúka na predaj priestranný štvorizbový rodinný dom v obc

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Povoda

215,900 € 2018 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný štvorizbový rodinný dom s vlastným parkovaním a záhradou v obci Michal na Ostrove-Kolónia na predaj!

Reality Michal na Ostrove

Rodinný dom | 103.91 m²

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Michal na Ostrove

184,900 € 1779 €/m²

PLUS REALITY | Priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom v pokojnej lokalite – ideálny na bývanie aj na investíciu v meste Gabčíkovo na predaj!

Reality Gabčíkovo

Rodinný dom | 230 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom v meste Gabčíkov

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Gabčíkovo

220,000 € 957 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Reality v Martine (741)
Rodinné domy na predaj (23094)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Upresniť hľadanie