Obchodné priestory | 3,000 m²
Rozsiahly areál pre Domov sociálnych služieb – Vila Gross, Likavka (pri Ružomberku) Ponúkame n
Cena dohodou
Záhradná chatka | 619 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku so súpisným číslom / 21 m2 / a so záhradou,
Cena dohodou
Rodinný dom | Studená strana | 494 m²
Hľadáte útulné rodinné bývanie, ktoré môžete prispôsobiť svojim predstavám? Máme pre vás ideáln
99,900 € 233 €/m²
Apartmán | Donovaly | 108 m²
Ponúkame na predaj krásny mezonetový apartmán v Donovaloch! Hľadáte ideálne miesto na oddych a
260,000 € 2639 €/m²
3 izbový byt | 60 m²
Ponúkame na predaj štýlový, dizajnovo zariadený a prakticky riešený 3-izbový, mezanínový byt v
184,000 € 3067 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 3,791 m²
Ponúkame na predaj rozľahlý slnečný pozemok s výnimočnou polohou nedaľeko rieky Váh. Celková v
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 799 m²
- predaj stavebného pozemku na Kalvárii s nádhernými výhľadmi na Ružomberok - celková výmera 1
180,360 € 226 €/m²
Záhrada | 256 m²
Ponúkame na predaj slnečnú záhradu v tichej lokalite Novej Stráže. Pozemok má 256 m2, sú tu vys
24,000 € 94 €/m²
Rodinný dom | 2,395 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, do ktorej vložíte svoju vlastnú víziu a vytvoríte si domov presne podľa s
139,900 € 58 €/m²
1 izbový byt | 29 m²
Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný 1-.izb byt v blízkosti autobusovej stanice v Komárne. Byt
72,900 € 2514 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
Ponúkame Vám na predaj čiastočne rekonštruovaný 1-izb byt v blízkosti centra mesta Komárno. Byt
77,500 € 2583 €/m²
2 izbový byt | 60.6 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s celkovou plochou 60,6 m² (vrátane balkóna) v Polí
155,000 € 2558 €/m²
Rodinný dom | Važec | 425 m²
Reality Alpia Vám ponúka v obci Važec na predaj rodinný dom s možnosťou výmeny za 3-izbový byt
197,000 € 464 €/m²
Záhradná chatka | Dolný Kubín Bysterec | 747 m²
Ponúkame na predaj záhradu s chatkou v obľúbenej lokalite Malý Bysterec – Dolný Kubín, v blízko
34,400 € 49 €/m²
2 izbový byt | 57 m²
ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Reality Alpia ponúka v exkluzívnom zastúpení na pre
135,000 € 2368 €/m²
Záhradná chatka | 647 m²
Ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatu v tichej lokalite Biely Potok – Ružomberok. Chata sa
105,000 € 162 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 0 m²
Ponúkame vám na predaj 885 m² perfektne situovanej záhrady s možnosťou výstavby rodinného domu.
28,000 €
Hotel, penzión, ubytovňa | 1,069 m²
Ponúkame na predaj ubytovacie zariadenie v atraktívnej turistickej lokalite Liptova s výborným
590,000 € 552 €/m²
Orná pôda | 14,000 m²
Ponúkame na predaj pozemok - ornú pôdu v katastrálnom území Jarovce o výmere 14000 m2. Možno ro
140,000 € 10 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Exkluzívny apartmán pod Starým Smokovcom – terasa
159,000 € 2338 €/m²
Apartmán | 37.1 m²
Ponúkame na predaj štúdiový apartmán o výmere 37 m2 v Ružomberku - časť Hrabovo, len pár metrov
128,000 € 3450 €/m²
Rekreačný pozemok | Kežmarok | 0 m²
Reality Alpia ponúka na predaj pozemok v blízkosti mesta Kežmarok. Táto lokalita je ideálnym m
89,586 €
1 izbový byt | 36.3 m²
Pre menšiu rodinu alebo ako výbornú investičnú príležitosť na prenájom ponúkame na predaj 1-izb
128,000 € 3526 €/m²
2 izbový byt | 47.9 m²
Na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v apartmánovom dome len pár m
119,000 € 2484 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.