Pozemok pre rodinný dom /1000 m2/, Ovčiarsko

Reality Ovčiarsko

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok v obci Ovčiarsko (okres Žilina) o rozlohe

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Ovčiarsko

125,000 €

Rekreačný pozemok pre mobilný dom, chatu / 847 m2/ Žilina - Závodie

Reality Žilina

Pozemok pre reklamu | 847 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačný pozemok o výmere 847 m2. Nachádza sa v peknom pr

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

43,500 € 51 €/m²

Na predaj 2,5 izbový byt v rodinnom dvojdome na ul. Tatranská cesta, Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 78 m²

Bývanie ako v dome: 2,5-izbový byt s pivnicou a pozemkom Ponúkame na predaj príjemný 2,5-izbov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

135,000 € 1731 €/m²

Komplex budov, /1661m2/, Žilina - širšie centrum

Reality Žilina

Obchodné priestory | 1,661 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj komplex budov, /1661m2/, Žilina - širšie centrum. K dispoz

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Žilina

996,600 € 600 €/m²

Exkluzívny rekreačný pozemok /450 m2/ - Belá /Bránice/

Reality Belá

Pozemok pre reklamu | 450 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj rekreačný pozemok o výmere 450 m2 v katastrálnom území Bel

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Belá

175 €/m2 175 €/m2

Pozemok na výstavbu chaty /1229 m2/, Čadca - Oščadnica

Reality Oščadnica

Pozemok pre reklamu | 1,229 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný rekreačný pozemok s pekným výhľadom, ktorý sa nach

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

52 €/m2 52 €/m2

Záhradný pozemok ideálny pre mobilný dom na predaj, Trenčin

Reality Trenčín

Záhrada | 0 m²

Ponúkame na predaj pozemok s rozlohou 365m² s rozmermy 10 x 36,5m, ktorý sa nachádza v intravil

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Trenčín

42,000 €

Rodinný dom so záhradou /491 m2/ Ochodnica

Reality Ochodnica

Rodinný dom | 491 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Oc

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Ochodnica

Cena dohodou

Kompletne rekonštruovaný 2 izbový apartmán v Patinciach na predaj

Reality Patince

2 izbový byt | 39 m²

Hľadáte príležitosť v cestovnom ruchu, ktorú môžete začať prevádzkovať hneď zajtra? Ponúkame n

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Patince

65,000 € 1667 €/m²

Rodinný dom s veľkou záhradou / 2024 m2 / - Skalité

Reality Skalité

Rodinný dom | 2,024 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj viacgeneračný rodinný dom s veľkou záhradou / 2024 m2 / v

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Skalité

219,900 € 109 €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový byt / 83 m2 / - Žilina ( Vlčince )

Reality Žilina

3 izbový byt | 83 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 3-izbový byt bez balkóna / 83 m2 / v Žiline na sídlisku Vl

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

230,000 € 2771 €/m²

Rekreačná chata s krásnym výhľadom na Kysuciach /177 m2/, Javorníky

Reality Nesluša

Vidiecky dom | 177 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj chalupu s popisným číslom v osade katastrálneho územia obc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Nesluša

84,000 € 475 €/m²

Slnečná záhrada čast Breziny SVIT s výhľadom na Vysoké Tatry, 415 m2

Reality Svit

Záhrada | 0 m²

Ponúkame na predaj slnečnú záhradu s výmerou 415 m² v jednej z najžiadanejších lokalít v okolí

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Svit

Cena dohodou

Na predaj slnečná záhrada v obci Bátorové Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Záhrada | Bátorove Kosihy | 0 m²

Na predaj krásna záhrada s úchvatným výhľadom na les v pokojnej oblasti v obci Bátorové Kosihy.

Publikované: 18.10.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bátorove Kosihy

19,500 €

Na predaj pozemok so starým domom v obci Bátorové Kosihy

Reality Bátorove Kosihy

Pozemok pre rodinné domy | Bátorove Kosihy | 0 m²

Ponúkame na predaj starý rodinný dom v obci Bátorove Kosihy, ktorý je určený na demoláciu. K ne

Publikované: 06.09.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bátorove Kosihy

29,000 €

Rodinný dom v rekonštrukcií aj s možnosťou podnikania v Komárne na predaj

Reality Komárno

Rodinný dom | 183 m²

Pre všetkých, ktorí hľadajú jedinečnú príležitosť na bývanie, s prípadným spojením na podnikate

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Komárno

111,000 € 607 €/m²

Na predaj rodinný dom s hosťovskou izbou v Búči

Reality Búč

Rodinný dom | Búč | 559 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2 izbový rodinný dom v pôvodnom stave s rekonštruovan

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Búč

35,000 € 63 €/m²

Na predaj: Rozľahlý hospodársky dvor v katastrálnom území Kolárovo – ideálna investičná príležitosť!

Reality Kolárovo

Objekt pre obchod | Kolárovo | 58,000 m²

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stať sa vlastníkom rozsiahleho a plne vybaveného hospodárskeho d

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Kolárovo

1,751,850 € 30 €/m²

Moderný, novorzekonštruovaný tehlový 2 izbový byt v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 58 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový tehlový byt po kompletnej novej rekonštrukcii na ulici

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Komárno

108,900 € 1878 €/m²

Priestranný 2 izbový byt s balkónom blízko centra mesta v Komárne

Reality Komárno

2 izbový byt | 63 m²

Hľadáte byt, do ktorého sa nasťahujete bez akýchkoľvek starostí a budete si ho môcť okamžite vy

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Komárno

119,900 € 1903 €/m²

Rodinný dom s vedľajšou budovou a pekným pozemkom v Búči

Reality Búč

Rodinný dom | 1,072 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj 2 izbový rodinný dom s vedľajšou budovou na veľmi pek

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Búč

29,000 € 27 €/m²

Pozemok na predaj, Brieštie, v prírode Turčianskej kotliny

Reality Brieštie

Lúka, pasienok | 5,987 m²

Na predaj: Slnečný pozemok v prírode Turčianskej kotliny – ideálny pre mobilný dom Ponúkame na

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Brieštie

15,330 € 3 €/m²

Stavebný pozemok s projektom na predaj v Čalovci

Reality Čalovec

Pozemok pre rodinné domy | 1,367 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s projektom rodinného domu a elektrickou prípojkou v tichej

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Čalovec

33,000 € 24 €/m²

Apartmánový dom na predaj, Bešeňová

Reality Bešeňová

Hotel, penzión, ubytovňa | Bešeňová | 165 m²

Na predaj: Apartmánový dom len pár krokov od Thermal Parku Bešeňová – investícia v turistickom

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Bešeňová

565,000 € 3745 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Rodinné domy na predaj (23040)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie