PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 603 M² BOROVCE /VODA, ELEKTRINA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 603 m²

189601 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 8 o výmere 603 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

77,787 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

*REZERVOVANÉ* STAVEBNÝ POZEMOK 607 M² BOROVCE /VODA, ELEKTRINA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 607 m²

189658 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 2 o výmere 607 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

78,303 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Súrne hľadám 1 izbový byt v Piešťanoch pre konkrétneho klienta

Reality Piešťany

1 izbový byt | Piešťany | 36 m²

Súrne hľadám 1 izbový byt v Piešťanoch pre konkrétneho klienta. Lokalita ani stav nerozhoduje.

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

100,000 € 2778 €/m²

Veľký rekreačný pozemok s chatkou, Streženice (Púchov), 2400 m2

Reality Streženice

Rekreačný pozemok | 2,400 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok 2400 m2 so záhradnou

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Streženice

74,000 € 31 €/m²

Pozemok na výstavbu (rekreačný) Ilava (Iliav. dolina) - 4884, 9769 m2

Reality Ilava

Rekreačný pozemok | Iliavčanská dolina | 4,884 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení nášho klienta podielo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

25 €/m2 25 €/m2

Pozemok na rekreáciu - Dolná Súča - Polníky - 1326 m2

Reality Dolná Súča

Rekreačný pozemok | Polníky | 1,326 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária vám ponúka na predaj pozemok obdĺžnikového tvaru s pekným vý

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Súča

27 €/m2 27 €/m2

Na predaj 1 izbový byt, Trenčianska Teplá, 36 m2

Reality Trenčianska Teplá

1 izbový byt | Trenčianska Teplá | 40 m²

Pripravujeme na exkluzívny predaj pekný, slnečný, 1 izbový byt na prvom poschodí bytového domu

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

97,900 € 2448 €/m²

--- REZERVOVANÉ ---NA PREDAJ Luxusný 2-izbový byt s garážou, Hrachová

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 72 m²

Číslo ponuky : 2449, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 3819 €/m²

-REZERVOVANÉ- Luxusný 2-izbový byt + 2 balkóny, 73 m², Hrachová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 57 m²

Číslo ponuky : 2646, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4474 €/m²

---REZERVOVANÉ---Luxusný 1-izbový byt s terasou, 45 m², Ružinov (Hrachová)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hrachová | 45 m²

Číslo ponuky : 2675, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,900 € 4220 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 8 853 m2 - priemyselná zóna - Trenčianske Bohuslavice, okres Nové Mesto n/V

Reality Trenčianske Bohuslavice

Komerčná zóna | 8,853 m²

Číslo ponuky : 2604 , Telefonický kontakt : 0911 455 711 , E-mailová adresa : kasaj@vasereality

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

Cena na vyžiadanie

KÚPA –3-izbový byt, Šaľa - Veča

Reality Šaľa

3 izbový byt | Veča | 70 m²

Hľadáme ideálne bývanie pre konkrétneho klienta, ktorý už dnes čaká na svoju príležitosť. Do p

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Šaľa

135 € 2 €/m²

pozemok 4770m2 v obci Dolný Lieskov

Reality Dolný Lieskov

Pozemok pre rodinné domy | 4,770 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA - VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na pr

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Lieskov

38 €/m2 38 €/m2

Predám 3 izbový byt Ilava, SNP - 80 m2

Reality Ilava

3 izbový byt | SNP | 80 m²

Vo vyhľadávanej lokalite mesta na ulici SNP predáme priestranný 3 izbový byt s úžitkovou plocho

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Ilava

123,900 € 1549 €/m²

Na predaj Stavebný pozemok Terchová, Vrátna - 3425 m2

Reality Terchová

Rekreačný pozemok | Vrátna | 3,425 m²

Vo vyhľadávanej turistickej oblasti v obci Terchová, časť Vrátna dolina predáme veľmi pekný poz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

197,000 € 58 €/m²

Rarita a jedinečná investičná príležitosť aká tu dlho nebola, Chorváts

Reality Virt

Rodinný dom | 110 m²

Číslo ponuky : 1375, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Virt

2,100,000 € 19091 €/m²

Obchodný priestor 169 m², Rybničná ul,

Reality Bratislava-Vajnory

Objekt pre obchod | Rybničná | 169 m²

Číslo ponuky : 1165, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vajnory

299,000 € 1769 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok Košecké Podhradie, 1000 m2

Reality Košecké Podhradie

Rekreačný pozemok | Košecké Podhradie | 1,000 m²

189441 V krásnom prostredí obce Veľké Košecké Podhradie predáme pozemok široký 10 metrov vedený

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Košecké Podhradie

18,900 € 19 €/m²

Predám Stavebný pozemok Lysá pod Makytou, 2168 m2

Reality Lysá pod Makytou

Pozemok pre rodinné domy | Lysá pod Makytou | 2,168 m²

952741 V obci Lysá pod Makytou predáme pozemok zaradený v územnom pláne na výstavbu rodinného d

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lysá pod Makytou

24,950 € 12 €/m²

Na predaj ORNÁ Pôda Dežerice 85000 m2

Reality Dežerice

Orná pôda | 85,000 m²

2698 V katastrálnom území obce Dežerice, okres Bánovce nad Bebravou predáme v extraviláne pozem

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dežerice

2.25 €/m2 2 €/m2

Investičný pozemok, 1600 m², Petržalka, dohoda možná

Reality Bratislava-Petržalka

Pozemok pre rodinné domy | Petržalka | 1,600 m²

Číslo ponuky : 1118, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Petržalka

184,000 € 115 €/m²

Kúpim 3 - 5 izbový byt, Bratislava - Staré Mesto, platba hotovosťou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 3-5-izbový byt s lodžiou, alebo balkónom v atraktívnej lokalite Brati

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

500,000 €

Stavebný pozemok 760m2-Horná Streda

Reality Horná Streda

Pozemok pre bytovú výstavbu | 760 m²

2756 - Ponúkame na predaj stavebný, rovinatý a slnečný pozemok v tichej ulici novostavieb v obc

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

73,000 € 96 €/m²

**REZERVOVANÉ**Nová cena...Na predaj 1 izbový byt 32m2-Piešťany

Reality Piešťany

1 izbový byt | Lipová | 32 m²

2724 - Ponúkame na predaj 1 izbový byt o výmere 32m2.Nachádza sa na prízemí v 3. poschodovom pa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Piešťany

82,500 € 2578 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23111)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30367)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie