Pekný stavebný pozemok 762m2 Nitra - Podhorany

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 762 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný stavebný pozemok, len kúsok od mesta Nitra v obci Podhorany- Meche

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

75,000 € 98 €/m²

VISOLAJE-STAVEBNÝ POZEMOK NA PREDAJ

Reality Visolaje

Pozemok pre rodinné domy | 622 m²

VAŠE REALITY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK – VISOLAJE Hľadáte ideálne miesto pre výs

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Visolaje

79,999 € 129 €/m²

3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENTRUM-SEVER / POZEMOK 77m2

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 57 m²

REZERVOVANÉ /ZNÍŽENÁ CENA !!!! Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bánovce nad Bebravou / CENT

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

93,000 € 1632 €/m²

Kancelárske/ obchodné priestory 112 m2, pešia zóna Nitra

Reality Nitra

Objekt pre obchod | 112 m²

176356 - Ponúkame Vám na prenájom obchodné/ kancelárske priestory 112,53 m2 v Nitre na pešej zó

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Kúpa 3 izbový byt Staré Mesto/ Centrum, Nitra - PLATBA V HOTOVOSTI!

Reality Nitra

3 izbový byt | 0 m²

Kúpime 3 izbový byt v Starom Meste (alebo v zaujímavej lokalite na Chrenovej) v Nitre. Aspoň po

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena na vyžiadanie

EXKLUZÍVNA PONUKA Rodinný dom Topoľčany, pozemok 733 m2

Reality Topoľčany

Rodinný dom | 215 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný rodinný dom vo výbornej lokalite v Topoľčanoch na Mojmírovej ul

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

349,900 € 1627 €/m²

Kancelárske a prevádzkové priestory- Dubnica nad Váhom (52 m2, 104 m2)

Reality Považská Bystrica

Administratívny objekt | 52 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - ponúkame Vám zaujímavé priestory na podnikanie, vhodné ako

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Považská Bystrica

490 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

SKVELÁ CENA! NOVOSTAVBA 100 M2 BUNGALOV 4+1 *TYP 1* S POTOKOM, PRAŠNÍK

Reality Prašník

Rodinný dom | 100 m²

*189961* BUNGALOV č. 4 Hľadáte pohodlné bývanie blízko mesta s výbornou občianskou vybavenos

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1955 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačná 2 podlažná chata v obci Čavoj-Krpelance

Reality Čavoj

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária . Predáva v exkluzívnom zastúpení chalupu v krásnom prostred

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čavoj

55,900 € 559 €/m²

2 izbový byt na prenájom Centrum Dubnice nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 55 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka na prenájom 2 iz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

590 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

STAVEBNÝ POZEMOK 514 M² BOROVCE *VIDEO* /ELEKTRINA, VODA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 514 m²

189659 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 3 o výmere 514 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

66,306 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 3 IZB BYT 69,29 m² + balkón 4,89 m², novostavba *holobyt* BANKA

Reality Banka

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

189820 - V blízkosti Slovenských liečebných kúpeľov Piešťany v obci Banka na Podhorskej ulici p

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banka

170,900 € 2466 €/m²

TOP ponuka Zadar: 2i byt s terasou, záhradou a 2 parkovacími miestami!

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

NOVOSTAVBA !! Bytový dom s 8 bytovými jednotkami. Apartmány na prízemí majú záhrady!! Byt je

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

166,740 € 3000 €/m²

REKREAČNÝ DOMČEK V CENTRE OBCE OSTROV PRI PIEŠŤANOCH

Reality Ostrov

Chalupa, rekreačný domček | Centrum | 50 m²

*LEN U NÁS!* 189541 - Na predaj 2 izbový rekreačný domček (chata) s pozemkom 300 m2 v centre o

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ostrov

64,000 € 1280 €/m²

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 603 M² BOROVCE /VODA, ELEKTRINA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 603 m²

189601 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 8 o výmere 603 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

77,787 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

*REZERVOVANÉ* STAVEBNÝ POZEMOK 607 M² BOROVCE /VODA, ELEKTRINA, KANALIZÁCIA/

Reality Borovce

Pozemok pre rodinné domy | 607 m²

189658 - Ponúkame na predaj rovinatý stavebný pozemok č. 2 o výmere 607 m2 v tichej časti obce

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Borovce

78,303 € 129 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Súrne hľadám 1 izbový byt v Piešťanoch pre konkrétneho klienta

Reality Piešťany

1 izbový byt | Piešťany | 36 m²

Súrne hľadám 1 izbový byt v Piešťanoch pre konkrétneho klienta. Lokalita ani stav nerozhoduje.

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

100,000 € 2778 €/m²

Veľký rekreačný pozemok s chatkou, Streženice (Púchov), 2400 m2

Reality Streženice

Rekreačný pozemok | 2,400 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj rekreačný pozemok 2400 m2 so záhradnou

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Streženice

74,000 € 31 €/m²

Pozemok na výstavbu (rekreačný) Ilava (Iliav. dolina) - 4884, 9769 m2

Reality Ilava

Rekreačný pozemok | Iliavčanská dolina | 4,884 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária - ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení nášho klienta podielo

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

25 €/m2 25 €/m2

Pozemok na rekreáciu - Dolná Súča - Polníky - 1326 m2

Reality Dolná Súča

Rekreačný pozemok | Polníky | 1,326 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária vám ponúka na predaj pozemok obdĺžnikového tvaru s pekným vý

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Dolná Súča

27 €/m2 27 €/m2

Na predaj 1 izbový byt, Trenčianska Teplá, 36 m2

Reality Trenčianska Teplá

1 izbový byt | Trenčianska Teplá | 40 m²

Pripravujeme na exkluzívny predaj pekný, slnečný, 1 izbový byt na prvom poschodí bytového domu

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Teplá

97,900 € 2448 €/m²

--- REZERVOVANÉ ---NA PREDAJ Luxusný 2-izbový byt s garážou, Hrachová

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 72 m²

Číslo ponuky : 2449, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

275,000 € 3819 €/m²

-REZERVOVANÉ- Luxusný 2-izbový byt + 2 balkóny, 73 m², Hrachová ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 57 m²

Číslo ponuky : 2646, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4474 €/m²

---REZERVOVANÉ---Luxusný 1-izbový byt s terasou, 45 m², Ružinov (Hrachová)

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hrachová | 45 m²

Číslo ponuky : 2675, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

189,900 € 4220 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23111)
Byty na predaj v Bratislave (8526)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30367)
Upresniť hľadanie