Pozemok pre bytovú výstavbu | KYNEK | 45,000 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
2,925,000 € 65 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 914 m²
V ponuke na predaj výnimočný stavebný pozemok o výmere 914 m², ideálny pre výstavbu rodinného d
170,000 € 186 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 950 m²
Na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu. Pozemok vo výmere 950m2 nachádzaj
160,000 € 168 €/m²
Lúka, pasienok | 45,768 m²
Pozemky v Nitrianskom kraji o celkovej výmere takmer 4,5 ha sa rozprestierajú v centre samotnéh
65 €/m2 65 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | - | 850 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s ideálnou rozlohou 850 m2. Celkový pozemok je rozdele
130,000 € 153 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²
B10 Vám ponúka na predaj pozemok s rozlohou 2.000 m2, ktorý je vhodný na záhradu alebo podnikan
68,500 € 34 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 583 m²
B10 Vám ponúka na predaj Pozemok pre rod. domy pri Nitre, v časti Lukov Dvor, kat.úz. Párovské
72,990 € 125 €/m²
Rekreačný pozemok | 0 m²
V zastúpení realitnej kancelárie MI_REAL, s.r.o. Vám ponúkame na predaj 2x rekreačný pozemok (v
37,500 €
Pozemok pre rodinné domy | Azalková | 1,403 m²
Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka exkluzívne NA PREDAJ stavebný pozemok pod Zoborom na
114 €/m2 114 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,000 m²
Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nit
139,000 € 139 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 650 m²
DOM-REALÍT, - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Nitre na Zobore, vo veľmi kľudnej okrajov
120,500 € 185 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 600 m²
112,000 € 187 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 650 m²
120,500 € 185 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 386 m²
Moderný maklér ponúka na predaj drevenú chatku situovanú na pozemku o rozlohe 386 m² s ovocnými
49,900 € 129 €/m²
Záhrada | Pod Katrušou | 318 m²
Ponúkam na predaj čarovnú záhradu s jedinečnou atmosférou v súkromnej záhradkárskej lokalite v
22,900 € 72 €/m²
Komerčná zóna | Novozámocká | 2,402 m²
🔥 EXKLUZÍVNY INVESTIČNÝ POZEMOK – NITRA, NOVOZÁMOCKÁ CESTA 🔥 2402 m² | TOP viditeľnosť | Podnik
175 €/m2 175 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Hviezdoslavova trieda | 383 m²
Túžite stavať ale nemáte čas na nekonečné vybavovačky? Máte strach ohľadom výberu vhodného poze
115,000 € 300 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lukov dvor | 600 m²
🌿 EXKLUZÍVNE | STAVEBNÝ POZEMOK PRI NITRE – LUKOV DVOR Hľadáte miesto, kde si postavíte vysníva
75,000 € 125 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 936 m²
🌿 Lukratívny stavebný pozemok – Nitra, Zobor Exkluzívna lokalita | 936 m² | všetky IS Ponúkame
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Poniklecová | 5,026 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj projekt pre developera a
Cena dohodou
Komerčná zóna | Nevyplnená | 39,056 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj atraktívne pozemky v priemys
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Hájnická | 983 m²
Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nit
125,000 € 127 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 950 m²
Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka NA PREDAJ – rovinatý
161,500 € 170 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Dolnočermánska | 4,445 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúc
690,000 € 155 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.