NA PREDAJ pozemok vedľa obchodného Centra

Reality Nitra

Komerčná zóna | Dolnočermánska | 1,149 m²

Ponúkame na predaj pozemok 1149m2 uprostred obchodného centra Nitra Čermáň. Nachádza sa vedľa

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

69,800 € 61 €/m²

predaj stavebný pozemok Janíkovce

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dr. J. Budayho | 1,784 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX, ponúka na predaj stavebný pozemok v zastavan

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99 €/m2 99 €/m2

Na predaj slnečný stavebný pozemok 530 m² – Nitra, Janíkovce

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 530 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj atraktívny stavebný poze

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

94,990 € 179 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebný pozemok Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Havrania | 1,129 m²

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Ni

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

200 €/m2 200 €/m2

Na predaj pozemok 18.075 m2, Nitra – Kynek, Mlynárce

Reality Nitra

Komerčná zóna | Nevyplnená | 18,075 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 18.075 m2, ktorý sa nac

Publikované: 10.05.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

90 €/m2 90 €/m2

Predaj pozemok Nitra- Krškany 1037 m2 EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Komerčná zóna | Síkarská | 1,037 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj rovinatý pozemok s výmerou 1

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,990 € 96 €/m²

Záhrada so záhradným domčekom a pivnicou Nitra - Kynek

Reality Nitra

Záhrada | Potočná | 640 m²

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj záhradu o rozlohe 640 m² v l

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

24,000 € 38 €/m²

Predaj pozemku 819 m2, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 819 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária REMAX Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 819 m2

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

20,500 € 25 €/m²

Predaj pozemok Nitra Krškany EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Liesková | 1,246 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj stavebný pozemok nachádzajúc

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

89,000 € 71 €/m²

REZERVOVANÉ Predaj pozemok Veľké Janíkovce, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Royova | 2,631 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok o ve

Publikované: 11.08.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

76 €/m2 76 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemok Nitra 15 km EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,029 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok nachádzajúci sa v ob

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

100,000 € 97 €/m²

Stavebný pozemok Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nevyplnená | 1,065 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Nitre

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

172,000 € 162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj stavebný pozemok Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 903 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj výnimočný, slnečný, investič

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 154 €/m²

Predaj stavebný pozemok rozostavaný dom Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Višňová | 625 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj stavebný pozemok + rozostavaný dom v meste Nitra,

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

205,900 € 329 €/m²

Predaj stavebný pozemok + právoplatné stavebné povolenie + projekty Nitra Horné Krškany

Reality Nitra

Komerčná zóna | Novozámocká | 223 m²

Realitná kancelária REMAX ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok + právoplatné stavebné

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

90,000 € 404 €/m²

Predaj stavebný pozemok Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Havrania | 559 m²

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nit

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

111,000 € 199 €/m²

Veľký sklenník 2513 m2

Reality Nitra

Priemyselná zóna | Bratislavská | 2,513 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj skleník nachádzajúci sa

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

40,000 € 16 €/m²

Predaj stavebný pozemok Nitra, Párovské Háje - Lukov Dvor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hájnická | 1,966 m²

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj 2 x stavebný pozemok v meste

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

260,000 € 132 €/m²

EXKLUZÍVNE, pekný stavebný pozemok Nitra - Kynek, šírka 25m

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nad potokom | 712 m²

EXKLUZÍVNE U NÁS! Realitná kancelária Realita ponúka na predaj pekný stavebný pozemok o výmere

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 139 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE, pekný stavebný pozemok Nitra - Kynek, šírka 25m

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nad potokom | 712 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 139 €/m²

člen NARKS

PEKNÝ 7,35á STAVEBNÝ POZEMOK SO STARŠÍM ROD.DOMOM NITRA - ČERMÁŇ

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šuranská | 735 m²

Realitná kancelária Realita ponúka na predaj pekný, rovinatý stavebný pozemok so starším, tehlo

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

149,000 € 203 €/m²

člen NARKS

EXKLUZÍVNE, pekný stavebný pozemok Nitra - Kynek, šírka 25m

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nad potokom | 712 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 139 €/m²

člen NARKS

505 m2 POZEMOK na výstavbu rekreačnej chaty v širšom centre Nitry

Reality Nitra

Záhrada | Šuranská | 505 m²

Ponúkame na predaj záhradku v záhradkárskej osade priamo v meste Nitra, pár minút peši od obytn

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

27,500 € 54 €/m²

Na predaj 12-árový pozemok v žiadanej časti Zobora v Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dolnozoborská | 1,244 m²

VM Real Vám ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 1244 m², nachádzajúci sa na Dolnozobors

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23105)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Upresniť hľadanie