Nitra Zobor pozemok cca 1 000m2 ID 594-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornozoborská | 1,000 m²

ID 594-14-MIG Nitra – ZOBOR – pozemok cca 1 000 m2... Na predaj pozemok vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

298,700 € 299 €/m²

EXKLUZÍVNE - Na predaj investičný pozemok Nitra. 4316 m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 4,316 m²

018-14-ERSEa EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj veľký slnečný investičný pozemok v meste Nitra,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

50 €/m2 50 €/m2

Predaj, pozemok - Nitra / Zobor (1240-14-AFI)

Reality Nitra

Záhrada | Narcisová | 798 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 798 m², nachádzajúci sa v lukratívnej a vyhľadávanej ča

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

206,000 € 258 €/m²

pozemok Nitra ZOBOR ID 577-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 416 m²

577-14-MIG Nitra Zobor - pozemok – Narcisová ul. Na predaj pozemok s rozlohou A/ 416 m2, B/ 600

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

104,000 € 250 €/m²

Pozemok 1 686 m2 Nitra Janíkovce všetky IS ID 545-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Janíkovce | 1,686 m²

545-14-MIG Na predaj zaujímavý pozemok s rozlohou 1 686 m2 – krásne výhľady... Pozemok sa nachá

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

215,000 € 128 €/m²

Pozemky Nitra Dražovce " pod Zoborom " ID 528-14-MIG

Reality Nitra

Orná pôda | dražovce | 4,383 m²

528-14-MIG Nitra – Dražovce - pod Zoborom... Na predaj pozemky pod lesom, slnečné - južná str

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

55 €/m2 55 €/m2

EXKLUZÍVNA INVESTÍCIA

Reality Nitra

Orná pôda | Chrenova | 5,102 m²

EXKLUZÍVNA INVESTÍCIA: Pozemok 5 102 m² v areáli Agrokomplex Nitra – pri jazere Popis: Ponúkam

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

51 €/m2 51 €/m2

Predaj stavebný pozemok Nitra-Zobor 936m2 (206-14-JUFa)

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 936 m²

206-14-JUFa Ponúkame Vám na predaj v lukratívnej časti v Nitre-Zobor stavebný mierne svahovitý

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

289,000 € 309 €/m²

Predaj, stavebný pozemok - Nitra Párovské Háje (012-14-MIMI)

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pri lese | 0 m²

Ponúkame na predaj krásny, slnečný stavebný pozemok v meste Nitra, v obľúbenej časti Párovsk

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

98,000 €

Nitra Šúdol pozemok 1 077 m2 ID 508-14-MIGa

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | medovkova | 1,077 m²

508-14-MIGa Nitra - Šúdol - pozemok 1 077 m2, Medovkova ul. Na predaj pozemok s rozlohou 1 07

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

169,000 € 157 €/m²

Pozemok Nitra - Zobor ID 408-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalková | 910 m²

408-14-MIG Na predaj pozemok v mestskej časti Nitra - Zobor. Nachádza sa v spodnej časti Azalk

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

98,000 € 108 €/m²

Pozemok-záhrada Párovské Háje 2072 m2 všetky IS ID598-14-MIG

Reality Nitra

Záhrada | Slnečnicová | 3,272 m²

ID 598-14-MIG Ponúkame na predaj pozemok s celkovou rozlohou 2 072 m2 , rozmery viď foto v galé

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

61,500 € 19 €/m²

pozemok Nitra ZOBOR ID 579-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 845 m²

579-14-MIG Nitra Zobor - pozemok – Narcisová ul. Na predaj pozemok s rozlohou A/ 416 m2, B/ 600

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

189,000 € 224 €/m²

REZERVOVANÉ Nitra Zobor pozemok 443 m2 ID 563-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornozoborská | 443 m²

REZERVOVANÉ ID 563-14-MIG Nitra – ZOBOR - pozemok 443 m2 + podiel na prístupovej ceste Na pred

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 223 €/m²

Predaj pozemok-orná pôda, Nitra-Janíkovce(060-14-ERF)

Reality Nitra

Orná pôda | Dlhá | 8,062 m²

060-14-ERF EXKLUZÍVNE! Ponúkame na predaj rovinatý investičný pozemok - ornú pôdu s rozlohou 80

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

137,000 € 17 €/m²

Predaj záhrada v Nitre, ul Šuranská(191-14-ERF)

Reality Nitra

Záhrada | Šuranská | 391 m²

191-14-ERF Ponúkame na predaj záhradu v záhradkárskej oblasti s elektrickou prípojkou v Nitre,

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

37,000 € 95 €/m²

Pozemok Nitra - Čermáň 9 025 m2 intravilán bývanie ID 497-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornočermánska | 9,025 m²

497-14-MIG Na predaj pozemok v mestskej časti Nitra - Čermán, vstup z Hornočermánskej ulice...

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1,095,000 € 121 €/m²

Stavebný pozemok 12á, Nitra - Dolné Krškany

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pri Mlyne | 1,206 m²

063-14-DABA Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu v Nitre, v luk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

145,000 € 120 €/m²

pozemok Nitra ZOBOR ID 578-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová | 600 m²

578-14-MIG Nitra Zobor - pozemok – Narcisová ul. Na predaj pozemok s rozlohou A/ 416 m2, B/ 600

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

149,000 € 248 €/m²

Pozemok Nitra - Čermáň 9 025 m2 intravilán bývanie ID 499-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornočermánska | 9,025 m²

499-14-MIG Na predaj pozemok v mestskej časti Nitra - Čermán, vstup z Hornočermánskej ulice...

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1,095,000 € 121 €/m²

Stavebný pozemok Zobor za top cenu

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 419 m²

✨ Stavebný pozemok Nitra – Zobor | TOP lokalita s výhľadom ✨ Ponúkame na predaj stavebný pozemo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,000 € 236 €/m²

NA PREDAJ Pozemok - Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,311 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ Pozemok v mestskej časti Párovské Háje - j

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

139,000 € 106 €/m²

NA PREDAJ pozemky na výstavbu bytoviek Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,727 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka exkluzívne NA PREDAJ pozemok na výstavbu bytoviek v

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

200 €/m2 200 €/m2

ALL INCLUSIVE | POZEMOK | NITRA - LUŽIANKY

Reality Nitra

Komerčná zóna | Hlohovecká | 12,928 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka STAVEBNÝ POZEMOK V KATASTRI OBCE LUŽIANKY OK

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 €/m2 1 €/m2

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23116)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Upresniť hľadanie