Pozemok pre rodinné domy | Cabaj-Čápor | 580 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky - pre rodinné domy v intraviláne obce Cabaj-Čápor časť
59,000 € 102 €/m²
Záhrada | Kynecká | 400 m²
REZERVOVANÉ záhrady Nitra časť Kynek blízko obytnej zóny novostavieb bytov na Kyneku výmera: 4
19,900 € 50 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Nábrežie Za Hydrocentrálou | 57,000 m²
Predstavujeme vám exkluzívnu investičnú príležitosť - pozemok v katastrálnom území Mesta Nitra
Info v RK
Priemyselná zóna | Dražovská | 133,667 m²
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj priemyselný pozemok, 7 km od priemyselnéh
55 €/m2 55 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | Pod Hájom | 1,100 m²
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj pozemok v Nitre, lokalita Šúdol (k.ú. Pár
Cena dohodou
Pozemok pre bytovú výstavbu | Hornozoborská | 800 m²
Budova so štúdiou na rekonštrukciu. Ponúkame na predaj budovu – SYPKU v dobrom technicko
Info v RK
Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,600 m²
Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok v Nitre. INVESTIČNÝ POZEMOK NA BYTOVÚ VÝSTAVBU / RO
273,000 € 105 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pod Zlatým Brehom | 492 m²
CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok na ulici Pod Zlatým brehom. Pozemok s
142,000 € 289 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Wilsonovo Nábrežie | 884 m²
CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok na Kalvárii - Wilsonovom náb
206,000 € 233 €/m²
Záhrada | Vodná | 460 m²
TOP PONUKA: Záhrada pri rieke v Nitre – ideálne miesto na oddych aj investíciu! Hľadáte únik z
38,990 € 85 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
Exkluzívne Vám predstavujeme investičný-stavebný pozemok o celkovej rozlohe 1000 m2. Rozmer po
87,000 € 87 €/m²
Záhrada | Šuranská | 400 m²
Hľadáte miesto na relax, záhradkárčenie alebo víkendový útek z mesta? Ponúkam na predaj pozemok
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,007 m²
Nie každý pozemok si zaslúži pozornosť. Tento si ju získa okamžite. Predstavte si miesto, kde
Cena dohodou
Orná pôda | Nezadaná | 4,495 m²
Na predaj pozemok Kynek, vhodný na komerčné využitie v extraviláne, o výmere 4495 m2 vhodný
98,900 € 22 €/m²
Záhrada | 330 m²
Predám pozemok so záhradným domčekom, kde rozloha pozemku je po výmere 330 m2 s výmerou nehnut
33,500 € 102 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebné pozemky za uvádzaciu cenu v tichej a vyhľadávanej lokalite Páro
124,900 € 156 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 954 m²
Exkluzívne na predaj: stavebný pozemok 954 m² – Nitra, Lukov Dvor (Čakanková ul.) Ponúkam exklu
99,990 € 105 €/m²
Iný stavebný pozemok | Vodná | 500 m²
Ponúkame NA PREDAJ 2 záhrady každá o výmere 500 m2 vo veľmi peknej lokalite Párovské Lúky v k.ú
29,000 € 58 €/m²
Iný stavebný pozemok | Lupka | 445 m²
Ponúkame na predaj v k.ú Zobor (Lupka) investičné pozemky určené na základe ÚPI (priložené vo f
75 €/m2 75 €/m2
Orná pôda | r1 | 50,000 m²
Ponúkame na predaj investičné pozemky vedené na LV 6075 – parcela 4794/7, na LV 6076 – parcela
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Komenského 18 | 835 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 835 m2 s rozostavanou stavbou na Komenského ulici v lukratí
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čabajská | 817 m²
Hľadáte miesto, kde ráno nebudete počuť ruch mesta, ale spev vtákov? Miesto, kde má susedské s
52,000 € 64 €/m²
Rekreačný pozemok | Šuranská | 391 m²
ARCHEUS reality ponúkame na predaj slnečnú záhradu v záhradkarskej lokalite na Šuranskej ulici,
37,000 € 95 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vrábeľská ulica | 731 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok v atraktívnej lokalite Nová Chrenová v Nitre. Lokalita j
133,000 € 182 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.