INVESTIČNÝ POZEMOK pre rodinné domy, Nitra - Podhorany

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 6,500 m²

R12 reality ponúka na predaj: investičný rovinatý stavebný pozemok určený v územnom pláne na vý

Publikované: 31.08.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

INVESTÍCIA Predaj - stavebný pozemok Nitra - Kynek, 750 m2

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 750 m²

R12 reality ponúka na predaj stavebný pozemok lokalita - Nitra mestská časť - Kynek výmera

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

109,000 € 145 €/m²

Predaj pozemku na bývanie, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 699 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS :Tento projekt kombinuje moderné bývanie s nerušeným pokojom vidieka. Ponú

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

85,000 € 122 €/m²

Stavebný pozemok Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Nitre na Zobore. Pozemok má rozlohu 600m2 a je mierne

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

149,500 € 249 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Investičné stavebné pozemky vo Vrábľoch, pri Nitre

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nitrianska | 650,000 m²

Ponúkam na predaj výnimočný developerský celok v meste Vráble, ktoré sa nachádza len 20 minút o

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Pozemky na predaj Nitra

9 €/m2 9 €/m2

Predaj troch pozemkov pre RD, 6 a 6,5 árových, inž.siete, Nitra Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalková | 650 m²

Predáme 3 pozemky - pre rodinné domy Nitra - Zobor - Azalková ulica s rozlohami 650 a 600 m2. V

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

112,000 € 172 €/m²

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Azalkova | 613 m²

DOM-REALÍT, - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Nitre na Zobore, vo veľmi kľudnej okrajov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

95,000 € 155 €/m²

DOM-REALÍT, ponúka pozemok na Zobore -Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 705 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

110,000 € 156 €/m²

Stavebný pozemok 935 m², Kynek, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kynek | 935 m²

F453-14-MAT Na predaj stavebný pozemok v meste Nitra, časť Kynek. ROZLOHA: • rozloha - 935 m

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

145,000 € 155 €/m²

Slnečný pozemok v prírode, blízko riečky Malá Nitra, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Krškany | 1,000 m²

F005-14-ANVAa Predávame slnečný a rovinatý pozemok v lone prírody, Nitra Pozemok má rozlohu 1

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

148,000 € 148 €/m²

Exkluzívne pozemok pre radovú výstavbu rodinných domov neďaleko Nitry

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 3,620 m²

F143-14-PEBE Exkluzívne s poverením zastúpenia Vám ponúkame na predaj pozemok pre radovú výstav

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

75 €/m2 75 €/m2

REZERVOVANÝ Pozemok, záhrada 1176 m², Párovské Háje, Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Párovské Háje | 1,176 m²

REZERVOVANÝ F440-14-MAT Exklizívne na predaj pozemok, záhrada v meste Nitra, časť Párovské Há

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

43,000 € 37 €/m²

Stavebný pozemok 710 m², Párovské Háje, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Párovské Háje | 710 m²

F404-14-MATa Na predaj stavebný pozemok v meste Nitra, časť Párovské Háje. ROZLOHA: • rozloh

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

79,500 € 112 €/m²

Atraktívny 600 m² stavebný pozemok, Zobor, Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Narcisová ulica | 600 m²

F013-14-NIONa Na predaj atraktívny a slnečný pozemok v meste Nitra - Zobor (Narcisová ulica).

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

144,000 € 240 €/m²

Pozemok, záhrada 391 m², Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Nitra | 391 m²

F305-14-MAT Na predaj pozemok, záhrada v meste Nitra, časť Čermáň. ROZLOHA: • rozloha pozemku

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

36,990 € 95 €/m²

Nitra Janíkovce - investičný pozemok 9 123 m2 ID 494-14-MIG

Reality Nitra

Orná pôda | janíkovce | 9,123 m²

494-14-MIG Na predaj investičný pozemok 9 123 m2 v k.ú. Veľké Janíkovce.... Rozmery vo fotogalé

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

45 €/m2 45 €/m2

Nitra centrum Staré Mesto pozemok 644 m2 ID 593-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Vodná | 644 m²

593-14-MIG Nitra – Centrum - Staré Mesto – Vodná ulica... pozemok 644 m2... Na predaj pozem

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

485,000 € 753 €/m²

0017-14-PAMA Ponúkame na predaj pozemok poľnohospodársku pôdu v Nitre -2889 m2

Reality Nitra

Orná pôda | 0 m²

Pozemok sa nachádza v Nitre, v katastrálnom území Chrenová – Selenec o výmere 2889 m2. Momentál

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

30,000 €

Predaj záhrada Nitra - Horné Krškany (215-14-JUF)

Reality Nitra

Záhrada | Horné Krškany | 333 m²

215-14-JUF Ponúkame Vám na predaj záhradu v záhradkárskej osade TOBOLA Nitra- Horné Krškany s r

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

21,000 € 63 €/m²

Pozemok Nitra Párovské Háje ID 005-14-VISK

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 1,034 m²

ID 005-14-VISK Ponúkame na predaj slnečný pozemok v Nitre, v mestskej časti Párovské Háje. Pl

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,900 € 97 €/m²

Záhrada 809 m2 Nitra - Kynek ID 466-14-MIGa

Reality Nitra

Záhrada | Potočná | 0 m²

Na predaj záhrada v mestskej časti Nitra - Kynek, s rozlohou 809 m2.Na pozemku je dostupná voda

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

52,000 €

Pozemok Nitra - Horné Krškany, 4NP, zastavanosť 60% ID 435-14-MIGa

Reality Nitra

Komerčná zóna | Novozámocká | 2,222 m²

ID 435 -14-MIGa Stavebný pozemok – Nitra – Horné Krškany – 2 222 m2 Na predaj stavebný pozemok

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

365,000 € 164 €/m²

Pozemok Nitra - ZOBOR 805 m2 ID 446-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Kláštorská | 805 m²

446-14-MIG POZEMOK – NITRA - ZOBOR Na predaj pozemok o rozlohe 805 m2 v mestskej časti Nitra –

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

175,000 € 217 €/m²

Pozemok Párovské Háje 1 200 m2 ,všetky IS ID 597-14-MIG

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 1,200 m²

ID 597-14-MIG Ponúkame na predaj pozemok s celkovou rozlohou 1 200 m2 , rozmery 30 x 40 m (viď

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

149,000 € 124 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23116)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Upresniť hľadanie