Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Klinčeková | 429 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 42

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

125,000 € 291 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Sv. Beňadika | 1,391 m²

Ponúkame na predaj jedinečný stavebný pozemok v lukratívnej časti Zobora. Rozloha pozemku je 13

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

339,000 € 244 €/m²

Top
Top

Na predaj pozemok 1000 m² NITRA časť PÁROVSKÉ HÁJE

Reality Nitra

Záhrada | Jarocká | 1,000 m²

Na predaj pozemok v Nitre, časť Párovské Háje. - výmera 1000m² (19m x 53m) + podiel na prístup

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Slnečný pozemok v Poľnom Kesove

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Poľný Kesov | 630 m²

SHARK REAL ponúka na predaj slnečný pozemok v Poľnom Kesove. Pozemok o výmere 630 m2 j

Publikované: 14.04.2023 Aktualizované: 12.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Shark real ponúka na predaj pozemok v Nitre, Lukov dvor. Plocha: pozemku 1645m2.

Reality Nitra

Iný stavebný pozemok | 1,645 m²

Pozemok sa nachádza v tichej lokalite v novo stavanom obytnom súbore Lesík v blízkosti hlavnej

Publikované: 19.10.2023 Aktualizované: 27.09.2025
Pozemky na predaj Nitra

114,000 € 69 €/m²

Krásny rozľahlý pozemok na predaj NITRA / ŠÚDOL

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 2,809 m²

Ponúkame Vám na predaj rozľahlý, rovinatý a slnečný pozemok vhodný na výstavbu viacerých rodinn

Publikované: 11.06.2024 Aktualizované: 11.06.2024
Pozemky na predaj Nitra

306,990 € 109 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v tichej lokalite v Nitre na Zobore.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 505 m²

SHARK REAL ponúka na predaj slnečný pozemok v lukratívnej oblasti Zobor. Základné informáci

Publikované: 29.05.2023 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

84,000 € 166 €/m²

Na predaj rovinatý stavebný pozemok na Zobore

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 875 m²

SHARK REAL ponúka na predaj pekný rovinatý pozemok v lukratívnej časti Zobor. Pozemok o výme

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Pozemok- orná pôda, Nitra, blízko Agrokomplexu

Reality Nitra

Orná pôda | Nábrežie mládeže | 14,778 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý slnečný pozemok v katastrálnom území Nitra o výmere 14.788 m2. Poz

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

450,000 € 30 €/m²

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom Nitra, Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hraničná | 1,737 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Zobor, Hraničná ulica. Celková výmera

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

185 €/m2 185 €/m2

Predaj, EXKLUZÍVNE, pozemok 1302m² na Zobore, Fialková-Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Fialková | 1,302 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok na Zobore, ktorý Vás uchváti krásnymi výhľadmi na Nitru

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

Stavebný pozemok Nitra - Zobor s krásnym výhľadom

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornozoborská | 1,972.69 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok Hornozoborská ul., Nitra, časť Zobor. - výmera pozemku 197

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

182.5 €/m2 183 €/m2

Novinka
Novinka

Na PREDAJ stavebný pozemok 726 m2, Nitra - Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 726 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate Vám ponúka na

Publikované: 24.07.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

NA PREDAJ investičný pozemok pri Nitre !

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Stanislava Hoppe +421 910 318 899 e-mail: stanka.hoppe@v2realestate.sk V2 Real Estate vám pon

Publikované: 23.05.2022 Aktualizované: 27.05.2025
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

REZERVOVANÉ Na PREDAJ - stavebný pozemok 965m2, všetky IS, Nitra - Janíkovce

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Dlhá | 965 m²

Juraj Kolárik +421 918 938 737 e-mail: juraj.kolarik@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ pozemok 3 664m2 pre komerčné využitie, Nitra - Janíkovce

Reality Nitra

Priemyselná zóna | 3,664 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na predaj pozem

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 05.04.2025
Pozemky na predaj Nitra

160,000 € 44 €/m²

Na PREDAJ stavebný pozemok 903 m2, Nitra - Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská | 903 m²

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Na PREDAJ pozemok 10 000m2 na polyfunkčnú a bytovú výstavbu - Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | 10,000 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás pon

Publikované: 15.07.2020 Aktualizované: 07.08.2025
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

MIKELSSEN - Na predaj rozsiahly a ohradený pozemok o rozlohe 560 000 m2 so zvernicou a domom

Reality Nitra

Lesná pôda | Vinodol | 560,000 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj v malebnom prostredí polosamoty pri o

Publikované: 30.03.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

2,300,000 € 4 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok na predaj - Top lokalita Nitra - Kynek

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Pod brezami | 976 m²

Directreal Exkluziv - Pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu - Nitre - Kynek! Ponúkame

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

124,000 € 127 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Rovinatý pozemok pre výstavbu RD

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 0 m²

Directreal Exkluziv - Directreal Exkluziv Nitra ponúka na predaj investičný pozemok v lokalite

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

60 €/m2

Novinka
Novinka

2x Stavebný pozemok na Čermáni, Hornočermánska ulica

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornočermánska | 477 m²

Ponúkame na predaj dva stavebné pozemky na Čermáni, Hornočermánska ulica. Prvý pozemok má 420 m

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

108,000 € 226 €/m²

Novinka
Novinka

Lukratívny stavebný pozemok 936 m2 pod Zoborom, Višňová ulica

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Višnová | 936 m²

Ponúkame na predaj lukratívny slnečný pozemok pod Zoborom na Višňovej ulici. Pozemok má veľkosť

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

285,800 € 305 €/m²

Novinka
Novinka

NOVINKA! Záhradka pod Borinou na Klokočine– oddych, grilovanie a vlastná úroda už túto jar

Reality Nitra

Záhrada | Hviezdoslavova trieda | 287 m²

Bývate v byte a chýba Vám kúsok prírody, kde môžete aktívne, či pasívne tráviť svoj voľný čas?

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

Info v RK

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Rodinné domy na predaj (23115)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30354)
Upresniť hľadanie