Záhrada v Horných Krškanoch - Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Na Hlinách | 392 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj slnečnú záhradku v Nitre, v príjemnom a zelenom prostredí

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

19,000 € 48 €/m²

Koval & partners ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v centre mesta Nitry

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nitra | 732 m²

Koval & partners ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v centre mesta Nitry. Pozemok

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

350,000 € 478 €/m²

Stavebný pozemok v Nitre, lokalita Šúdol

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdolská ulica | 619 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj slnečný, mierne svahovitý stavebný pozemok s výmerou 619 m

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

108,990 € 176 €/m²

Na predaj pozemok v Nitre na Zobore

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 685 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj krásny pozemok nachádzajúci sa v Nitre na Zobore. Nachádza

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

202,000 € 295 €/m²

Záhrada s chatkou v Nitre, Dražovce

Reality Nitra

Záhrada | Ambrova | 887 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj záhradu s drevenou chatkou nachádzajúcu sa v Nitre, lokali

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

20,000 € 23 €/m²

Pekný pozemok pri lese 1609 m2 - Nitra

Reality Nitra

Záhrada | Nitrianske Hrnčiarovce | 1,609 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný pozemok v obci Nitrianske Hrnčiarovce. Pozemok sa nachádza v zahra

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

150,000 € 93 €/m²

Priemyselný pozemok v Nitre na predaj

Reality Nitra

Priemyselná zóna | - | 11,644 m²

PREDAJ – Priemyselný pozemok 11 644 m², Nitra - len 300 m od R1 Ponúkame Vám na predaj priemys

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Záhrada 12 árov - Párovské Háje - Nitra

Reality Nitra

Záhrada | - | 1,176 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj priestrannú záhradu v meste Nitra, časť Párovské Háje. Záh

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

48,000 € 41 €/m²

Koval & partners ponúka na predaj komerčný pozemok na Kyneku

Reality Nitra

Priemyselná zóna | Kynek | 3,708 m²

Koval & partners exkluzívne ponúka na predaj komerčný pozemok v Nitre v katastrálnom územi Kyn

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

133 €/m2 133 €/m2

Záhrada v Nitre - v záhradkárskej oblasti

Reality Nitra

Záhrada | Šuranská | 391 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj záhradu nachádzajúcu sa v Nitre na ulici Šuranská, v záhra

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

34,000 € 87 €/m²

PREDAJ:STAVEBNÝ POZEMOK,KLOKOČINA-ŠÚDOL,ul.Antona Točíka (OKRES NITRA)

Reality Nitra

Iný stavebný pozemok | Šúdolská | 2,600 m²

Ponúkame Vám na predaj posledný voľný pozemok nachádzajúci sa v tejto lokalite,ktorý je určený

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

398,000 € 153 €/m²

EXKLUZÍVNE:PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU-NITRA,PRAMEŇ,ul.PRIEZRAČNÁ

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Nitra | 800 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj pozemok nachádzajúci sa v preferovanej lokalite KLOKOČINA-

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Pozemky na predaj Nitra

197,680 € 247 €/m²

Exkluzívny projekt Špitálka,Polyfunkčný objekt v srdci Nitry

Reality Nitra

Iný stavebný pozemok | Hodžova | 2,435 m²

Exkluzívny projekt Špitálka – Polyfunkčný objekt v srdci Nitry Lokalita: Centrum mesta Nitra P

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predaj hodnotných pozemkov v areáli Výstaviska Agrokomplex

Reality Nitra

Iný stavebný pozemok | 26,728 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – Pozemky priamo vo výstavisku Agrokomplex, Nitra (2,67 ha) Ponúkame na

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hodžova | 2,435 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

PREDAJ STAVEBNÉHO POZEMKU NA ZOBORE S POVOLENÍM A PROJEKTOM

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 1,194 m²

TOP INVESTIČNÁ PONUKA NA ZOBORE – POZEMOK, KTORÝ SA NEPREDÁVA KAŽDÝ DEŇ Existujú adresy, ktoré

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

197 €/m2 197 €/m2

Na predaj pozemok so stav. povolením a projektom na Zobore

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hornohorská | 534 m²

NA PREDAJ – Väčší stavebný pozemok s povolením a projektom na Zobore Hľadáte prestíž, výnimočn

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

125,000 € 234 €/m²

Predaj hodnotných pozemkov v areáli Výstaviska Agrokomplex

Reality Nitra

Iný stavebný pozemok | Akademická | 26,728 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

POSLEDNÝ EXKLUZÍVNY POZEMOK POD NITRIANSKYM HRADOM 1,1 ha

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Parkové nábrežie | 11,000 m²

POSLEDNÝ EXKLUZÍVNY POZEMOK POD NITRIANSKYM HRADOM! PRIAMO PRI RIEKE – S PROJEKTOM A STAVEBNÝM

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

POSLEDNÝ EXKLUZÍVNY POZEMOK POD NITRIANSKYM HRADOM 1,1 ha

Reality Nitra

Komerčná zóna | Parkové nábr. | 11,000 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

LUKRATÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK – NITRA, ZOBOR (LUPKA)

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Klinčekova | 1,620 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v jednej z najprestížnejších lokalít mesta Nitra

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

200 €/m2 200 €/m2

Stavebný pozemok 709 m2 - Čakánková ulica - Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Čakánková | 709 m²

REWIN reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Nitra, časť Párovské Háj

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

99,900 € 141 €/m²

Predáme investičný pozemok, 633 m2, Nitra - Párovské Háje

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 633 m²

Iba v našej ponuke! Ak máte záujem investovať do kúpy pozemku v blízkosti krajského mesta Nitr

Publikované: 06.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

58,000 € 92 €/m²

Záhrada Horné Krškany s potenciálom budúcej stavby.

Reality Nitra

Záhrada | Na Katruši | 342 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj záhradu s murovanou záhradnou chatkou v mestskej časti

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Pozemky na predaj Nitra

40,000 € 117 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30354)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Rodinné domy na predaj (23115)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Upresniť hľadanie